Польща/Polska

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем ostrov_Norman, 20 тра 2011.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Не пару, а цванціг + пару )))
     
  2. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  3. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  4. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    І хай. Крім Польщі легалізували марихуану Чехія, Словенія, Італія, Іспанія, Хорватія, Македонія.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Польща домагається свого – вона приваблює більше іммігрантів і росте швидше конкурентів.
     
  7. Uzzo

    Uzzo Ватный (здравомыслящий)

    Польша - адвокат Украины в Европе.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. manur

    manur Well-Known Member

    @Uzzo, Ви мене приємно здивували. Ви ще й щось адекватне писати вмієте?
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ПОЛЬЩА СКАСУВАЛА РОБОЧІ ВІЗИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ: НОВИЙ ПОРЯДОК ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
     
  10. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    [​IMG]

    Шо вони хочуть ?
     
  11. tea man

    tea man 茶人

    • Подобається Подобається x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Варшавська поліція затримала 45 осіб з контрманіфестації, які протестували на маршруті руху “Маршу незалежності” націоналістів.
     
  13. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  14. manur

    manur Well-Known Member

    Якби мені в ПП пані Латана про тото не написала, то я й не відав би про то ваабчє))))

    Такий він масштабний, що у самій Варшаві я про нього нічого не чув. Притому, що не сиджу в хаті чи в підвалі. Щодня пересуваюся по місту громадським транспортом. Щодня спілкуюся з поляками, чи не щодня знайомлюся з якимсь поляком/ою. Кожен, з ким балакаю, знає, що я українець.

    Періодично буває (ну, за рік було таких 3-4 особи))), що хтось так напівжартома скаже, що Львів - то було польське місто. Наголос на слові "було".

    1,5 тижні тому познайомився з поляком - військовий кореспондент (був в Іраку, Лівані, Нагірному Карабасі, об"їздив чи не весь фронт Сходу України). Їхали довго разом в авто, він виявився балакучий, балакав про різне, в т.ч. зачепив я цю тему. Його слова : якщо я чую від когось, що Львів має бути польським, то я того питаю "А Вроцлав маємо німцям віддати?".

    Тобто, в загальній своїй масі поляки навряд чи симпатизують тій купці ультраправих.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @manur, а як вам демарш польського міністра в «Тюрмі на Лонцького»?
    Тоже байка?
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Недавно взнав, що навпроти центрального вокзалу Варшави ведеться будівництво хмарочосу, який має бути найвищим в Євросоюзі ( в Європі ні, бо вищою є вежа Федерація в Мацкві і в Санкт-Петербурзі розпочато будову ще вищого) -

    Varso – Wikipedia, wolna encyklopedia

    Має бути 230 м (оглядовий майданчик), а з вишкою-антеною - 310м.

    Біля самого будівництва є вже оглядовий майданчик, з якого можна дивитися на саму будову. Ну, поки що в котлован дивитися)))))
    Маю пару фоток, як скину їх з фотіка, то вставлю тут.

    Буквально в жовтні в котловані натрапили на каменюку. Каменюку виколупали. Виявився то głaz narzutowy. Не знаю, як дослівно це перекладається. Але це каменюка, яку колись-колись притарабанив льодовик. Попередньо встановлено, що притарабанена ця каменюка з південно-західної Фінляндії. Вага - 60 тон. Приволокли потужний кран (якого для самої будови поки що не потрібно), якусь суперавтоплатформу і відвезли цю каменюку десь біля Національної Бібліотеки. Є думка, що після завершення бужови хмарочосу ту каменюку поставлять біля нього.

    Планую завтра знайти ту каменюку. Якщо мені то вдасться, то викладу туткай її фотку.

    Ну, а в 2020 році, гадаю, вже виставлю фотку каменю біля хмарочосу)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Не байка. Якщо міністр з ПІСу, то основна маса поляків вже тим ПІСом сита по горло!!!! Маю надію, що після наступних виборів до сейму, ПІС вже важливої ролі грати не буде.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. manur

    manur Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А що скажете про це #38
    /я так розумію, що поляки хочуть нас вчити жити?/

    Заодно і про це #43
    /я так розумію, що у Львові є пантеон окупантів?/

    То всьо тоже справа рук тотих ПІСів?
     
    Останнє редагування: 16 лис 2017
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Так, дуже цікаво!
     
а де твій аватар? :)