[Архів] Обрізання (Здоров'я)

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем anonymisiii, 8 лип 2016.

?

Я попав?

  1. Полюбе не той дохтор що треба

    1 голосів
    33,3%
  2. Не відтяпуй нічого, живи так і мучся

    0 голосів
    0,0%
  3. Куда діватись. Відтяпай та й живи далі

    2 голосів
    66,7%
  1. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    То вже посерйозніше. Здуріти можна за 2 тиждні.
    Згідний, такі моменти невесело згадувати. Головне що все позаду!
     
  2. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Сьогодні 2-гий день. Перша перевязка.
    Зняли бинт, я нарешті міг побачити проведену роботу. Через великий набряк важко оцінити ситуацію, але шви були покладені дуже рівно, мало крові. Я задоволений, потім подивлюсь що буде після набряку та швів.
    Дохтор мені сказав як самому робити перевязки і ми розпрощались. Каже - якщо не справишся - приходь до нас на перевязку.

    Вийшов з дуже довольним виразом обличчя, з надією що в цей заклад я вже не повернусь. Тим паче, 2-гий день і все ок.

    Але зробив помилку, пішов пішки до маршрутки (біля 2 км.), і коли повернувся додому, то повязка вже трохи була підкровлена. Ніби нічого страшного, просто якщо рухатись то довше заживатиме.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    5-тий день.
    Після самостійної зміни пов"язки починаються болі, досить різкі. При ходьбі, при рухах. Починається зуд.
    Одним словом, нереально чимось зайнятись.
    Треба на наступний раз тісніше і краще перевязати.
    Доречі, при перевязці - все виглядає досить культурно!)
    Пробував їздити лікувати зуби - ну... можна. Головне без тиску в венах)
    Взагалі, зрозумів, що краще після такої операції відлежатись перших 5 днів. Але це дійсно важко - сидіти нічого не робити.

    Надіюсь що біль спаде, так як з наст. тиждня йду оформлятись на нову роботу, боюсь що по моїй "походці" щось не те подумають. Та й ділитись особо немає чим.

    Всі хто думають, що я забагато деталізую опис реабілітації після операції, знайте, це все для тих, хто в майбутньою з тим стикнеться!(

    п.с. Кажуть, приблизно за 14 днів біль разом з швами пропадає. Чекаю)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Завтра буде рівно тиждень після операції.
    Пов"язки міняються уже з меншим зусиллям і болем. Ходити почав уже в джинсах, досить вільно рухаюсь.
    Спочатку було важко "не палитись" стилем ходьби, але зараз все норм.
    Без всяких ускладнень та інфекції. Все-таки настрашився і робив все стерильно і рухався обережно.
    Лікар сказав що якщо так все і буде, скоро відмовлюсь від повязок, оскільки все уже зростається, то потрібне повітря, щоб прискорити час заживлення.
    Ех...чекаю вже того дня коли шви відпадуть, бо чесно кажучи, ходити в туалет з баночкою ніяк не прикольно.
    А ховати ту всю ситуацію щоб ніхто не запідозрив, то взагалі набуття навичок агента 007.
    А щось комусь пояснювати - нащо? "Люди не поймут, люди не простят"))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    9-тий день.
    Все досить чудово. Мінімум дискомфорту, мінімум болі. Повязки міняються на раз-два без крові і болі.
    З туалетом все-ж таки далі проблематично.
    Мав необережність з новим співробітником випити по кухлю пива (доктор мені казав що ні граму алкоголю. Хоча не сказав на скільки часу).
    Плюс мав дуже неприємну ситуацію з замоченням повязки (категорично не рекомендується). Думаю одне і друге вилізе мені боком. Мабуть підсвідомо забив собі у голову раз не болить то можна уже без крайньої обережності. Планую завтра їхати до лікаря взнати що буде мені за своїж "грішки" + нехай огляне і скаже, як далі проводити процес реабілітації.

    Щераз зазначу, що все-таки задоволений рішенням щодо операції і дуже радує процес заживлення, принаймні до сьогоднішнього дня.
    Попереду - ще + - кілька днів повязок. Звичайно якщо все буде йти без ускладнень і інфекцій. Потім повязки більше не накладаються. Почнеться сильний дискомфорт а може і біль при рухах, ходьбі, в ванній, поки не шви не будуть міцніти і шкіра перестане бути чутливою.
    А про подальший процес зростання швів і доглядом я мовчу. Ще хто його знає, як все заживе.

