Польща/Polska

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем ostrov_Norman, 20 тра 2011.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  р е к л а м а
  Польща: забутий союзник Третього Райху
  З часів завершення ІІ Світової війни вже якось призабулось, хто був серед головних союзників Третього Райху напередодні і в перший рік війни.
  А найближчими союзниками нацистського Третього Райху були Совєтська Россія і Польща. Просто, коли Польща стала непотрібна Гітлеру після пошматування Чехо-Словаччини, вона стала наступною в черзі на пошматування. Але у 1938—1939 роках саме Польща найактивніше діяла в справі пошматування Чехо-Словаччини і у спільному з пронацистською Мадярщиною нападі на Карпатську Україну.
  Тобто, три агресивних загарбники — Третій Райх, СССР і Польща — роздмухали ІІ Світову війну, пошматували слабких сусідів, а потім двоє більш сильних аґресорів ліквідували польського Орлятку, який тішився награбованим, і поділили між собою не лише награбоване Польщею, а й саму Орлятку роздерли навпіл!
  Нині ж Польща позиціонує себе яж чи не найбільшу жертву ІІ Світової, та чи так це?
   
 2. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

 3. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Польща підписала зі США 24-річний контракт майже на 40 мільярдів кубів газу

  Польська PGNiG (державна нафтогазова компанія) підписала 24-річний контракт з американською Cheniere Marketing International LLP на постачання з 2019 року із США cкрапленого газу.
  Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

  “В 2019-2022 роках буде поставлено близько 0,52 млн тони газу LNG (0,7 млрд кубометрів газу після регазифікації). Натомість, в 2023-2042 роках імпорт сягне близько 29-ти млн тон (приблизно 39 млрд кубометрів після регазифікації). Відтак, з 2023 року PGNiG щороку купуватиме близько 1,45 млн тон LNG (близько 1,95 млрд куб. газу після регазифікації)”, - інформує польська компанія.

  В урочистій церемонії у Варшаві з приводу підписання угоди взяли участь, зокрема, президент Польщі Анджей Дуда та міністр енергетики США Рік Перрі.

  Дуда заявив, що Польща хоче дуже тісно співпрацювати із США у сфері безпеки, а підписання сьогоднішньої угоди є одним з важливих кроків в цьому напрямі.

  Зі свого боку Перрі наголосив, що підписання цієї угоди між польським та американським партнерами є “прекрасним сигналом” для усієї Європи яким чином можна розвивати майбутнє Європи, дбаючи диверсифікацією джерел енергопостачання про енергетичну безпеку континенту.

  Голова правління PGNiG Пьотр Возняк зазначив, що його компанія останнім часом підписує різні угоди про постачання газу з американськими компаніями. Однак їх спільною рисою є те, що американський газ на 20-30% буде дешевшим, ніж російський.

  Возняк зазначив, що найближчим часом буде підписано ще дві угоди з американськими компаніями про постачання скрапленого газу.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)