ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Слушне зауваження. То його партія йшла на вибори, яка, звісно, несла тінь наклепів на свого лідера.
    Ну не перемогла усіх, то й що?Такі перетворення, що зробив Саакашвілі за такий короткий термін в своїй країні - це не відняти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Отож-бо й воно :)
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Але в нього є партія, яка після президентства Саакашвілі постійно пролітає. Ну і друге, з ким балатувався нинішній проросійський президент на виборах у Грузії? Чому перемогла опозиція після карколомних звитяг команди Саакашвілі?
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Так партія в президенти ж не йде, а йде конкретна людина :)

    До прикладу скажіть - хто з БПП ще може стати президентом України?
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та фіг його знає, ніколи над цим не думав.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Доречі, партія БПП дуже різна. Мені, до прикладу, більше подобається НФ, крім самого лідера.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Отож-бо й воно :)

    Так от, Саакашвілі зумів підняти відсталу і корумповану Грузію і визначити напрямок розвитку. А далі вже не так важно, яка партія при владі, головне, що влада йде правильним курсом.
    А наші бариги кажуть, що ведуть нас до кращого життя і на папері суцільне покращення, але реалії кажуть інше.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мені теж хочеться вірити, що у нього вийде в Україні. Побачимо. Я тільки ЗА.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]

    народний фронт рейтинг
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    є макроекономічні показники, які говорять про економіку швидше, ніж їх відчує трудовий народ. Так є.

    Я думаю, дно ми пройшли і економіка вжк пішла вгору. Це вже навіть видно. Але щоб все це відчули люди, потрібно ще трохи часу і праці.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А чого ви смієтеся? От скажіть, яка вам більше партія до вподоби, Опозиційний блок, чи НФ? А тепер гляньте на рейтинг і шо?
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Для мене що ті, що ті являються БПП :)
     
    • Креативно Креативно x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо взяти всі закони, які у нас вимагала Європа для реформ, для безвіз, для надання фінансоіої допомоги, то НФ - партія, яка найбільш згруповано і одностайно за все це голосувала.
    Хоча простий люд цього не оцінить.

    БПП - лебідь, рак і щука.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я то вже читав і казав - при теперішних темпах розвитку нам треба йти в гору цілих 20 років і тоді ми прийдемо на то місце, де були при Азірові :)

    Не Гройсман, а пів-Мойсея :)

    Я так поняв, що особисто ви не якийсь там "простий люд", зато так і оцінили НФ на 0.5-1% рейтингу? ;)

    @Мих, я сі вами не натішу :)
     
    Останнє редагування: 21 кві 2017
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    За рейтингом "Фокус" у Порошенка за 3 роки капітал зменшився з 917 до 548 млн. дол.
    Як на мене це перший През який зменшив, а не збільшив на посаді свій капітал.
    Між іншим, найкращий доказ непричетності до корупційних схем.
    Хотів би я, щоб усі, хто приходить в політику, взяли з нього приклад.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Заперечте мені у тому, що я скажу:

    Всі законопроекти, які направлені на реформи і на яких наполягав Євросоюз, були прийняті завдяки найкращому голосуванню НФ. Тобто, голосували і БПП і Ляшко і Самопоміч, але якщо порахувати навіть у процентному відношенні, НФ є лідер.
    Як не крути. Вони завжди давали максимальну кількість голосів і майже одностайно.

    Ось тут є їх заслуга - реальна. Це вам не терендіти на Шустері і не піаритися по ящику.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Заперечую
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    доведіть, що нетак.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Що доводити?о_О З чим сперечатися? З вашим "бла-бла"? :)
    Давайте конкретні закони, конкретні дані по результатах голосування НФ - тоді і можна говорити.

    Як для мене, то давати максимальну кількість голосів і майже одностайно голосувати за закон про зняття мораторію на торгівлю лісом-кругляком чи дружно голосувати за Юру-зека в прокурори - це зовсім не є файно :)
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А який сенс взагалі від цього закону? Як показує практика, цей закон не забороняє вивозити ліс-кругляк. Оскільки інший нормативний документ (податковий кодекс) в цьому питанні розв’язує руки. І як казав начальник однієї з обласних митниць: "Після введення в дію цього закону лише на Буковині експорт дров виріс У 9 РАЗІВ!!! за один місяць" Тому це не більше, ніж замилювання очей. Я вважаю, що якби дійсно хотіли вирішити питання з кругляком, то це питання можна було б розв’язати клацнувши пальцями. Для цього достатньо повернути в дію старий добрий радянський ГОСТ, який називався ДРОВА. Так шо все то 3,14здьож, шо вони борються з вивозом кругляка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)