Порадьте хорошого гінеколога у Львові

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Alex Alex Alex, 25 лют 2016.

  1. Alex Alex Alex

    Alex Alex Alex New Member

    Привіт)Може хтось порадить хорошого лікаря-гінеколога (проблема полягає у тому,що не можемо ніяк завагітніти,лікарі із нашої районки поблеми "ніби не бачуть",але швидше за все вона є!). Спочатку виявили проблеми із щитовидною залозою,а саме АІТ....Лікую,спочатку було все добре,але зараз знову пропали критичні дні,але тест нічого не показав(((
    Тому,буду дуже вдячна за рекомендацію хорошого лікаря!
    Дякую!!!
     
    Останнє редагування: 25 лют 2016
    • Подобається Подобається x 1
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    На вул. Русових, 4 є хороша поліклвніка,можливо зверніться туди
     
  3. kerin

    kerin New Member

    Можу досвідом поділитися. Кілька років не вагітніла. В мене ановуляторні цикли і знижена функція ЩЗ. Робили лапароскопію, здавал купу аналізів... Толку "0". Гінеколг в цьому не зарадить, треба гінеколога-ендокринолога. Мені допомогла Гоцко Марта Євстахіївна. Вона працює в ендокринологічному диспансері на Острозького1 у Львові. За пів року в мене було дві смужки на тесті. До неї, решта лікарів руками розводили. Одна лікарка навіть сказала до бабки якоїсь сходити :sarcastic_hand::sarcastic_hand::sarcastic_hand:.
    Знайома до Склярової ходила на Русових. Результат теж не довго на себе чекав, але вона ну дуже гроші любить.
     
  4. Zabylia

    Zabylia New Member

    ой з тими гінекологами. Шукала довго нормального. нарешті знайшла на Джамбула в жіночій консультації.
    акушер-гінеколог Чупіль Юрій Ростиславович. Толковий лікар. дуже ним задоволена. Витягнув з гормонального збою за2 місяці без гормонів )
    дівчатонька рекомендую)
     
  5. nobodies

    nobodies Member

    сходіть в центр репродукції людини на вул. Короленка, 4. Хороше ставлення лікарів до пацієнтів
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    А куди подівалась жіночка якій втюхали настоянки?
     
  7. Olga Plyashka

    Olga Plyashka New Member

     
  8. Olga Plyashka

    Olga Plyashka New Member

    Дуже хороший гінеколог на Мечнікова,Олег Олександровч,багатьом моїм знайомим допоміг.Сестру мою лікує коли всі розводили руками бо не знали в чому справа.Якщо треба дам номер у пп
     
  9. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Рекомендую Центр Гінекології біля Краківського, вул. Золота 62.
    Приймаю дома, після 19:00
     
  10. YULIAnick

    YULIAnick New Member

    Боюсь лікар тут безсилий((( в мене така ж проблема 8 років, при чому шо 1 дитина є. Моя порада - шукайте не медичні, а метафізичні причини безпліддя, відкриєте для себе багато нового.
     
  11. Marynochka

    Marynochka New Member

    Спробуйте записатися у клініку Люменіс у Львові. Я сама із Києва проходила курс лікування молочниці, то можу сказати одне, що я зекономила час та гроші в порівнянні навіть зі звичайною поліклінікою. Зберегла свої нерви не стоячи в черзі багато часу.
     
а де твій аватар? :)