Порада щодо заміни масла

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем strelets, 21 чер 2015.

  1. maksimx

    maksimx миється в бані

    Да що ти говориш? Наче тобі фільтр поставлять нормальний на такому ж СТО. Я завжди купую масло сам і присутній при його заміні! Не довіряю СТОшникам. А краще всього самому і міняти, якщо можливості є.
     
  2. IgorAndrushchenko

    IgorAndrushchenko миється в бані

    Люди добрі, допоможіть порадою. Я до цього часу відганяв свою Nissan Sunny 1,6л 2008 р. до автоцентру, щоб хлопці там міняли всі необхідні рідини, але далі це робити не можу. Втратили працівники СТО мою довіру. Не знаю, що там змінилося, але мабуть керівника загубили, бо тепер відчуваю, що масло не відпрацьовує залишених за себе коштів.

    Я так розумію, що люди зовсім загавнячились и ллють до чужих авто одне і те саме масло. Я усвідомлюю, що вони так роблять, щоб я не від’їжджав від них далеко, але…

    Вирішив організувати зі своїм кумом маленьке свято з м’ясом, пивом та на заміну масла для моєї автівки)). У мене пробіг 270 тис. км і я прошу Вашої допомоги у виборі масла для двигуна. Фільтр новий масляний я вже придбав.

    На екзисті побачив Xado, яке коштує дуже багато, але воно частіше з’являється по телевізору і позиціонується, як українське exist.ua/Catalog/Goods/7/3/2FD0A770a Яку в’язкість я повинен обирати на той пробіг, який я вказав трошки раніше? Також є питання: якщо наше масло може бути поганим, яку марку зможете рекомендувати?

    Відгуки про Xado різні, хтось за, хтось проти.
     
  3. AndrewG

    AndrewG миється в бані

    Я можу вам тільки порадити місце , де можете придбати якісне масло по дуже гарній ціні. Ось тут Моторное масло - купить оригинальные запчасти на авто по выгодной цене в Киеве и по Украине, продажа в каталоге интернет магазина автомобильных запчастей UkrParts . Магазин дійсно гарний , я й сам не одноразово купував деталі для свого автомобіля і всі були якісні.
     
  4. traveler beetler

    traveler beetler дон_мафії

    В мене Peugeot Partner, 2003р.в., 1,6л гбо. Для своєї машинки масло беру Elf 5W-40, замовляю переважно через інтернет в шипшині. Від дому магазини на відстані, в будний просто не встигаю заїхати, а на вихідні не все є час, а так як зараз гаряча пора, то переважно вихідні десь в дорозі проводжу (як не в село "на картоплю", то на відпочинок в бік Карпат). А Нова пошта в двох кроках від хати, то так мені зручніше. В них ще сайт є Інтернет-магазин шин, дисків, акумуляторів з доставкою | ШипШина До слова, менеджери з почуттям гумору, веселі хлопці, які завжди порадять по-людськи)) Поки не підводили. Можете пошукати теж в них. Ціни наче норм.
     
а де твій аватар? :)