ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я дивуюсь, як Ви - доросла людина, вдаєтесь до таких примітивних методів ведення дискусії.
    Ну, так, попередник був гівно, так давайте і надалі вище гівна нікого не вибирати. Так виходить? І так - до нескінченності.
    Взяли на роботу (відразу після Майдану) непідкупних грузинів, чому їх з часом витіснили? Чому поступово витіснили усіх "емісарів", які дійсно мали бажання зробити в Україні щось краще, і в яких тут не було сватів-братів-тещ?
    Чому в Одесі Порошенко став не на бік Саакашвілі, а на бік Труханова, у якого з кишені виглядає російський паспорт?
    Чому, назначаючи Насирова, не дав команду перевірити його на вошивість (здоров"я)?
    Чому лише після того, як Насирова арештували, узнали, що в нього є британське громадянство?
    А раніше не можна було взнати? Розіслати два десятки листів із запитом ( в Буркіна-Фасо - не обов"язково). А туди, де має зв"язки, де має квартири. Міг дати Михайлу Саакашвілі дружнє доручення прозондувати, хто із призначуваних чим дихає. Я думаю, Михо виконав би цю роботу залюбки і за так.
    В Росії йому б довідок не дали, а в Англії, Німеччині, США, Ізраїлі та інших теплих місцях - на раз.

    ЗІ. Ваше риторичне запитання - у стилі другокласника.
    Мати його питає: Ти чому уроки не зробив?
    А він відповідає: А он Стасько курить!
     
    Останнє редагування: 20 чер 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    у вас мабуть перехідний вік, максималіст, або біле, або чорне.... розумію.

    вам процедура, надіюсь відома? до чого то тут "давайте вибирати"?

    то ви так думаєте, ви все знаєте...

    чому усіх? Он поляк Бальчун залізницею керує, партій не створює, не піариться, нікого не принижує.... працює собі, залізницю вивів на плюс, прокладає маршрути на Захід... тихенько собі і діло робить. І зробив він більше Саакашвілі для України.

    Порошенко став на бік Труханова? Ви з дуба впали? Труханов - мер міста, як Садовий. Він непідвладний центральній владі. А Саакашвілі просто піарився без толку, в тому я переконався останнім часом, створювалася така собі грузинська мафія.


    Знали і до того.

    Ну це вже анекдот, а Міхо б тим зайнявся? Які державні повноваження йому тре дати? СБУ ім. Саакашвілі? Приватний детектив Порошенка?

    Ще раз кажу - анекдот.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Це все пояснюється дуже просто. У всіх їх з діда-прадіда працьовита сім’я...
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    То що тут далі балакати? Значиться, і ті що призначали, знаючи, однозначно не варті бути на своїх посадах!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    1. наявність другого паспорта не є гарантією того, що людина - хабарник.
    2. я не знаю, чи Насіров на момент призначення мав два паспорти, чи то вже на посаді він отримав.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Радіо Свобода
    13 хв ·
    Порошенко зустрівся з Трампом

    (вмикайте звук, щоб слухати оригінал)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, а ви недавно всім розказували, що Даля приїхала до Петі і що то велике свято.

    А чим закінчився той приїзд, що там Даля Петі наговорила, хто і як її випроваджував з України ви не хочете нам розказати?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я там не був присутній.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Трамп заявив, що провів хорошу зустріч з Порошенком (відео) Трамп наголосив, що для нього велика честь приймати Порошенка. П REUTERS Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що провів хорошу зустріч з президентом України Петром Порошенком. Про це він сказав під час зустрічі з президентом України у Білому домі у Вашингтоні, яка транслювалася на телеканалі NBC news. Читайте також Трамп доручив розширити військову співпрацю з Україною - Порошенко Президент США наголосив, що для нього велика честь приймати президента України Петра Порошенка. Він сказав, що Америка активно залучена до справ, які стосуються України. "Це велика честь бути з президентом України Порошенком. Це той регіон, до якого ми усі активно залучені. І ви бачили це, і усі читають про це. У нас було дуже, дуже хороше обговорення. І обговорення продовжаться впродовж дня. І я думаю, що досягнуто значного прогресу. Це велика честь – приймати Вас, пане президенте. Дякую", - заявив Трамп.

    Детальніше читайте на УНІАН: Трамп заявив, що провів хорошу зустріч з Порошенком (відео)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То тіпа "головне прокукурікати"? :)

    Але ж головне не як почали, а як кінчили, шо нє? ;)
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223


    вони як близнюки...
     
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Аха,значить при зустрічі потроха з Трампом ви були присутні
     
  13. prius

    prius Well-Known Member

    Аха ,два придурка,кіно таке було тупий і ще тупіший
     
  14. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Земляки, ви вже знайшли, хто вам вгодить? ;) Чи будете далі бігати за тими і возносити тих, хто краще вміє обіцяти? ;) Як вас всіх Пуйло розводить то в Україні, то в Америці, а ви, ніби і не дурні, а ведетеся....


