Польща

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Noroczka, 23 кві 2015.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Поляки хіба збирають гриби?
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тепер і в нас вдома :)))
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Навіщо? Досить того, що українці їх у Польщі збирають :)))
     
    • Смішно Смішно x 3
  4. manur

    manur Well-Known Member

    У вас не такі великі, як ці в лісі.

    Взагалі то, в польській кухні гриби займають значну нішу. Хоча б польський борщ з вушками. Вушка - то такі манюнькі пельменчики з грибною начинкою.

    Але, як я бачу, міські поляки настільки урбанізувалися, що йно печериці з супермаркету їдять))) В лісі поодинокі люди гриби шукають. І то в кількох сотнях метрів від краю мегаполісу.

    Але, по селах, впевнений, що збирають. Бо біля ринку часто бачу вуйків і цьоток явно сільських, які гриби продають. На днях бачив на базарі білі гриби - красиві, як намальовані. Казав продавець якомусь покупцю, що ці - з півдня, а ці - з півночі.

    Білі гриби зараз - 70 злотих за 1 кг. Тобто, чуть не 500 гривень за 1 кг)))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та мені й таких вистачає, перекладати з місця на місце )))
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так. Треба поїхати подивитися в ліс. Завидки беруть від таких розповідей)
     
    • Смішно Смішно x 2
  7. manur

    manur Well-Known Member

    В п"ятницю прочитав на ОЛХ оголошення про потребу в працівниках для проведення інвентаризації з 21год до 6 чи 8 ранку. Написав (бо телефону вказано не було - обіцяли самі зателефонувати.
    В суботу зателефонували, перепитали, запитали ім"я і прізвище. Сказали чекати на СМС з адресами і часом посадки в автобус і у відповіді на нього вказати адресу, де буду сідати на автобус. Дочекався СМС... відповів. Як і було вказано, в 20:20 був на одній з центральних вулиць Варшави. Там вже було кілька людей і їх кількість збільшувалася.

    Трохи пізніше вказаного часу всі повсідалися у комфортабельний великий автобус. Дехто в телефоні мав список людей, які мали бути в автобусі і одна пані зробила перекличку. Переді мною сиділи дві дівчини-студентки з Сумщини))) Були й інші українці, був один чорнявий якийсь з Кавказу чи з Середньої Азії. Був один ваабчє чорнявий весь))))) Були й поляки різного віку і статі. 14 людей не дорахувалися, але поїхали... Поїхали аж за Варшаву в здоровенний торговельний центр, а конкретно в Ашан. При вході кожному під розпис видали бейджик на шию з написом "Гість". Потім кожен взяв собі ще камізельку яскраво жовту. В торговому залі кожному видали сканер. Маленький простий інструктаж. Кожен отримав якийсь стелаж. Спочатку я рахував ручки-фломастери... Потім свічки (парафінові, не Бошовські)))). Потім стелаж з товарами "Все по 1 злотому". О 2:30 всіх покликали на перерву. Були халявні печеньки (я їх не брав) і питна вода (воду пив). Були автомати з кавами-чаями. Автомати банкнот не приймали, а з монет в мене було лиш 2зл. Я спочатку подумав, що за 2 зл ніц не куплю, то й не йшов до автомата. Потім, таки глянув і був дуже здивований, що 180мл кави - всього 0,70 злотого)))) Випив 2 кави в кімнаті для курців (яка ж кава без цігарети?))))
    Після 30хв перерви робота продовжилася, я дорахував той свій 3-й стелаж. Після чого мені сказали гарно попідправляти стелаж з різними зошитами.
    Частині людей сказали закінчити, знов запросили туди, де кава-чай і розрахувалися готівкою (за 7 год - 70 злотих). Решта ще залишилися працювати. Я так зрозумів - це ті, які зарплату на карточку отримують не щоразу, а раз в місяць.

    Питали, хто готовий на сьогодні на вечір, але то раніше і я з іншої роботи не встигну(((

    Але, сказали періодично телефонувати - робота буде!!!!

