Польща

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Noroczka, 23 кві 2015.

  1. Noroczka

    Noroczka New Member

    Доброго дня. Пiдскажiть, будь-ласка, хто мешкае в Жешовi, чи е доступна послуга оператора UPC?
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Вчора ходили в греко-католицьку церкву вербу святити. Церква у Варшаві на вул.Miodowa, 16.
    DSCN1592.JPG

    А, як йшли з церкви до зупинки "Метро Ратуш Арсенал", то, приблизно, на півдорозі побачив отаке ))))) :
    DSCN1593.JPG
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Одне не можу зрозуміти: чому ця тема в розділі "Комп’ютери"?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Отож)))

    Маю тут від PLAY (мережа мобільного зв"язку) роутер. Був і син з ноутом і брат з телефоном, ну, і я з ноутом - всім старчило))

    Вчора ввечері каже жона - давай якесь кіно подивимося. Я заліз на Толоку-Гуртом, почав перебирати варіанти. Вибрали якесь кіно "Пасажири". Ну, думаю собі - зараз ще 0,5 години, а то й годину цілу чекати, поки закачає..........

    Мля.... Почав закачувати і мені вочі на лоба полізли....

    В мене вдома на кабельовому Укртелекомівському швидкості, більше 800 й не було ніколи.

    А тут????? Більше 12000 !!!!!!! Кіно на 2,08Гб завантажилося за 4хв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Сьогодні. Між 20 і 21 годинами. Лівий берег Вісли, десь, між Гданським мостом і мостом Грота Ровєцкєго. Сидить собі бобер і гризе кору на гілляці. Поки я йшов повз, він втік у воду, а як я відійшов метрів на 15, то собі повернувся гризти. Ще й дупою до мене повернувся))) Пофіг йому, що я там є))))


    DSCN1783.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Нині спромігся відео залити )))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    УГКЦ у Перемишлі. upload_2017-6-20_11-18-53.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  11. manur

    manur Well-Known Member

    Забув вчасно написати. Таке цікаве спостереження - 1-й тиждень червня в автобусах і трамваях деякі ( ДЕЯКІ !!!) зупинки - ну, може % 20 назв зупинок, оголошувалися дитячими голосами.
    Тобто, нормальний дикторський голос казав "пшистанек", а далі голосом малої дитини звучало, наприклад "метро Ратуш Арсенал"))))
    Наскільки я зрозумів, це така в них акція була до дня захисту дітей 1 червня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви часто в центрі буваєте? В районі Палацу культури і науки?
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Ні. Але, якщо потрібно, то мені туди з дому - 15-20 хвилин добиратися)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якось раптово і несподівано стрімко увійшла Польща у моє життя... :)))
     
    Останнє редагування: 28 чер 2017
  15. manur

    manur Well-Known Member

    @Latana Royal
    В приватних повідомленнях фотки посилати ніззя((((
    Тому тут їх виставляю.

    Кілька хвилин ходьби від найцентральнішого перехрестя Варшави : вул. Маршалковської і Алей Єрусалимських. Дворик в будинку. А в дворику - ліфт. Ліфт, як розумію, дороблений набагато пізніше самого будинку. В ліфті лиш 3 кнопки з поверхами зупинок : "0", "4" і "5".

    Для інформації : в Польщі те, що для нас є 1-м поверхом - "партер". А те, що для нас є 2-м поверхом, для поляків є 1-м поверхом. І т.д.
    Цебто, ота кніпка "0" в тому ліфті - то і є 1-й поверх в нашому розумінні.

    Друга фотка - то є кімнати хостелу, в яких, як я зрозумів, є по 2 2-хярусних ліжка в кожному (це НЕ з скляною стелею))).
    Зверху по центру 2-го фото видно верхівку шпиля Палацу культури і науки.

    DSCN1831.JPG DSCN1832.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. manur

    manur Well-Known Member

    25 червня перестали ходити трамваї по Шльонсько-Дембровському мосту Варшави. А ходило їх там 4 чи 5 різних. Замість них запустили нові автобуси, номери яких починалися з літери "Z" (як я зрозумів, то означає "заміна") - "Z-3", "Z-7".
    З 7 липня міст взагалі закрили для проїзду всіма видами транспорту. І почали ремонт мосту. Сам міст мені не видно, але видно частину дороги разом із зупинкою "Старе місто". Зупинка і трамвайна і автобусна. Якщо їхати з лівого берега Вісли на правий, то зупинка остання на лівому березі, далі вже сам міст.
    Щодня біля 13-15год я робив фото частини дороги. Перше фото - 7 липня, останнє сьогодні - 22 липня. (лиш за 17 і за 21 липня фото нема). Сьогодні міст відкрили для проїзду автомобільним транспортом і по ньому почали курсувати маршрутні автобуси (трамваї ще не їздять).
    Пропоную глянути всі ті фотки :
    DSCN1820.JPG DSCN1821.JPG DSCN1823.JPG DSCN1828.JPG DSCN1835.JPG DSCN1836.JPG DSCN1837.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. manur

    manur Well-Known Member

    DSCN1850.JPG DSCN1856.JPG DSCN1857.JPG DSCN1868.JPG DSCN1869.JPG DSCN1870.JPG DSCN1875.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Як на наш розсуд (українців, які знають стан наших доріг) нічого тій ділянці дороги не бракувало.
    Але, результат ремонту - частинка дороги, по якій їздять автомобілі, навпроти зупинок піднята вище. Тобто, пасажирам (а автобуси зупиняються там же, де і трамваї, буквально НА рельсах) потрібно меншу висоту долати при заході-виході в громадський транспорт/з громадського транспорту.

    З 7 по 21 липня!!!!!!!!!
    2 (два) тижні!!!!!!!
    Люди добрі, хто мені скаже, скільки такий ремонт тривав би у Львові-Києві-Харкові-Миколаєві-Вінниці? Скільки хатинок і парканів навколо них було б збудовано паралельно цьому ремонту?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Остання трамвайна і автобусна зупинка перед зупинкою "Старе місто" - зупинка "Метро Ратуш Арсенал". І, хоча всі трамваї перестали там ходити, але один твамвай таки залишили - № 26. Але, ні на зупинці "Метро Ратуш Арсенал" ні між нею і зупинкою "Старе місто" немає де трамваю розвернутися. Тому, між цими зупинками було за 1 день зроблено переїзд. І по цьому маршруту курсують такі трамваї, які мають кабіну керування з обох кінців транспортного засобу. І двері в таких трамваях є з обох сторін (як в вагонах метро).
    Тобто, трамвай на зупинці, яка тимчасово стала кінцевою, вивантажує всіх пасажирів і їде собі кількасот метрів за зупинку. Там вагоновожатий покидає одну кабіну і переходить в іншу. Він переїжджає на іншу колію і на зупинку приїжджає вже з іншого боку.

    Таких ліній у Варшаві є кілька.

    На фото видно, як трамвай переїжджаї з одної колії на другу і трішки видно саму перемичку. До речі, сама перемичка зроблена НАД асфальтом, аби поменше пошкодити того самого асфальту і потім чим швидше її (ту перемичку) зліквідувати.
    DSCN1811 1.JPG DSCN1812 1.JPG DSCN1813 1.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. manur

    manur Well-Known Member

    14 і 18 липня збирав гриби. Мої перші гриби в Польщі.
    DSCN1843.JPG DSCN1844.JPG DSCN1845.JPG DSCN1849.JPG DSCN1862.JPG DSCN1863.JPG DSCN1866.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)