Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Andriy Andriy, 25 тра 2016.

  1. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    І обовязково певну кількість годин на тиждень.
    В противному випадку відведуть на конюшню і будуть бити різками.
    Аякже , існує кріпосне право спеціально по відношенню до українців.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Andriy Andriy

    Andriy Andriy Active Member

    Ну, бачите, у мене якраз ситуація, насичена протиріччями. Бо моя двоєрідна сестра та її син отримали сталий побит по документам, де не було вказано "поляк\полячка" стосовно діда та бабці. Мені ж вже видали відмову, формально обґрунтувавши тим, що не додав документу-підтвердження "наявності у них в минулому громадянства Польщі". Я подав апеляцію й паралельно отримав такі підтвердження (також складається заявка, читайте в блозі). Її виграв. Тому зараз моя справа на повторному розгляді. Шанси на успіх майже рівні, якщо враховувати усі фактори, починаючи з логічних, закінчуючи останніми політичними віяннями в Польщі.

    Отже, не можу Вам на 100% сказати, що так, Ви зможете її собі зробити. За кілька місяців буде відоме рішення по моїй справі. Але й це нічого не вирішує. Хоч в моєму блозі, аналізуючи польські закони, я логічно обґрунтував, що нащадки переселенців мають високі шанси на отримання цієї карти. Бо там, на відміну від вже зміненого закону про Карту Поляка, немає чіткої заборони для цієї категорії осіб.

    Але найголовніше віднайти ціль та трішки грошей та запастись знаннями, часом і терпінням.

    Стосовно карти на Czas Oznaczony, то найпоширенішим способом її набуття є власне легальна праця в Польщі. І так, вона дещо прив'язує до працедавця. Хоча змінити його можна, повідомивши про це urząd та поноввивши пакет документів. А ось Karta Stałego Pobytu надається довічно.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а мову тре знати?

    Єдине, що я зробив зараз, це замовив довідку з архіву, що мої родичі є переселенці. Знаю, що для тієї категорії можна отримати тривалу візу.

    Робота в Польщі мене поки не цікавить.Просто хочу вільно пересуватись по Європі без заморочок.
     
  4. prius

    prius Well-Known Member

    Так ось ось потрох зробить пересування без заморочок,чи ви не вірите і тількі лохам по вухах їздите
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ти, курча ляґа, всьо життя ві Львові жиєш і польської не знаєш?!
    Не позорься, лайдаку, йди роби шось, кульочкі з водою самі продаватися не будуть, чи мову вчи бодай польську, а то старий хлоп цілими днями віртуальне бабство веселить, страшний кавалєр бляха. Встидав би ся, бізнесмена великий.
     
  6. Andriy Andriy

    Andriy Andriy Active Member

    Я так гадаю, що є категорії, згідно з якими, знання мови не є обов'язковим.
    Наприклад, якщо одружитись з громадянкою Польщі.
    А от по походженню, то обов'язково.
    І, власне, потрібно їх запевнити, що маєте намір жити в Польщі.
    Мені було простіше, я вже на той час мав легальну роботу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ти теж не знаєш і писати не вмієш без помилок, умнік.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Порох зі своєї сторони може зробити все, але тре розуміти, що рішення про безвізовий виносить не він. Так, йому обіцяли. Побачимо, може й непотрібна буде та віза. Всі шанси на то є. Турки он як довго не можуть отримати.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. flatogo

    flatogo миється в бані

    і що дійсно варто її робити??чи це безкорисна річ??)
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Звичайно Ромцю, твій порох не спить ночами - все за український народ турбується, оно мішки які під баньками недоспав. І безвізовий він зробить обов"язково для народу, обов"язково зробить раз пообіцяв, обов"язково мих!
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тут є хоч один емігрант не поляк?
     
  12. Andriy Andriy

    Andriy Andriy Active Member

  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ще безвізового нема, а вас вже жаба дусить. От як важко буває вбити в собі совок.
     
  14. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Не безвізового шкода буде, мишко, я йому буду тільки радий - вся родина забуде нарешті візові проблеми.
    Мова про вашу з дежекі тупу наївність - вас так легко кормити казочками провізовий, вал, ліпєцку фабріку, пакращення. Нічого не міняється в башках.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я зрозумів....

    Тре казати - "всьо пропало".

    А мені нема необхідності вірити/не вірмим, я все бачу без сторонніх коментарів.
     
  16. Andriy Andriy

    Andriy Andriy Active Member

  17. Andriy Andriy

    Andriy Andriy Active Member

    • Подобається Подобається x 1
  18. Sasha N

    Sasha N New Member

    Добрий день.
    Зібрав приблизно такі ж документи як у Вас. Мої родичі проживали на території Люблінського воєвудства. Питання: як і куди зробити запит про те що станом на 01.09.1939. мій дід мав польське громадянство? Дякую.
     
  19. Andriy Andriy

    Andriy Andriy Active Member

    Якщо Ви впевнені, що місцевість лежить в межах сучасного Люблінського воєвудства, адже 1 січня 1999р була адмінстративна реформа, то Вам сюди:
    Potwierdzenie posiadania lub utraty obywatelstwa polskiego | Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie

    І прохання на майбутнє, залишайте запитання в моєму блозі, не маю часу часто заглядати на пости в форумах.
     
  20. Andriy Andriy

    Andriy Andriy Active Member

    Медичне страхування для членів родини (ubezpieczenie zdrowotne członków rodziny)

    Буде в нагоді тим, хто живе в Польщі й має намір зробити карту побиту для члена сім'ї.
    Бо потрібне підтвердження медичного страхування.
    А, якщо легально працюєш і сплачуєш ZUS, то всі члени сім'ї мають право мати медичне страхування.
     
а де твій аватар? :)