Порадьте оптимальний переказ коштів за кордон

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем ЬІЯ, 24 бер 2010.

  1. ЬІЯ

    ЬІЯ Member

    Оскільки в цьому розділі найчастіше обговорюють роботу банків, напишу тут своє запитання...

    Іноді потрібно переказувати кошти до Польщі, переважно на приватний рахунок. Для внутрішніх переказів у них достатньо номера рахунку і даних отримувача платежу (ім'я та прізвище). Нашим банкам для переказу за кордон ще потрібний SWIFT-код банку отримувача, його адреса і ще якась інформація, яку в принципі можна дізнатись у того ж отримувача, якщо тому не лінь буде це все запитати в своєму банку. При цьому вартість такого переказу буде близько 100 грн.

    Враховуючи, що суми переказів переважно невеликі (зараз це 200 доларів, а іноді треба переказати 50-100 злотих) хочу запитати, чи хтось знає вигідніші варіанти переказів. Наприклад, відкриття якогось віртуального рахунку в Польщі, який можна поповнювати за допомогою платіжної карти, і здійснювати з нього вже ніби внутрішні перекази без великих комісій і випитування додаткових даних.

    Варіанти на кшталт "передати автобусом" чи навіть вестерн юніон не розглядаються. Потрібний спосіб, у якому отримувач був би залучений мінімально. Дякую за будь-яку доречну інформацію.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я недавно переказував 300 євро в німецький банк через Приват24, обійшлося десь близько 15 євро.

    Також в Росію робив через один сайт платіж на 900 рублів, обійшлося десь в 40-50 рублів, при тому що переказ робився з гаманця Вебмані на банківський рахунок.
     
  3. sselev

    sselev Well-Known Member

    Може через систему Contact-sys? Комісія якщо не помиляюсь лише 3%.

    Але як на мене переказувати за кордон суми 50-100 злотих це смішно. Пригадую, як один тип півдня бігав по банках і взнавав де чимподешевше переказати 300 рублів у Росію. :)

    Як вже писав Мартіні, можна використовувати систему Вебмані або подібну. Головне щоб у одержувача була можливість витратити ці вебмані у Польщі.
     
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Переказ грошей всередині Польщі - ноу проблем. А переказ грошей з України в Польщу - має певні обмеження. Якщо мова йде про маленькі суми - то найпростіше - піти в Україні в банк, відкрити рахунок та отримати на нього дві міжнародні платіжні карти. Одну - собі, другу - для людини, яка буде за кордоном.

    Поповнюєте рахунок в Україні з допомогою своєї карти, навіть гривнями, а людина за кордоном отримує валюту по курсу НБУ в будь-якому банкоматі. Втрати - комісія за отримання готівки, витрати на обслуговування картки тощо. Детально - умови більшості українських банків тут:

    http://www.prostobank.ua/plastikovye_karty/tarify
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А є ще таке питання.

    \Позичив я закордоном одній пані гроші. Тепер вона хоче вислати їх мені. Який спосіб то зробити, щоб мені їх не оподаткували?
     
  6. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Народ, а чому не використовувати Webmoney. Комісія ж невелика і в кожному місті є ті хто виводять готівку. Думаю так найпростіше і економно.
     
  7. sselev

    sselev Well-Known Member

    Через будь-яку систему переказів, або через SWIFT на рахунок фіз. особи. Обидва способи мають обмеження, здається, 15000 грн. на добу.
     
  8. syavych

    syavych копач

    ВМ є тілько в країнах СНД...
     
  9. vyktorUAA

    vyktorUAA New Member


    З усіх провірених способів хочу порекомендувати TransferGO. Все легко і просто та швидко. В ПЕРШИЙ РАЗ коли реєструєтесь - ви заробите додатково 10 фунтів ( перевірено) і безкоштовно відправити перший переказ, використовуючи цей код : Yx0MVU чи перейти по ссилці для реєстрації :
    http://trgo.co/uk/r/Yx0MVU Для переказу потрібно тільки останні 4 цифри і номер переказу , до якого привязана картка ПриватБанку
     
    Останнє редагування: 7 кві 2018
  10. Iasynska

    Iasynska New Member

    Я для відправлення готівки з Польщі до України користуюся послугами агенцій Monetia в Польщі. Переказ висилаю в злотих, а родичі на Україні отримують гроші в валюті доларах (вигідний курс обміну валют). Переказ можна отримати в будь-якому відділені Ощадбанку через 4 години від висилання.
    Я задоволена.
     
а де твій аватар? :)