    Ось так ще у Варшаві можна заробляти.

    Мені більш сподобалося, ніж охороняти щось. Охороняти - то просто стояти чи сидіти, а для мене то каторга. Ліпше, таки, щось робити))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Я в свій час жив і працював у гуралів,які там гриби і всі ходять збирають, хоча на той час могли купити,але це в крові впитане з молоком мами,що треба йти і збирати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Цікаво як. Не знаю, чи файні то гроші для Варшави, думаю, що таки зекономили на тимчасових працівниках. Та мене здивувало інше. Зазвичай, інвентарізація - це підрахунки збитків, відповідальна справа. Як в них виходить покладатися на незнайомих людей?! Виходить, що товарний облік ведуть вони приблизно :dntknw:
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Трохи дивно, але...

    Там ще було 3 чи 4 кураторів від фірми інвентаризаційної. Вони допомагали новачкам не наробити блуду з тими сканерами і зі всім іншим. Крім того, як я зрозумів, вони вибірково перераховували деякі позиції вже після того, як людина закінчила якийсь стелаж рахувати і вже працювала в іншій частині торгового залу.

    В початковому інструктажі (який був лише для тих, хто лиш перші рази працює) представник фірми сказав :

    "Не помиляється лише той, хто нічого не робить".

    Це я процитував дослівно, далі вже дослівно не пам"ятаю, але смисл такий : Гадаю, кожен з вас вміє рахувати до 10 чи 20. Може й існують такі люди, але, вони, напевно, не зголосяться на таку роботу.
    Але, якщо в когось з вас буде помилка за помилкою, тоді я буду змушений подякувати вам і закінчити з вами співпрацю без виплати вам грошей.
    **********************

    Таким чином, як я розумію, вони собі з часом підбирають більш-менш постійний контингент, якому вже є певний рівень довіри.

    А, навіть, якщо деколи й проскочить помилка якась. То для величезного супермаркету, помилка в кількості копійчаного (грубо кажучи))) товару - це рівень дрібної похибки, яка вписується в рамки "усушки, утруски і т.п." ))))

    ІМХО )))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Може так і повинно бути. Можливо це в нас все ускладнюють, через брак досвіду. :dntknw:
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    На першому фото - чорний груздь. О, то по кацапському!!! Щойно прочитав, жи по правильному він ся називає : Хрящ-молочник оливково-чорний.
    Але я їх нині не брав. за ними треба окремо їхати, щоб набрати лиш їх. Вони чудові для засолювання. Ще бачив купу глив, але їх також нині не брав.

    DSCN1969.JPG DSCN1970.JPG DSCN1971.JPG DSCN1972 1.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Натрапила в ютубі на відео про те, як вирощувати білий гриб вдома, прямо у горщиках з квітами.
    Що Ви про те думаєте?
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Наразі нічого. Виростите, покажете.... тоді, може, й буду щось думати. А так, щось, не дуже в то вірю.
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Навряд чи я таке осилю. Там, щоб отримати спори для розведення, потрібно знайти стиглих білих грибів, а там де я ходжу грибів немає :dntknw:
    А Вам не цікаво поекспериментувати?
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Я краще в лісі тото шукати буду))) Чи в Польщі, чи на Камчатці, чи в Україні....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. manur

    manur Well-Known Member

    То є Різдвяні вогні фірм і торгових центрів. То я ще кілька днів тому фоткав.

    DSCN2059.JPG DSCN2060.JPG DSCN2061.JPG DSCN2062.JPG DSCN2063.JPG DSCN2064.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. manur

    manur Well-Known Member

    А то вже вчора : Краківське передмістя і площа Замкова. Прошу звернути увагу на королівський палац (справа від ялинки) - по його стінах постійно "падають" сніжинки. Кілька проекторів так працюють. Причому, не лише собі падають, а й вліво-вправо одна відносно одної собі рухаються падаючи)))

    DSCN2068.JPG DSCN2069.JPG DSCN2070.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  19. manur

    manur Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  20. tea man

    tea man 茶人

    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)