ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Мені кадрова політика Порошенка видається інколи слабенькою.
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Зараз у цих "слабеньких" ще жменя паспортів виявиться. Не може бути, щоб з такою мордою, і без пари інших громадянств.

    Я глянув про цього Трояндопелюсткового в інтернеті. Був довіреною особою Порошенка на виборах.
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Миху, і скільки його ще будуть ловити? 5? 10? чи 20 разів?
    І от скажіть, що таких козлів не потрібно відстрелювати? Сюсюкатися з ними далі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Мусимо перехворіти і таким негативним явищем.

    Я думаю, без судової реформи корупцію не подолати. Осінню повинна статися ця реформа. Таке поболажливе ставлення до корупції довго тягнутися не може.
     
  5. iso

    iso Well-Known Member

    А як Вам така морда. І нічо. Не морда красить чоловіка;)...
    [​IMG]
     
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Занадто довго хворіємо.
    При деяких хворобах певні частини тіла просто ампутують (видаляють), щоб зараза не поширювалася на інші частини тіла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Там знову помилка - помилково взяли чесну людину :)

    Борислав Розенблат
    19 год. · Kyiv, Kiev ·
    Стосовно ситуації із затриманням мого охоронця представниками НАБУ.

    Хочу сам зрозуміти, що відбувається. Поки з’ясовую. Звинувачують у тому, що мій охоронець буцімто отримав 200 тисяч доларів. Йому всунули якусь сумку і сказали передати мені. Потім з’явилися представники НАБУ.

    Моя позиція така - це провокація. При чому, планувалася вона давно. Видно, що хтось сумлінно працює над тим, щоб дискредитувати мене. Спочатку хотіли звинуватити в тому, що я не плачу податки, але не знайшли доказів, тепер ось це. До слова, розганяють цю інформацію без мого коментаря конкретні ЗМІ, які не відрізняються об’єктивністю.
    Будемо чекати, коли розберуться і діяти в рамках чинного законодавства. Всім злостивцям хочу повідомити, що за депутатський мандат не тримаюся, і вірю в те, що справедливість восторжествує.

    Інформація про те, що мене допитували в НАБУ – не відповідає дійсності. Деталі пізніше.
    За додатковою інформацією звертайтеся до мене або до мого прес-секретаря Ulka Chepiuk за телефоном: 0634624745.
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені по барабану чуже майно ;)
    Я тільки гризуся, щоб наш президент не запацькав своє високе звання :)

    А от коли його копнемо в плечі - тоді, якщо захоче і зможе, нехай знову собі барижить ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та йой, він собі раду дасть 10 разів і без бидла.
    А бидло залишиться бидлом і діло його - копати хто би то не був, бо воно не думає, ним керують.
    Воно наступного буде копати з часом і ще наступного, бо така його доля.
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Здоров - приїхали! о_О
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    У нас ніколи не буде президента, якого народ би підтримував. Який би він не був. Мазепу, Сагайдачного, інших пару раз скидали і обирали.
    5 президентів і все погані: субєктивно, чи обєктивно.

    Народ хоче президента, який би у всьому і всім догоджав, світив шкарпетками, не мав свого будинку, машини і чесно керував найбільшою європейською країною, відповідав за сміття, що лежить у Жмеренці на вулиці, щоб всі їздили на бляхах, не платили податків, але мали велику пенсію.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я кажу не про "лунообразность" обличчя, а про вираз очей (на тлі обличчя). Все в комплексі.
    І, звичайно, мені би було більше до вподоби, якби замість Розенблата сидів у Раді хоча б і Блюменталь який-небудь, але щоб то була людина з освітою, причому не нижче доктора наук і не купленою освітою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    ... не пропонував на посаду Генпрокурора Шокіна, на посаду головного податківця - Насірова, на посаду прем"єра - Гройсмана і ще десяток подібних перерахованих тут людей. Щоб потім не виявилося, що у всіх них по три громадянства і фантастичне везіння (під час перебування їх на посадах) у доходах їх громадянських дружин, громадянських тещ, сватів, швагерів та шуряків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А попередник був кращим?

    Президент пропонує того, кого може підтримати ВР, а не того, кого він хоче.
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А хіба в Європі не так?
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А наш презик так і робить - ще й подертими шкарпетками світить по Європі. Тіпа, "дайте пару копійок, бо бідуємо - он у президента шкарпетки рвані" :)
    [​IMG][​IMG]
    Бидло...
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    на одній - то олігарх, треба на двох, тоді херой.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Не так.
    В Європі не радіють, що президент бідний, не намагаються зробити його бідним, не плюндрують через те, що він багатий.
    То у нас люблять на тому грати - на людській заздрості і багатстві.

    На заході неважливо які у президента статки і взагалі просто статки не мають значення. Там важливі інші цінності.

    Нам показують небагатого президента якоїсь держави і ми в тут в шоці. Там, в його країні ніхто цим просто не цікавиться. У нас живе культ багатства. Тому ми совок, а культі багатства розвивають заздрість, то вже дуже легко.

    У нас би не прижилася монархія, як в Англії. Королеву Англії(України) в Україні сплюндрували б на 5 хвилин, а там її люблять і поважають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    щиро вірю, що у вас ніколи не було порваних шкарпеток, тому ви єдиний в Україні не бидло.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)