ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    найбільше мені сподобалось про падлюку))))
    і відразу згадалося:
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну ви ж тлумачите :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як ви вважаєте, чи зможе ця людина без граматичних помилок під диктування написати хоча б одну сторінку з кримінального кодексу (чи з будь-якого іншого нормативного документу)?
    Я впевнений на 101%, що я, ви і Мих разом узяті зробимо помилок менше в кілька разів, ніж він.
    Це приблизно те саме, що я зараз зі своїм знанням англійської почну розтлумачувати законодавство США
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Зможе. І не лише під диктування, але й по пам"яті напише цілі статті КК.

    Зустрічав і я людей, в яких була проблема в усній українській мові. Але, письмова була бездоганною.

    Це НЕ Азіров, єслі чьо))))))));):)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А нашо воно мені?

    Я послухав Шишкіна, зробив свої висновки і мені по барабану, як він там говорив і чи він може без граматичних помилок під диктування написати хоча б одну сторінку з кримінального кодексу ;)
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Мих, найсимпатичніша Ляшканя.
    А перший фейс переробляй - не переробляй... ...бляй, ...бляй, ...бляй (відлуння)
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Порошенко стає схожим на Януковича, – Шабунін про справу проти себе

    View: https://youtu.be/fvnej6rd7mE
     
    Останнє редагування: 17 сер 2017
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У порошенко перелом мозга. Страна в полной жопе, но нужен парад.
    Четвертый парад.
    Четвертый год война.
    Перед кем пыжимся? Перед кем мышцой играем?
    Кто сидит за Иловайскую трагедию?
    Кто сидит за Дебальцевскую трагедию?
    Кто сидит за расстрел Набесной Сотни?
    Кто из деолигархизированных коррупционеров сидит?
    ...

    Liza Bogutskaya
    10 год
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шановні Президент, Прем'єр міністр, Міністри, народні депутати,
    депутати сільських, селищних, міських, районних рад, чиновники різних рівнів та органів місцевого самоврядування та всі чиновники, хто планує цього року відвівати навчальні заклади 1 вересня 2017 року

    Звертаємось до вас із проханням не відвідувати, не приїжджати, не планувати урочистих заходів із вашою присутністю 1 вересня у навчальних закладах. Ваша присутність змушує наших дітей влаштовувати свято вам - інколи ви запізнюєтесь, інколи ваші промовисті промови занадто нудні та довгі. Якщо ви не знаєте, то "святкове вбрання" навчального закладу - кульки, прапорці, вам квіти - це все за кошти нас, батьків. Не даруйте нашим дітям букварики з вашими портретами, краще забезпечте своєчасне надходження підручників у школах.

    Ми дуже хочемо подолати цю совкову традицію лінійок, але якщо ви будете туди приходити - ми ніколи не позбавимось цього совкового рудимента. Якщо вже така нестерпна жага PR у навчальних закладах є, то не приїжджайте 1 вересня у школи, в які місцева влада вклала мільйони, приїдьте 2 вересня туди, де ваша допомога буде необхідною, де навіть за децентралізації, міська чи районна влада не переймається освітою. Адреси навчальних закладів можемо вам надати, але зробіть це без пафосу та з метою допомогти.

    Батьки
    (с)

    із коментів

    Катя Черемшина
    ПОСТАВИТИ ВИШИБАЛ НА ПІД/ЇЗДІ ДО ШКІЛ! [​IMG]:) або учнів з плакатами "провалюйте бєрєменні зажрані піарщики!"
     
