Поради зі збереження здоров'я

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем шахрай, 23 тра 2010.

 1. Rakka

  Rakka миється в бані

  Я для зміцнення імунної системи, особливо в осінній та зимовий періоди, використовую гомеопатію. У Києві є чудовий лікар гомеопат www.gomeopat-kiev.com.ua/ua/, яка спеціалізується на питаннях профілактики здоров'я і лікування багатьох захворювань. Так що напихати себе таблетками - це минуле століття.
   
 2. wictor

  wictor Member

  Дуже корисна для організму 7-ми денна кавова дієта - чашка кави 3 рази на день , і не більше 700 калорій інших продуктів денно, воду можна вживати досхочу - за 7 днів - 7 зайвих кілограм! але не більше 7-ми днів, і такі кавові тижні раз на півроку!
   
 3. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Чув протилежне, часте вживання кави, навпаки, понижує імунітет, особливо проти простудних захворювань.
  Мені достатньо 3-4 порції кави на тиждень, як витримати за день?
   
 4. wictor

  wictor Member

  можна замінити хорошим, якісним, свіжим зеленим чаєм, приблизно 5-7 грам на одну порцію, або гуараною(в Україні важко десь купити, а таблетки чаю не заміняють). Суть в тому, що кофеїн, теїн чи гуаранін - найкращі жироспалювачі
   
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  [​IMG]


  Національний Реєстр Рекордів
  37 хв. ·
  Надія Шаригіна з міста Кам’янка-Бузька відтепер офіційно визнана найгнучкішою бабусею України. Вона виконала поздовжний шпагат в 93 роки. Ще трохи часу - і можна претендувати на місце в Книзі Рекордів Гіннеса, в якій зафіксоване виконання шпагату у віці 95 років.

  [​IMG][​IMG]
   
а де твій аватар? :)