ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Справді зе бест, Миху. Цих краще не знати.
    Бо Кононенко і Грановський такі прима-балерини, що танцюють увесь балет, що заказує Порошенко в Раді.
    В них і "дачні будиночки з вуточками" біля палацу Порошенка (в Італії), як з'ясувалося.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мати дачі, чи будиночки - не гріх. Гріх накрасти на все це. Я не звик звинувачувати когось, не знаючи суті справи. Чув про Грановського від Лещенка. чув про Кононенка від Саакашвілі, але це все несерйозно.Повинні бути докази і факти, якщо вони в чомусь винні, а не політичні виступи.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так. Сховати під лавку в Раді наряд поліції, щоб застукав на гарячому. :)))
    Миху, ця парочка - "удлінітєлі рук" Порошенка. Якщо Кононенко ставив палки в колеса реформам в Одесі, то як це сховати? Ставив. І Саакашвілі писав в прокуратуру.
    Якби сприяв, то Кононенка б не полоскали - ні Саакашвілі, ніхто. Дякували б.
    Чи ніхто б їх не знав.
    Якщо ця парочка засвітилася як коррупційні "решали", що як облуплених знає вся Рада, назівають їх, та знають всі, хто бачить політичні передачі, де виступають люди, що нарешті не бояться називати імена та прізвища, тільки Мих не знає, то це таке.
    " Якщо ходить як вутка, крякче як вутка, плаває як вутка - тото таки вутка".
    Дійде і до криминальних справ. Але ж це люди Порошенка, його "довірені люди" (не знаю як правильно українською), і йому теж перестануть подавати руку? Як вам це?
     
    Останнє редагування: 19 кві 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Можливо, я не сперечаюся. Можливо все так і є. Правда, що до Саакашвілі, раніше я йому довіряв, а зараз маю застереження. Тому хто там кому заважав, а може хтось просто не міг, мені особисто важко сказати. Міхо засаморекламою інколи таке городить...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Якби ми не знали, що він зміг в Грузії. А так, що "він не зміг" дуже-дуже скидається, що такі реформи в Одесі не потрібні. Чи задівають інтереси важливих для Порошенка людей. Не на часі, так би мовити.
    Він багато чого хотів змінити, але ні грошей, ні дозволу на це не отримав.
    Виставили посміховиськом та й усе. Невже ви це не побачили?
    З іншої сторони у Михо дуже великі амбиції (екс-президент все таки) та надвелика емоційність. Треба було бути хітрішим та витримки мати побільше.
    Він виступав на цю тему у Шустера, але ж все не скажеш. Ну те, що стали невеликими збори на одесьскій таможні , бо побігли розтаможуватись до Києва, де осталась незмінна клоака, це було ясно, що так буде.
     
    Останнє редагування: 19 кві 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так, але серед моїх знайомих гуляє думка, що завдання Саакашвілі підімяти під себе опозицію Порошенка і впливати на майбутніх виборах. Тобто, є домовленість попрацювати трохи в опозиції, щоб її контролювати. Не знаю, не переконаний, але таке можливе.

    Надіслано від мого SM-A710F, використовуючи Tapatalk
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Завдання підім'яти опозицію - занадто складне для іноземця, хоч він зараз і громадянин України.
    Ця гипотеза дуже фантастична, як на мене.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Він не лише громадянин України. Він вчився в Україні і жив. Тому для нього то не складно.


    Що мені не подобається в ньому. Самопіар вже такий, що нудить. Ну і не люблю я політиків, які свою передвиборну агітацію будують не помиях діючої влади. Краще б він розповідав більше про те, що він буде робити і як. А у нього лозунг: всі погані і всіх посаджу.

    З іншої сторони, може не зле б було, щоб нашічиновники пройшли через справжній антикорупційний терор.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Пишут блоггеры.....

