Порада щодо заміни масла

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем strelets, 21 чер 2015.

  1. strelets

    strelets New Member

    Привіт,всім. Хочу поміняти масло в авто (Тойота королла, 2010 р.в.). Зараз залито Мобіл 1 5w40, хочу поміняти на Тойотівське масло 5w30. Цікавлять питання:
    1. Де можна купити у якісні масло і фільтра (окрім СЦ, бо там накрути великі)?
    2. Чи потрібна промивка авто при такій заміні?
    3. Де (на якому сервісі) можна зробити якісну і швидку заміну + поміряти компресію?
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    2. промивку після капремонту двигуна потрібно
    Тойотівське масло - точно то саме, що й мобілівське чи шелівське. Вони для тойоти і розливають, з одної бочки. А споживач переплачує за "оригінал".
     
  3. VaRenychok

    VaRenychok миється в бані

    Не буду вже створювати новий топік, спитаю тут: чи можна на Ланос брати в інтернеті шланг паливний https://goo.gl/uRZdgG, чи це не дуже вдала ідея?
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Теоретично промивання - корисна річ. Але майстри знають випадки, коли різний наліт/мул/відшарування під час агресивної промивки потрапляли у вузькі канали і там залишалися.
    Промивку рекомендують при зміні "формули" масла (з напівсинтетики на синтетику наприклад) і однозначно - коли не знаєте ЩО лив попередній власник.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Браво, Боря. Але папєрєднікам це не цікаво - вони просто онлайн-шопи рекламують, до фєні їм те масло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я лише один раз купив масло (Шелл) через Інет-замовлення, попередивши манагера що перевірятиму кожну цифру на каністрі шляхом порівняння з "каністрою-еталоном". Міняю з інтервалом 6-7 тис км, незмінно одного типу.
     
  7. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Саме найважливіше вчасно його змінювати, та не економити а купляти хороше та якісне мастило, інакше згодом обійдеться ще дорожче.
     
  8. LoveMe

    LoveMe миється в бані

    А я ще дуже часто фільтр міняю, це дозволяє продовжити строк експлуатації набагато дорожчих запчастин ;)
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Підійшов час міняти оливу на моєму авто в коробці-автомат.
    Виявилося, ціна 1л. оливи 50 євро. Ну а 8 літрів та 50 євро - це 400 євро!!!!!!!!!!

    Глянув у паспорт автівки, вИписав назву оливи для коробки-автомат і виявив, що середня ціна на моє масло 250 грн.

    Відчуваєте різницю: 1400 грн/літр і 250 грн./літр ?????
    Поїхав на Хюндай сервіс. І там поміняв по ціні 190 грн./літр.

    Ну от як можна ТАК наживатися?
     
  10. Stanlock

    Stanlock Active Member

    нічого собі. звісно, кожен хоче нажитись, але впятеро збільшувати цінник... і що саме цікаве - купують же за такою ціною, інакше ж не тримали б такий цінник.
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Мих що означає "виявилось" ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В багатьох сервісах коли масло береш в них, міняють задурно, а от на рахунок фільтра (повітряного) треба запитати, недавно збрили з мене 30 гриваків, гроші не великі, але ж і міняти його секунд 30)
     
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    А шо за масло налили? І де міняв, шо за одні?

    Хуліган, а повітряний фільтр на сервісі міняти - це стидоба.)
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Міняю масло і фільтри, як інакше..
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На Хюндай Сервіс, що на Липинського.
    Вони досить швидко то зробили. Я досі вагаюся, чи таки поміняли.:))) Цікаво, чи мож перевірити?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Запитав у Сервісі. Завжди наперед виясняю ціни.
     
  17. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ну масло міняєш, то треба і масляний фільтр міняти. Паливний рідше, а повітряний - взагалі копійки коштує, і самому ж цікаво змінити, по-хлопськи. На сервісі тобі самий дешевий гамняний з картону поставлять, а вугільний фірмовий на три євро дорожче коштує, але вже хоч спокій шо фірма, якість і сам поміняв.
    На офіційному сервісі в коробку гамно навряд чи залиють, потім собі дорожче вийти може, але й файнюче масло тоже певно не влиють. Так що то таке.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    6 Х 1.14л , або 7 х 1л пластикових пляшок ATF sp3 , фільтер , прокладка - весь цей набір для автоматичної коробки передач для Гюндаїв , Тойот , Нісанів , Мазд (машин більше менше одинакових) коштує 90-130 канадських $.
    Я так платив коли купляв для своєї Тойоти Такоми. Потім їхав до свого знайомого поляка Марека в суботу ввечері після 5 в гараж , коли він вже не приймав клієнтів.(В цьому гаражі на 2му поверсі він жив , коли розвівся з жінкою і залишив їй хату).
    І там міняв транс масло , користуючись його інструментами , підйомником і зливом старого масла.Дещо він мені підказував .Грошей від мене він брати не хотів.Тому я купляв вечерю і пиво.
    Зараз в мене нова інша машина в якій було все включено в ціні - сервіс на перших 4 роки.Залишився ще 1 рік.
    А там дальше побачу що буду роботи , чи буду їздити до них чи в інше місце.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та я вас прошу... кістьми ляжуть, а доведуть, що то не масло, а так сі стало.
     
  20. ShumukTaras

    ShumukTaras Member

    підкажіть яке на мастера масло краще??
     
а де твій аватар? :)