    Знову ж нагадую пересічним читачам, що це є серйозна річ. Звичайно, хтось подумає - та ладно в тебе страшна проблема, пишеш тут, "звітуєш" за кожну пилинку. У когось проблеми серйозні і смертельні, а ти тут "піпкою бавишся". Моя позиція така - всі ми люди, і повинні себе шанувати. Кожна дрібничка переростає у щось серйозніше. Все починається з маленьких болячок. Жаль, що ніхто не має бажання це обговорювати, ділитись. Рано чи пізно, комусь моя історія пригодиться, буде мати уявлення, не буде проходити по моїх помилках.
    Якби я не зробив б операції, все б почалось з болячок, хронічних інфекцій, сильному дискомфорту, ускладнення захворювання. А це все іноді грозить невідкладній допомозі в певних випадках. А потім що? Почувати себе постійно хворим і не нормальним, мати інтимні проблеми, почувати себе неповноцінним.
    Всі ми хочемо бути здоровими, фізично бути спроможним завязати стосунки, завести сімю. (Ну за всіх не розписуюсь)). Для цього треба діяти рішуче і не відкладати на "коли будуть гроші" чи "я вилікуюсь народними методами".
    Ось так.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    12-день.
    2 дні назад поїхав до лікаря свого. Він оглянув, сказав що все супер, можна без повязок. Очікуваний дискомфорт без пов"язок був майже відсутній. Тільки почав ходити без пов"язок, як шви починали відпадати на очах. Приблизно 2-3 шт. за день. (Разом їх десь 30).
    Лікар сказав що все супер. Я все робив акуратно і гігієнічно, тому заживлення буде швидшим. Відтік від уколів спав, все приходить в стандартні розміри.
    Сказав, що можу без пов"язок, не треба нічого ні мазати (мазі) ні видумувати ровер. Просто стандартна стерильність і голова на плечах.
    Хех, сказав що "допускає" мене (як до екзамену, в старі часи) до статевих зв"язків через 4 дня. Судячи з моєї адекватної думки, 4-ма днями і не пахне)
    На даний момент, я відмовився від "баночок". Блін...це жесть! Я радий що ця процедура закінчилась!
    Все досить і досить класно заживає, і я цим тішусь.
    Начитавшись на російських форумах, я був готовий до ускладнень, запалення, інфекцій.... і т.д.
    Але аж тепер зрозумів, що я дійсно вибрав хірурга - профі. Не очікував. Задоволений! Дуже задоволений!
    Зараз без пов"язок, без дискомфорту, без болю. Починаю себе відчувати живим і здоровим)

    У зв"язку з висновками дохтора, все змінилось. Думаю через 1-2 тиждні можна буде робити висновки.

    Так як відтік спав - я нарешті зміг оцінити НАСКІЛЬКИ мені зробили обрізання.
    Скажу так - мені під час операції хірург сказав, що радикально не получиться (тобто майже максимум все видаляться), тому що у мене свої фіз. особливості органу (хех)))
    Тепер побачив, що проблемна частина шкіри повністю видалена, але у мене залилишось трохи крайньої плоті. Тобто я очікував що її буде менше. Але з усіма нюансами як все робити, думаю хірург краще знає ніж я. Я типу і задоволений, але з другої сторони, думав що шкіри буде менше. Як не як - крайня плоть грає велику роль у різних аспектах. Все нормально. Просто думав що буде більше видалено.

    Я не дохтор, тому претензій немає, головне що хвороба наче переборена!

    Все класно! Чекаю повного заживлення. Ще є відносний відтік кругом всього шва. Це питання часу.
    Оскільки немає ні дружини, ні дівчини, особо нікуди не спішу.