    Оба-на! Перше всі свистіли, що Трамп з Пуйлом пов"язаний і Україну здасть. :) А як бачуть, що не здає, то тепер - тупий! :mocking:

    Я знаю, що нічого нікому не докажу, але хоч може трохи хтось задумається і пересортує все сміття, що ллється з екрану і з Інтернету. ;)



    View: https://www.youtube.com/watch?v=hvH4g_hhF6Y&t=4s
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Аналізую міміку, жести і поведінку: Враження тупих, або недалеких ні один, ні другий не створюють. Порошенко поводиться впевнено і професійно. Його поза свідчить, що він повністю відкритий у цьому діалозі, всі козири на столі, йому нічого приховувати.
    Трамп хоч і відкритий, але всі козири не показує, вичикувана позиція, або позиція прийняття рішення. Видно, що із цих двох саме Трамп хазяїн ситуації і обидва із тим згодні.
    Порошенко володіє мовою співрозмовника, розуміє і вільно висловлює свою думку. Я, як спостерігач, не червонію глядячи і слухаючи його, як було з овочем і його дружиною-колгоспницею.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вам відомо, що в Україні заборонено подвійне громадянство?
    Наявність другого паспорта ,звичайно, не означає, що це - хабарник, але неповідомлення про наявність другого громадянства, особливо - державним чиновником, означає, що цей чиновник - брехун, причому бреше на власну користь.
    Можна не брати хабарі, але бути родичем дуже успішної в бізнесовомому відношенні тещі.

    В російській мові є гарний вираз "взятка борзыми щенками". Начебто і не хабар, але по суті - хабар.

    Ви так гарно розібрали по реченнях мій пост - любо-дорого почитати.
    Але на основне запитання не відповіли.

    Чи можна на закид "нинішній чільник - гівно" реагувати словами "так і попередній чільник на цій посаді був гівно"?
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Оля, радий Вас бачити на форумі.

    От дивіться. Пенсія зараз складає у багатьох людей приблизно 1400 гривень.
    Комунальні послуги для однокімнатної (1) квартири складають 1000 гривень. Згідно з законом, пенсіонер не може платити більше, здається, 10 відсотків. Тобто, 140 гривень заплатить він, інше - держава.
    Залишається пенсіонеру жити на 1260 гривень.
    Рік тому плавлений сирок коштував 6 грн, тепер - 11, літр йогурта 15-17 грн, тепер - 30 грн (за 870 грамову пляшку), і так далі.
    Якщо бабця набереться нахабства і захоче випивати щовечора 400 грам ряжанки, або кефіру (немає тепер півлітрових розфасовок в мякій упаковці, про тверду можна і не мріяти) перед сном, це їй обійдеться в (по мінімуму) 12грн * 30 днів = 360 гривень. В місяць.
    Залишається 900 гривень на інші потреби, тобто - 30 гривень на день. Тут - і мило, і зубна паста, і пральний порошок, і олія, і бурячок, і хліб, і хліб, і цукор, і валер"янка, і аналгін, і пенталгін, і тенорік, і йод, і зеленка і ремонт взуття, і ремонт телевізора, щоб знати, що жити стає краще і веселіше.

    Одним, словом, що я хочу сказати. Економічна ситуація в Україні за цих три роки не змінилась. Ті ж підходи, такі ж депутати в Раді, що або не ходять на засідання, або ухвалюють дурні закони. Кабмін видає дурні укази. (Яскравий приклад - підвищення окладів з 26 травня, а не з початку місяця, що завело у ступор тисячі бухгалтерів, що не знають як рахувати відпускні, відрядження, матдопомоги до відпусток і таке інше).

    Тому. Визнаючи заслуги Порошенка у міжнародному плані, мушу з сумом констатувати, що в економічному для України - не все гаразд.
    Не можна було Насірова ставити. Не можна було Гройсмана. А там кругом Порошенка стільки ще всяких радників, яких підловлюють на негарних вчинках, а з них - як з гусей вода, що просто жах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. prius

    prius Well-Known Member

    так тупий і президентом йому недовго бути
     
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Колись в Кримського бандерівця вкоментарях прочитав таку фразу - Україні потрібно два президента,порошенко по зовнішній політиці а інший по внутрішній економиці,я тоді подумав що буде ще гірше
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дуже яскравий приклад. Уряд, та ж навчися підвищувати зарплати з першого числа!!! Я навіть не знаю як.... ага, як там тисячі бухгалтерів вийшли з штупора? Нє, ну то просто кінець світу.

    До слова: моя бухгалтер навіть мені нічого не говорила про якийсь штупор.

    Ну що ту скажеш? Хочеться згадати про танцора та яйця. Але висновок один: уряд навчився підвищувати зарплату, але не навчився КОЛИ.


    Це зрада.


    Гройсмана не трож.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)