Порадьте лікаря з питань безпліддя

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Marusenechko, 25 бер 2019.

  1. Marusenechko

    Marusenechko Member

    Дівчата, знаю що тема заїжджена але маючи таку проблему завжди шукаєш нові рішення. Вісім років не можу завагітніти, проходила різне лікування (починаючи з протизаплідних, на відміні, закінчуючи стимуляцією). Аналізи всі нормальні, спермограмма в нормі. В останнє лікувалась в Оксфорд Медікал на Чорновола у Легудської Ольги Василівни - без результатно. Поставила діагноз - безпліддя невиявленого генезу.
    Буду вдячна за відповіді та поради.
    Можна без обговорення, а суто відповіді. Дякую!
    1. Прізвище лікаря який допоміг подолати проблемою безпліддя та де він приймає.
    2. Як довго не могли завагітніти.
    3. Який поставили діагноз.
    4. Як довго тривало лікування.
    5. Яке саме обрав лікування (процедури, операції)
    6. Як давно проходили лікування (чи приймає досі цей лікар)
     
  2. MyrosyaR

    MyrosyaR New Member

    Привіт!
    Є хороший лікар-репродуктолог у клініці Parens (Медичний центр, клініка та центр репродукції Parens-Україна | Львів — Паренс Україна), прізвище Коцюбська. Коліжанка мала проблеми з вагітністю два роки, ніяк не вдавалося, щоправда по лікарях особливо не ходила - одразу пішла в цю клініку, там і допомогли)) Точним діагнозом в неї, якщо чесно, не цікавилася, бо все відбулося дуже швидко. Знаю, що спермограму точно вони робили у тій клініці, більше нічого пригадати не можу(
    Якщо Ви ще там не були і цікавлять деталі - відпишіться, я розпитаю про все у неї :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. kakarina

    kakarina Member

    Також чула гарні відгуки про неї.
     
  4. gganusya

    gganusya Member

    ой, це все від самої проблеми залежить а не від лікаря. Не все безпліддя лікуєтьс, на жаль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Але якась дрібниця як нехватка якогось гормона може стати на заваді материнському щастю.
    Зараз такий час, що обізнаний лікар припише один препарат - і через 2 місяці ви вагітні.
    Здати аналізи і місяць попити препарат. Не втрачайте надію!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ludmilq

    Ludmilq Member

    Намагаємося завагітніти 2 роки, не вдається( Перечитавши багато інформації думаємо піти на візит в Альтернативу і Медикавер. Щось чули про ці клініки, лікарів там?
     
  7. Ludmilq

    Ludmilq Member

    Були у Семчишин Роксолани, Медікавер на акційній консультації. Дуже грамотний лікар, правда чекали на прийом зайвих 15 хвилин.
    У мене підвищений пролактин, призначили Достінекс, здала мазки у гінеколога. Хто ще з таким діагнозом?
    У чоловіка деляція Y-хромосоми, сказали, що потрібно робити пункцію з яєчка, чи можна таке таблетками лікувати?
    Порадьте...чекатиму відповіді
     
  8. Volodymyr K

    Volodymyr K Member

    Безпліддя останнім часом є поширеною проблемою для людства. Безпліддя виникає через ряд причин.
    View: https://www.youtube.com/watch?v=z27I-fHyKUM
    У цьому відео вказано цілий ряд причин безпліддя відомим народним цілителем Віктором Бабієм.
    Від себе добавлю тільки, що одним з народних засобів від безпліддя є Бджолиний підмор разом з настоянкою прополісу 10%, які допомагають зняти ряд симптом безпліддя як чоловіків, так і жінок
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Marusenechko

    Marusenechko Member

    Дякую!!
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Костко Роберт.

    Кращого лікаря навряд чи знайдете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Marusenechko

    Marusenechko Member

    Дякую!
     
  12. Marusenechko

    Marusenechko Member

    Щось не можу такого знайти в інтернеті, може маєте якісь контакти? Він часом не гомеопат?
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу пані, загляньте на форум Дівочі посиденьки, там спитайте
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. oleksan

    oleksan New Member


    Доброго дня. Ми декілька років лікувались. Проблема була у мого чоловіка. Все без результату. Поки не спробували нещодавно комплекс Пролістем. Нещодавно почав приймати мій чоловік і аналізи в рази покращились. До цих пір не вірю своїм очам. Тому якщо проблема у чоловіка - рекомендую Prolistem. Пролістем можна приймати 3 та 6 місяців, при азооспермії треба пропити повний курс 6 місяців.
    Нам цей комплекс порадив лікар.

    В Інтернеті його можна придбати у офіційного представника в Україні RC Pharma. Нехай у вас все буде добре
     
а де твій аватар? :)