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Достатньо двох-трьох показово посадити і показати репортаж з камери - буде досить. Будуть падіння з вікон, самострели, толпи побігуть через усі кордони, але відпускати треба тільки з великими відкупними в державний бюджет. Так робив Михо.
    Це недемократично, але справедливо. Хай бігуть казнокради, но казну залишають державі.
    Наразі Порошенко - це велика китайская стіна для ворюг любого калібру. Він, мабуть, не вважає і не вважатиме злочином ніколи грабування країни. Подивіться: найбіднішою країною Європи керують мільярдери. І ще продовжується те збагачення. Ще вище і вище тарифи, коли вже неплатежі складають 40%. Населення вбоге, виживає як може, але кожне рішення в парламенті - на користь олігархів.
    І керівники державних кампаній живуть кучеряво. За чій рахунок??
    Скажете, що Порошенко до цього не має відношення. Прямого якби то не має. Але до того, що всі олігархи домовляються з ним - це ясно по пустоті наших кішень.
    Розпіарені 3200 урядові вже неактуальні, бо тарифи такі, що треба вдвічі більше, щоб їх платити.
    Бюджетна сфера, крім військових,виживає як може.
    У пенсіонерів скажу грубо - справжня жопа, це цинізм і якесь жахіття такі пенсії. До цього не можна було допустити. В одній країні величезні незаработані статки декларацій і такі пенсії - 1200, та хоч би і 2 тис. - та ж сама вбогість.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У Саакашвілі є наглядний приклад того, що він може - сучасна Грузія
     
    Останнє редагування: 20 кві 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Колись давніше я писав чисто то саме, а мені казали тут на форумі: та його грузини вигнали з країни і він програв вибори. Якби він так добре правив, то його би знову вибрали.

    Але погляди міняються, як би то дивно не було.
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вибори іноді дають дивні результати. Тим, хто при владі, вибори вдаються краще. Тим більше, якщо постаратися заплямувати суперника.
    Як виправдовуватись, якщо ти вигнанець? Тут навіть не треба пояснень.
     
    Останнє редагування: 20 кві 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Це, що ви пишите є подібне на лозунг.

    Я не розумію вислову: Саакашвілі посадив, або Порошенко посадив. От задам вам просте запитання: як ви відноситеся до розширення повноважень президента? І ви скажете - ні в якому разі, у нього достатньо повноважень, або й забагато. Тоді я вас запитаю, де в повноваженнях президента є право садити? Ви дійсно хочете, щоб президент мав право садити? Ми так дійдемо до влади Кім Ір Чена, а не до Європи.

    Має працювати система. Тобто тре міняти систему влади. Зламати існуючу і створити нову - європейську. Так, як у США. Вибрали Трампа і який би він не був, а нормальним бути мусить.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Вибори у Грузії зробила Росія. Вони не змогли війною, взяли виборами. Нажаль, у нас є такі самі шанси.
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Такі самі? Після кілька років війни? Наше суспільство з суспільством Грузії я б не рівняла. Проросійському кандидатові не дадуть рота розкрити на етапі передвиборної кампанії.
    Маю надію, що ви не вважаєте хоч би Гриценка за такого, бо він брав шлюб в храмі української церкви МП?

    Щодо повноважень президента, то їх розширювати не треба. Досить впливу на генпрокурора, якого він назначає згідно зі своєю квотою. Погранці, що мали б не випускати кого не треба - те ж саме.
     
    Останнє редагування: 20 кві 2017
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так в Грузії теж була війна з москалями і що?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ми можемо зробити Майдан, а от вибрати хорошу владу - не можемо. Я вірю Порошенку до тих пір, поки йому вірить Євросоюз та США. Якщо там скажуть - Україна, гуд бай. То це вірна ознака повного провалу влади. А поки є надія.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Яка це війна. Збройний кількаденний конфлікт.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, ну ви даєте :yahoo:
    Ви трохи не в ту ду - Саакашвілі більше не балотувався на президента Грузії :)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)