Порадьте кондиціонер для квартири

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем maistrina, 15 бер 2011.

  1. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    скажіть, будь ласка, як часто потрібно додавати фреон у систему? як перевірити, чи задовільну температуру видає кондиціонер?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    В домашні побутові кондиціонери, які мають з'єднання на гайках, фреон добавляється в середньому раз в 3-5 років. Є інші варіанти, але щоб не робити нечитабельним допис можу пояснити додатково пізніше.
    Різниця температур повітря на вході і виході (т.з. дельта) має бути 7-13*С, якщо це не інверторного типу апарат. Першим признаком недостатку фреону буде обмерзання краників на зовнішньому блоку.
    Підійде.
    Якщо в першу чергу осушення, то краще брати осушувач. Можу помилитися, але фраза -"волого в квартирі" більше підходить для реклами. Тому що якщо є вологість, то люди в комплексі шукають інші рішення з іншими поясненнями.
    Чим фірма відома? Тим, що виробляють все підряд і що по якості можна попасти пальцем в небо? В них дійсно є товари, що служать роками, але є що розсипаються за декілька тижнів.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    можна уточнення для чайників? )))
    На вході - то зовні, чи в приміщені? Тобто, якщо на вході 35, наприклад, то біля лопастей виходитиме 22-28, не дивлячись що на пульті в мене встановлено 16? чи якось інакше?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Якщо коротко і стило, то саме так, як Ви написали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223


    Дякую за відповідь!
     
    • ... ... x 1
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Поживіть в нього з тиждень і скажете чи файно
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я затру і в цитаті (див. вище) але нащо розмовляти із спамером? Він не відповість.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. SashaBooritesya

    SashaBooritesya New Member

    в нас вдома такий стоїть SATURN CS-09 QF . Він начебто ж не дуже дорогий, але працює файно в принципі.
     
  11. Stefano

    Stefano Active Member

    А ми ще на весні поставили відносно недорогий LG S12SWT. Якщо почитаєте в інтернеті відгуки, то зустрінете не тільки хвалебні оди, але потрібно сказати, що за літо він жодного разу не підвів нас і я особисто ним дуже задоволений. Сподобався низький рівень шуму особливо. Не знаю, може це мені так пощастило чи що. Брали між іншим навіть не в магазині, а банально знайшовши через олх. Вся техніка так би працювала)
     
  12. NatalieEcoST

    NatalieEcoST New Member

    Хороша ціна-якість кондиціонери ТМ Cooper & Hunter. Зараз вони є по хорошій ціні : 14000грн. Крім охолодження приміщення, розраховані також на обігрів при температурі -25°С. Гарантія - 5 років. По всім питанням звертайтесь: 068 -656-00-37.
     
  13. Karll

    Karll миється в бані

    У мене Сатурн ST-12HR, рік роботи без проблем
     
  14. Підкажіть, чи вартує брати бюджетний інверторний кондиціонер, чи краще дорожчий? По ціні і характеристиках зацікавив Neoclima Silence NS-12AHZI/NU-12AHZI . Може хто ставив собі, поділіться відгуком. Особливо цікавить функція обігріву і низький рівень шуму.
     
  15. Dragan Mykola

    Dragan Mykola New Member

    Picasso порадьте будьласка інвекторний кондеціонер якої фірми краще Carrier чи Coper Hanter
     
  16. Dragan Mykola

    Dragan Mykola New Member

  17. Dragan Mykola

    Dragan Mykola New Member

    або порадьте якийсь інший інвектор в районі 12000-13000 грн
     
  18. Взяв таки неокліма. Поки тиждень часу пройшло - політ нормальний. Далі буде видно.
     
  19. samgug

    samgug New Member

    Брав собі мідею, працює адекватно. Нещодавно брав на дачу, такий самий, ну оновлену модель. Радий як слоненя.
     
  20. Dragan Mykola

    Dragan Mykola New Member

    взяв CooperHanter працює супер
     
а де твій аватар? :)