    Останнє редагування: 19 сер 2017
    • Подобається Подобається x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У Порошенка хочуть знову посадити Тимошенко за газовий контракт, як вже намагався Янукович

    із коментів
    Петро Щерба
    ,,БІДОЛАХИ""НУ НІЯК НЕМОЖУТЬ ПОЗБУТИСЯ ТИМОШЕНКО. НЕ ЬУЛО Б ТАК СМІШНО ЯК БИ НЕ БУЛО ТАК ГІРКО .
    ВОНИ ЇЇ ЛЮБОЮ ЦІНОЮ ПОЗБУДУТЬСЯ ,ЦЕЖ ОСНОВНИЙ КОНКУРЕНТ НА ВИБОРАХ.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Тупо Тупо x 1
  13. manur

    manur Well-Known Member

    А ну, а ну..... Ніби? А можна подробиці?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  15. manur

    manur Well-Known Member

    в порушенні податкового законодавства
    Повний текст читайте тут: Шабунін визнав, що перераховував гроші з ЦПК на власний ФОП, - активіст


    @Мих, Ви такий вумний деколи в юридичних питаннях. Чи не видається Вам, що вищенаведене словосполучення і нижченаведене - то трохи різні пари валянок?
    Але, нічо дивного. У Вас так все : якщо Порох чи БПП - то їм все можна. А, якщо хтось інший, то Ви з мухи слона зробите. Таке вражіння, жи Вам за тото платят...
    Нє?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нє, красти не повинен ніхто! Як лапають з БПП кого на хабарі, то я радію, бо розумію, що якщо лапають "своїх", то щось в нашому житті таки змінилося. Водночас, я не люблю, коли кажуть, от вони крадуть. Подібно, як ІгорМ каже: БПП крадуть. Ну раз крадуть, напиши в НАБУ, чи прокуратуру. Ато, знаєте, запитати Аліас як вона реагує на те, коли бачить, що її колеги беруть хабарі, то сміливості вистарчає, а як от сам він реагує - скромність не дає сказати, краще пукнути - вони всі крадуть і крапка... ну так без конкретики.

    А тепер про Шабуніна.

    1. У березні 2016 ГПУ розпочала досудове розслідування за підозрою Шабуніна та очолюваної ним організації у корупційних діях, ухилянні від податків та привласненні фінансової допомоги від США в розмірі 2 мільйонів доларів[32][33][34][35

    2. З 16 серпня 2017 є підозрюваним у судовому процесі за звинуваченням у нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості[37] блогеру Всеволоду Філімоненку, якому наніс удар в обличчя Шабунін після провокативних дій Філімоненка, що довів до сліз Олександру Устинову, співробітницю Шабуніна, маніпулюючи за словами останнього смертю її друга в АТО[38]

    Не знаю хто там винуватий, але самосуд є завжди порушення законодавства.

    Ну самі розумієте, прийшли гроші від гранту в громадську організацію, а керівник взяв і... перерахував сам собі. Це є ніщо інше, як корупція, прошу пана. Людина скористалася своїм положення і перерахувала кошти сама собі. Якби керівником організації був хто інший, то навряд чи ті гроші потрапили на рахунок Шабуніна.
     
  17. tea man

    tea man 茶人

    Та що Ви таке говорите, пане manur. Для того пана то просто хобі. Я, наприклад, цікавлюся китайським чаєм. Ви любите щось зробити власноруч або сходити по гриби в ліс. Ну а в Миха свої розваги - цілий день, неначе той Цербер, винюхувати та вишукувати повідомлення про Порошенка і кидатися на всіх, хто криве слово про нього скаже. Нехай лише згадає той нешанований пан, що так завзято охороняв той песик.
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. manur

    manur Well-Known Member

    І, повторюю :
    І знову пишете дребедень якусь.....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. tea man

    tea man 茶人

  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ну,а в пана Порошенка які плани на завтра,на майбутнє? Шо там в Кийові? Щось ніц не чути...ні про українські мотори до корейських ракет, а ні про Саакашвіля! Далі все якось шито-крито...Осінь наступає,зима скоро.Ой! :)))


    View: https://www.youtube.com/watch?v=uIkOdC-we9U

    692320_900.jpg
     
    Останнє редагування: 20 сер 2017
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)