Польща/Polska

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем ostrov_Norman, 20 тра 2011.

  1. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Ага. Скоро почнуть нам забороняти розмовляти на рідній мові у Львові. Місця на Личаківському цвинтарі всім не вистарчить.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    рідною мовою ;)
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А якщо відправляти вантаж 200 на ойчизну?
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    А скажу те, що такими речами повинні займатися історики. Професійні, а не такі, як ми з Вами (щось чув, щось трохи знаю, але, якщо почати розмову з фахівцем, то відчуваю, що більше не знаю, ніж знаю).
    І сперечатися між собою також повинні історики. І доказувати щось один другому.
    А ми з Вами (і такі ж поляки) повинні займатися тим, з чого хліб їмо і про такі історичні речі балакати собі за гальбою пива з колєгами, або трішки на форумах.
    Але не виходити на мітинги з непотрібними лозунгами чи вимогами.

    Що скажете на моє "скажете"?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А тоті поляки виходять на мітинги з непотрібними лозунгами чи вимогами.
    А тотой їхній міністр Вітольд Ващиковський аж такий історик, що такий борзий?

    Наш історик В'ятрович чим полякам не вгодив, що вони його візою страшуть?

    Я так скажу, як казав весь час - поляки хочуть з себе стругати пана і старшого брата, шо нє?
     
  6. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Зрозуміло, що своєю, не чужою.

    Через космодром Байконур?
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    З мого попереднього допису Ви б мали зрозуміти, що я вважаю, що це НЕ-ПРА-ВИЛЬ-НО!

    А про Вітольда Вікі пише ще й оце :
    Вітольд.png

    І поки світові аферисти не зіб"ють ціну на нафту знов до 25 долЯрів за бочку, то Кремль буде мати можливість фінансувати і того ж Ващиковського і Орбана і того чеського президента (вже не буду шукати його хвамілійо) і багатьох інших.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А відносини Україна-Польща мають чекати, поки нафта впаде?
    Подивіться, як польські чиновники диктують нам свої умови

    Дивно, що вони не виставляють претензії до Хмельницького, Гонти, Залізняка, Кривоноса...
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Ні, звичайно...
    Основне, до чого ніхто не повинен прагнути - переділ існуючих після закінчення 2 Світової війни кордонів. Бо це до жодного добра не доведе.

    Але, добре, що Польща є членом Євросоюзу, є членом НАТО. В тих структурах є лідери (до яких Польща не входить) і які тупо не дозволять перейти в цьому якийсь рубікон.

    Вони дозволяють купці ідійотів проводити свої дебільні марші, але не більше того.

    Ну, принаймні, я саме так собі то всьо уявляю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це не так невинно, як ви намагаєтеся показати. Поляки бушують на рівні уряду.
    Резонансні заяви з боку представників офіційної польської влади на адресу України та її керівництва викликають серйозне занепокоєння і не можуть залишатися без належного реагування.
     
  11. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Тестувати чий більшовизм сильніший у Львові комусь наврядче знову вийде. Тільки попробуте рипнутись...
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. manur

    manur Well-Known Member

    То все ПІС.

    Сьогодні їхав в трамваї. Якийсь фацет розгорнув газету, на першій сторінці якого було оце (чи майже це ) :
    PiS chce zburzyć Pałac Kultury? Gliński: Nie mam nic przeciwko | Warszawa W Pigułce

    Цебто, що ПІС хоче завалити Палац культури і науки.

    Архітектурно він дуже нагадує Московський університет і ще кілька будівель у Москві. Це сталінська будівля.

    Так ось, цей фацет чи не на весь трамвай зауважив, що той ПІС вже геть звар"ював. І кілька людей близько нього його в цьому підтримали.

    Ось Вам відношення до ПІСу пересічних пасажирів варшавського трамваю)))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То фігня, пересічні пасажири варшавського трамваю договорів з Україною не заключають і умов не ставлять.
    У нас до он яке відношення до БПП, а вони от що витворяють ;)
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Так) Але, пересічні пасажири ходять на вибори. Я вже писав :
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Коли в Польщі парламентські вибори?
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    В 2019, вроді.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Знайшов)) Відвезли її менше, ніж на 2км.

    Ось сам котлован з оглядового майданчика :
    DSCN2028.JPG DSCN2029.JPG

    А ось і камінчик (2-ге фото - на фоні Національної бібліотеки) :

    DSCN2032.JPG DSCN2033.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А тицьніть, будь ласка, на мапі, де воно буде?

    Треба було сірники поруч покласти для масштабу, а то гадай тепер :)))
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Ріг вулиці Хмільної і алеї Яна Павла ІІ. Навпроти центрального залізничного вокзалу і торгового центру "Злоті тараси" (на захід від них).
    Була там трохи далі якась молодиця, але вона так завзято своїм двом песикам кидала м"ячик (ще й спеціальним причандаллям той м"ячик кидала), що я завстидався попросити її, аби мене на фоні того камінчика сфоткала.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. manur

    manur Well-Known Member

    По всій варшаві вже стоять такі ємкості жовті з зеленими кришками (стрілкою показав). Хоча льодом і снігом ще й не чути))))

    В тих ємкостях є пісок. Не так як в нас - на купки понасипають і добра половина того піску або розлізеться або змиється ще до того, як його почнуть розсипати))))))))))))

    DSCN2015 1.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)