    п.с. Питаюсь свого друга (не палюсь), що таке обрізання. Так він, дорослий мужик, думає, що це дійсно відрізають пів "апарату"))) Блін, я довго сміявся)))

    Хех, тут висновок один - ВІК ЖИВЕШ - ВІК УЧИШСЯ!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Давай вже фото...
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Щось не думаю що це хороша ідея) Все-таки форум публічний)
     
  9. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Пройшло майже 2 тиждні. Майже всі шви відпали. Бігаю як молодий. Відтік спав. Тепер чітко видно картину.
    Як і підозрював, слова доктора "радикально (тобто повне обрізання) тобі не получиться зробити" виявились БІЛЬШОЮ правдою ніж я думав.
    Відтік повністю спав, тепер зразу бачу що зробили довільне обрізання. Тобто у спокійному стані, головка члена прикрита крайньою плотью на 50%. (Думав на 30:wacko:.
    Наче недовольний, бо типу обрізаний не повноцінно. Думав зробити радикально, тому що після цього не може виникнути рецидив захворювання.
    Але.. зроблено все дуже акуратно, можливо в майбутньому не буде замітно навіть шва. Взагалі досить непогані відчуття, тому що немає "хоботка", немає "ураженої плоті", легше слікувати за гігієною, головка чуть втрачає чутливість (теж є плюси).
    А зовсім взагалі - може це і плюс. Так як видалення усієї крайньої плоті несе за собою часткову втрату чутливості, і при "любві з женщиной" теж. Оскільки в крайній плоті міститься дуже багато нервових закінчень, які і дають "еффект" відчуттів.

    Якщо подумати, хірург поганого не скаже, тим паче зробив все акуратно і відгуки про нього хороші. Він знає краще ніж я.
    Замість 1-1,5 місяців заживлення, у мене вже на 2-гому тиждні все чудово заживає.

    Надіюсь, що все так сталось тільки на краще. Загальне враження буде у мене коли будуть "близькі стосунки". А там, побачимо)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Справи такі - уже більш менш все стає в норму.
    Але ще потрібен час для того щоб рубці розсосались і можна було зробити заключення.
    Чутливість наче не спала, ерекція наче краща ніж раніше. Частіше.
    Недавно мав близкість з дівчиною - обломалось! вуздечка натерласть і чуть-чуть надірвалась - трохи кровило. Нічого не получилось))
    Одним словом, потрібно дійсно більше часу щоб зробити хоч якісь висновки по результаті операції.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Закоротка прелюдія була. Сухо ще було;) ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я думаю, що то вже так і буде. Не треба було того рухати.
     
  13. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Миху, я думаю йому пох на поради. То якийсь віртуальний ексгібіціоніст. Вживу боїться по купполу отримати, то приліз в НЕТ. Його ціхунько потрібно на Кульпарківську спровадити, там таких і вислуховують і допомагають
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Та так, дохтор трохи набрехав мене по часі. Міг і сказати що краще не спішити.

    Що саме так і буде? Якщо ви про травму то я і не думав що таке буде! Треба більше часу на заживлення. Візуально наче все в нормі, але виявляється що все мусить зміцнитись.

    Такі поспішні висновки. Ексгібіціоніст? Цікаво) Щось нове!
    По "купполу"? Не дуже чіткий намьок! Не розумію
    На рахунок Кульпарківської не згідний, нічого видуманого чи вульгарного я тут не описую. А в інших аспектах - можливо вже пора)

    А взагалі, фізично все в нормі, думав буде багато психологічних пунктиків після операції. Але все добре, згадую наче це було давно і неправда. Чекаю закінчення реабілітації, щоб заключити висновок - удачно все пройшло чи ні.

    Ідея написання цієї теми тут на форумі була спонтанна. Спочатку я шукав поради про хорошого хірурга. Ніхто нічого толком не порадив.
    Потім вирішив забити. Але прочитавши купку російських форумів, зрозумів що у них якось все згуртованіше, люди цікавляться, переживають, діляться емоціями. Оскільки на українських форумах нічого подібного не знайшов, щоб взнати всі за і проти, вирішив написати це тут.
    Надіюсь, комусь пригодиться, хто з таким зтикнеться.

    І так, це все по медичних показаннях. В здоровому глузді коли немає проблем - на таке рішитись це дійсно звіздець!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. wwwww

    wwwww New Member

    Скажи того лікара і дай контактні дані
     
  16. wwwww

    wwwww New Member

    Скажи як називається лікар і дай його телефон
     
  17. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Написав в пп
    (не реклама))
     
  18. Kostoprav

    Kostoprav New Member

    Будь ласка, можна контактні дані цього лікаря?
     
  19. jamesbond

    jamesbond New Member

    Буду Вам дуже вдячний, якщо б могли поділитись контактами лікаря.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    дивіться, бо як сподобаєсі то обрізаніє.... то годі спинити... нє?
     
    • Смішно Смішно x 2
а де твій аватар? :)