Помер Юрій Рудавський

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MARTINI, 21 лют 2007.

 1. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Сьогодні уночі помер ректор НУ “Львівська політехніка, професор Юрій Рудавський. Про це “Львівському порталу” повідомили у Львівській обласній держадміністрації. 10 квітня йому мало виповнитися 60 років.

  Народився Ю. К. Рудавський 10 квітня 1947р. у Львові в сім`ї лікаря. У 1965р. поступив на фізичний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка, який закінчив з відзнакою у 1970р.. Цього ж року розпочав наукову роботу під керівництвом академіка НАН України І. Р. Юхновського, навчаючись в аспірантурі на кафедрі теоретичної фізики університету, а пізніше - працюючи у Львівському відділенні Інституту теоретичної фізики АН УРСР.

  У 1977р. захистив кандидатську "Дослідження моделі Ізінга методом колективних змінних"., а у 1986 р. - докторську "Статистична теорія регулярних і структурно невпорядкованих систем у методі функціонального інтегрування" дисертації за спеціальністю "Теоретична і математична фізика". У 1987р. пройшов за конкурсом на посаду професора кафедри вищої математики Львівського політехнічного інституту, з 1988р. - завідувач цієї кафедри. У 1992р. переважною більшістю голосів загальних зборів трудового колективу обраний ректором Львівського політехнічного інституту перейменованого в 1994 р. у Державний університет "Львівська політехніка".
   
 2. gromofff

  gromofff New Member

 3. manur

  manur Well-Known Member

а де твій аватар? :)