Польська віза

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Radistka, 7 тра 2010.

  1. tysya

    tysya New Member

    Привіт!
    Люди скажіть будь-ласка що потрібно ( які документи )для вироблення візи?
    І скільки треба чекати?
     
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В кожного інша мета чи підстави в'їзду, тому документи потрібно різні. Детальну інфорамцію знайдете на сайті консульства Польщі у Львові - http://www.lwowkg.polemb.net/index.php?document=122

    ---------- Додано в 21:33 ---------- Попередній допис був написаний в 21:32 ----------

    Інформація з тої ж сторінки сайту:
     
  3. tysya

    tysya New Member

    Справ в тому шо в мене мети немає,я просто хочу поїхати до мами на новий рік
    Вони ж мені просто так візи не відкриють...порадьте шось!!!
    будь-ласка!!!
     
  4. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Ну як, це ж мета, та навіть серьозна.

    Найпростіше на запрошення.
    Мабуть ота особа, у котрої живе зараз мама, може таке запрошення оформити ? ( триває біля 10 днів).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. semochko

    semochko Member

    Привіт!

    Підскажіть простому народу, візовий збір де платиться, всередині в консуляті чи в якійсь банківській установі наперед? В євро чи грн? :dntknw:
     
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Інформація з сайту консульства Польщі у Львові:
    http://www.lwowkg.polemb.net/index.php?document=125
     
  7. ysata

    ysata New Member

    скажіть хто знає, ми з мамою хочем в литву до родичів на весіля поїхати, чи можем ми зробити собі польську візу, якщо через польщу в литву будем їхати транзитом?
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Не знаю які візи вимагає Литва для в'їзду в країну, але взагалі-то є таке правило: щоб потрапити в іншу країну, потрібно візу країну призначення, або в першу країну, через яку проїдете по дорозі до пункту призначення. Може помиляюсь - виправте хтось мене.
     
  9. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Правило просте. Візу потрібно отримувати в посольстві основної країни. Основною країною буде та, яка є метою вашої поїздки, і в якій ви перебуватимете більший час. Якщо на весіллі в Литві ви будете 3 дні, а на дорогу через Польщу витратите 1 день туди і день назад, то основною країною для вас є Литва. В посольстві цієї країни і потрібно отримувати візу.
     
  10. lesykk

    lesykk New Member

    маю таке питання: збираюся до Польщі "з метою відвідин", на сайті консульства пишуть, що потрібно
    родичі в мене не зовсім близькі - не уявляю яким документом я можу засвідчити спорідненість:dntknw:
    підкажіть, хто в курсі
     
  11. syavych

    syavych копач

    В такому разі я б навіть не пробував - шанс відмови досить високий. Бажано щоби родичі були близькі. Але то як карти ляжуть - консульства надто непередбачувані.
     
  12. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Запрошення може дати будь-яка людина, не мус родич.Але в запрошенні має бути уся контактна інформація про запрошуючу сторону: адреса проживання, місце праці, телефони. І обов"язково вказано на який термін Вас запрошують. А Ви візьміть копію своєї трудової і довідку про зарплату, де вказано, що у вас відпустка(час поїздки), і місце праці зберігається.
     
  13. Natanova

    Natanova Member

    Підкажіть, будь-ласка, чи є шанс отримати Шенгенську візу, якщо попередня була протермінована на три дні (після чого був сплачений штраф і заборонений в'їзд до Шенгену через Польщу на 1 рік)
     
  14. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    90% буде відмова! краще змінити паспорт і подаватися у консульство іншої країни!
     
  15. Natanova

    Natanova Member

    То була Чешська віза, а поляки запевняли, що з тою забороною можна буде їхати в Чехію (навіть швидше ніж за рік) але через іншу країну (напр. Словаччина) чи летіти літаком. Тепер не знаю чи чехи відкриють візу, бо поняття не маю що то за заборона така, і кого не питаю ніхто не може нічого сказати бо раніше з таким не зустрічались. Коли мала справу з поляками, то вони стверджували що то не є депортація (навіть не знаю як та "депортація" має виглядати в паспорті)
     
  16. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    У вас в паспорті є штамп-порушення паспортного режиму, тому відмова майже гарантована. Вихід змінити паспорт!
     
  17. Natanova

    Natanova Member

    А в них не винекне підозра щодо мого нового паспорту, чи можуть вони десь перевірити по базі моє порушення (рік ще не пройшов).
     
  18. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Ні, це не перевіряється! загубила старий і все!
     
  19. Natanova

    Natanova Member

    Тоді підкажіть будь-ласка, як це робиться - я приходжу в ВВіР і кажу, що загубила паспорт чи може перед цим потрібно звертатись в інші органи???

    ---------- Додано в 13:52 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ----------

    Прочитала, що "Згідно законодавства України, у громадян може бути в наявності 2-ва діючих закордонних паспорта, для виїзду за кордон." Чи це роблять усім бажаючим?
     
  20. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Можете просто прийти, замовити другий, заплатити 100грн. за те, що хочете залишити старий! От і все! Можна мати два, основне, щоб на одне і те саме прізвище. Наприклад якщо старий на дівоче прізвище, а Ви вже маєте чоловікове прізвище, тоді Вам не залишать старий!
     
а де твій аватар? :)