Порадьте кондиціонер для квартири

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем maistrina, 15 бер 2011.

  1. maistrina

    maistrina миється в бані

    Яку модель кондиціонера обрати для площі 30 кв.м.? Щоб він був не дорогим та оптимальним за параметрами ціна-якість? Розглядаю фірми LG, Medea, Carrier "дев*ятки", особливо цікавить які недоліки в Medea, Carrier по відношенню до LG? :sorry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    В нас вікна виходять на південь, практично весь день у вікно світить сонце, 5поверх 5 поверхового будинку, жара до вечера невиносима, не рятують ні жалюзі, ні вентилятор. Напевно треба ставити кондиціонер.
    Народ, поділіться думками про кондиціонер, на що звертати увагу в першу чергу, чи задоволені роботою свого кондиціонера, якщо би зараз купували, то за якими параметрами вибирали б???
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нагадалося: коли вже закінчиться то кляте літо і почнеться та клята зима!


    Можу дати людину, якій довіряю і яка ставить ті кондиціонери.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    А він може порадити, як той кондиціонер вибрати ,чи ставить те, що вже купили???
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Він їх сам замовляє ніби і сам виконує сервіс. Тобто не просто сам, у нього є бригада.

    щойно зателефонував....

    LG - найкраще ціна/якість + найшвидший сервіс, але тре брати корейського виробництва, незважаючи, що він дорожчий.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Неправда. Найкращі конденціонери американського виробництва, але їх у вас не є. Найкращий є Фрідріх, тоді Фріґідер а тоді GE. LG на шостому місті.

    А вам який треба - на великий будинок, чи маленьке помешкання. Якщо на маленьке помешкання, тоді вже менше. Вам треба обрахувати BTU тої машини, в залежності від площі вашого приміщення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ой... чує моє серце, жи може який пакунок з Гамерики прийде....

    Халупа у мене велииика....:)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 1
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    угу. Тіко вони розраховані не на наші 50 герц і все, що з того випливає....

    Вікна великі? Куди виходять? Це житло? Чи є поверх над вашою кімнатою?... Якщо хочете ставити настінний спліт (тому що буде найдешевшим) то 9-ка може в пікові навантаження і не витягнути :)


    кх-кх-кх. А не підкажете хто поставляє запчастини на "лижі"? Чому питаю. Маю 5 знайомих фірм, монтажників яких сам навчав монтувати кондиціонери. "Лижі" рахуються одні з найгірших по поставках запчастин в Україні. Щось змінилось? Можливо виправились хлопаки?! )))) Уточняю, в жару не то що тиждень клієнт не хоче чекати на з/ч, а навіть два дні ;)

    Для себе не брав би. Описав вище чому

    Midea, він же NeoClima, він же ..... хороші ціни при нормальній якості при нормальному забезпеченні запчатинами. Але... той що на 22 фреоні капризливо працює на обігрів в перехідні періоди. На 410 зауважень не було

    ІМХО, уже клепають в підвалах, можете не зупинятись у виборі. Не плутати з колишнім Carrier.
    Airwell- "типу хранцуські" :) -непогана ціна якість. Дешевший від LG, в якості не поступається
    Pioneer - досить пристойні
    McQuay - будуть дорожчі приблизно в два рази за вище описані, але якісніші.

    З.І. Дорогих моделей не розглядаєм?! :)
    З.І.І. Монтую і сервісую сам кондиціонери з 1996 року. Тепер постійно катаюсь, і показую , вибачте на слові, "оленям" чому кондиціонери здихають після їхнього монтажу. Як виберете модель, і домовитесь з монтажниками то напишу куди дивитися в руки монтажникам, і що вони мають зробити, жеби кондиціонер не здох за пару тижнів/місяців/рік :)
    З.І.І.І Не являюсь дистрибютором, тому реклями не чекайте
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Tanka

    Tanka Well-Known Member

    Ми взяли Dekker. Германія. Надійний, німецька якість. Ціна-якість співвідносні. У нас в Харкові зараз коштує 2700грн (во Львові, мабуть, дешевше), ще й установлення 1000 грн. В користуванні усе влаштовує, поки що нарікань нема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та де би я тим займавсі...

    начальник з комфортбуду по сервісу кондюків мені то повів. І думаю, далеко від правди не втік, спробуйте знайти запчастину від від якогось медеа, чи ше там шо...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ціхо, ціхо. Нікому того не розказуйте. Бо ті, хто розбирав їх, і заодно ті хто ремонтував марки, що я згадував будуть тихонько сміятись під ніс собі. Як і про кондиціонери з Кореї чи Японії за ціною меньше ніж 1к убитих єнотів
    Хоча визнаю, що пропустив (можливо ще пару виробників/моделей). Dekker, що є на нашому ринку досить пристойної якості

    ---------- Додано в 21:35 ---------- Попередній допис був написаний в 21:34 ----------

    та власне що пробую, і сказав з власного досвіду.

    ---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:35 ----------

    йо. На велику халупу гамериканці будуть пропонувати цілу HVAC, а то пів контейнера ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А жаль... в мене стоїть велика пачка на вулиці яка охоложує досить добре. Лєтрику жере шо має бути :)

    Ось таку пачку ставлять в нас щоб охолоджувати будинки, а потім повітря йде по спеціальних трубах.

    [​IMG]

    Ну можна і такий що в стіну вмонтовується, але що ви тим охолодите? Забагато лєтрики зжує.
     
    Останнє редагування: 7 чер 2011
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А що скажете про DIGITAL? У нас установка коштує 600 грн.Ми брали 9-ку за 2200грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я наразі купив си вентилятор, поставив-го так, шоб рівнов писок дув.... і так сі перебиваю....

    ---------- Додано в 20:45 ---------- Попередній допис був написаний в 20:44 ----------

    \

    Дорогенька, Аліяс, то навушники, а навушники не холодять.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ну ВАм його поставили, Ви і скажете ))). 600 грн то з матеріалом?
    То у Вас халупа, мабудь, більша ніж у Миха )))) Американці зараз SEER прямує до 17, а то огого як добре.

    Ніц не пойняв. А у Вас який? Влєктрику вони їднаково будуть жувати. Єдине але. Мих прихильник (десь читав в темі про утеплення) файних надійних стін з цегли, а не хванерних гамериканських. Йому тотая система не дуже файна через громізкість і шум буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ну поки що нічого поганого не скажу

    Так.З матеріалом
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    У мене ось така система

    [​IMG]

    Сама бандура на дворі називається Trane.

    Тоді в нас між поверхами є ті труби по-яких іде холодне повітря в кожну кімнату є вихід вентиляції, і з неї дує холодне повіртя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)



    ---------- Додано в 22:45 ---------- Попередній допис був написаний в 22:43 ----------

    о_Оо_О:flag_of_truce:Ой, би не накаркати. Але лишній раз переконуюсь що я можу не все знати ))) Може припущення знаю, але не хочу накаркати, най працює довго :)
     
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Так у нас всі ставили за такою ціною..стандартною....ну хіба що тягнути треба було через всю квартиру,то там вже дорожче.
    Ще й знайомий ставив.

    Picasso,Ви мене лякаєте:sad:
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ну так, все до купи так воно і є. Або по простому - центральне охолодження. :)))

    ---------- Додано в 21:41 ---------- Попередній допис був написаний в 21:39 ----------

    Та ви мене зрозуміли. Я то і мала на увазі, що ім’я на бандурі - Trane, тобто виробник тутой. А всі решта деталі я не вникаю, бо я тіко гроші даю а встановляють і все решта роблять файні молоді хлопці.:pardon::preved::tongue:
     
а де твій аватар? :)