Польська віза

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Radistka, 7 тра 2010.

  1. Natanova

    Natanova Member

    Дякую за поради, не знаю тільки скільки часу робиться новий паспорт.
     
  2. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Від 3 днів до 30 робочих днів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Natanova

    Natanova Member

    Чи знає хтось телефон на Залізничну,56?
     
  4. Newman

    Newman Member

    Хтось може помогти з запрошенням для ІТ-спеціаліста на бізнес візу?
    Пропозиції в ПП. Дякую.
     
  5. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    м. Львів, вул. Залізнична, 56, телефон для довідок (032)239-51-02
    http://212.1.76.10/mvs/control/main/uk/publish/article/153757
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Natanova

    Natanova Member

  7. bobo

    bobo New Member

    Скажіть будь-ласка скільки часу потрібно зараз чекати на польську Шенген візу у Львові?
     
  8. sani

    sani Well-Known Member

    тиждень від дня оплати
     
  9. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Заповняв анкету через інтернет на візу до Польщі для брата. Перед заповненням анкети вискакує вікно, в якому можна вибрати день прийому в посольстві цієї анкети. Ми вибрали 22 червня. Як заповнили, отримали результат з 4 листів. На 4-му листі: термiн 2011-06-22 година 13:06 WIZA_WS
    22 червня брат здав ці 4 роздруковані лиски. На перший наклеїв фото. Ще купив страховку на рік, яку теж мав при собі. Крім того ще мав запрошення, ще документи, які стосувалися його роботи. Отримання візи назначене на 1 липня.
     
  10. Ravashol

    Ravashol New Member

    Віза в Польщу для українця. Не можу зрозуміти...

    На різних сайтах зустрічав різну, часом суперечливу інформацію з цього питання, хотів би запитати;

    1) Чи обов"язково потрібна довідка з місця роботи та копії трудової книжки для отримання польської візи, якщо віза оформляється турфірмою для колективного туру до Польщі? На багатьох сайтах говориться, що в такому випадку потрібні лише закордонний паспорт, фото, ксерокопії українського паспорта та ІНН. При цьому турфірма автоматично оформляє і медичну страховку.
    2) Чи можна тільки замовити у фірми візу, не купуючи у неї тур?
    3) Чи відрізняється необхідний перелік документів, що надаються для візи, для жителів різних регіонів України (в першу чергу, де-факто, але й де-юре теж цікаво)? У мене склалося враження, що вимоги в цьому плані до жителів, скажімо, Львова, м'якше, ніж, наприклад, до киян. Знайомому зі Львова видали візу лише на вказаний мною вище мінімальний набір документів, причому він оформляв її безпосередньо, не через турфірму або візове агентство, і для індивідуальної туристичної поїздки до Польщі.
    4) Якщо я прописаний і живу в Києві, чи можу оформляти візу у Львові?
     
  11. У мене є запитання: На даний час я їжджу за кордон по дитячому проїзному документі, мені відкрили візу з якогосб квітня, по 10 липня(спортивна, на 45 днів), проте, в запрошенні писало, що змагання до 16 липня, в консульстві цього не зауважили, коли я пішла до консула, вона мені сказала, щоб я виробила закордонний паспорт, тому, що дія мого проїздного закінчується в жовтні( а за 3 місяці до закінчення дії документа, візу не відкривають, тому мені відкрили тільки до 10), і тоді коли у мене буде паспорт вони перенесуть візу туди, проте, коли я сьогодні прийшла в консульство(Польщі), мені сказали, що таку операцію, не можливо здійснити...(((
    Що мені робити? (Просто обідно, що 6 днів не хватило тої візи, щоб я поїхала на змагання(((
    А що може бути, якщо я наприклад перетну кордон у незазначений термін, після закінчення візу, вони зможуть занести мене в систему SIS?
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Навіть за 1 день протермінованої візи можуть Вас ввести в систему SIS. Розмір штрафу і термін "карантину" (заборона на майбутній в'їзд до Польщі) залежить від конкретної ситуації - чи це перша віза, на скільки днів протермінована, чи було це свідомо чи форс-мажор і т.д.
     
  13. angielika

    angielika миється в бані

    Моя сестра навчається в Польщі. Ми багато часу провели за пошуками інформації про те, як найшвидше та найефективніше отримати візу В Польшу. Якщо вам цікаво, можу розповісти детальніше, можу залишити контакти сестри. Також раджу вам прочитати цю статтю: Як оформити візу в Польщу? | Навчання в Польщі | UP-STUDY Тут ми з сестрою знайшли для себе багато інформації. Чекаю на відповідь.
     
а де твій аватар? :)