Польща/Polska

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем ostrov_Norman, 20 тра 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    згоден, але чи має відношення пацифікація до різні 45-го? Думаю, немає.
     
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Має. Так як вирощувала ненависть до поляків. На Волині особливо так як там ще й було насильство по відношенню до православної церкви. Те що цим користувались уряди СРСР і нацистської Німеччини не спростовує факту що фундамент був закладений расистською політикою польського уряду. До знищення українських сіл на Волині приклали руки німецькі поліцейські частини зформовані з поляків і калмиків, незалежні частини польських націоналістів і радянські партизани особливо деякі польські загони в їх лавах. На Волині українців було більше тому різня українців там не вдалась а на Холмщині де було менше дуже навіть вдалась і це було задовго до 45 і німці там навіть не дуже підключались. На Волині ж німці які цю різню заохочували втратили контроль. Поляки здебільшого з ними коляборували для власного виживання. Факт що якщо українці б не перемогли там їх би не залишилось в живих.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Оце правда - почерк Москви аж смердить! І якось не хочеться сперечатися з москалями чи їх підтанцьовщиками-свистунами зі Східної України.
    Я жив в Львові і Луцьку, в Галичині і на Волині. І добре поінформований про міжвоєнне життя в Польщі.
    Щодо Пілсудського... Волинь і Галичина рішенням міжнародної спільноти були віддані Польщі як польські землі. Так що Пілсудський мав право вимагати деякого ополячення і знання польської мови для жителів цих областей. До речі, це те що повинна була робити українська влада в 1991 році після повернення незалежності на землях Східної України, яка і понині є де-факто Малоросією чи Новоросією.
    Люди мали землю, в містах працю, хто хотів міг вивчитись. Колись я писав, що в Львівському медінституті в 70х я застав по крайній мірі 5 професорів, вивчених при Польщі. І це були ПРОФЕСОРИ а не кацапське чи малороське гівно.
    Головна проблема для селян була кому продати зерно. Ніхто не голодав. Порівняйте життя на Східній Україні, де щоденно з голоду помирали тисячі людей.
    Ніхто не каже що був рай. Але було нормальне життя.
    До речі, геноцид поляків почали не бандерівці. Ці продовжили. А почала пархата кацапня, яка в 1939 році ввірвалася на терени Західної України. Я тут в Англії маю багато пацієнтів з польського старечого дому, які розповідали мені жахливі історії про переселення їх в Сибір і фізичне винищення. В чию дудку дуднили Савур З Лебідем? Колись історія розкаже...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Власне, я чув свідчення багатьох людей - українців. Жили з полякам в мирі і навіть дружбі. Звичайно на побутовому рівні могли бути тертя, та все ж.
    На міжнаціональних почуттях зіграла московська кацапня. Зібратися, переодягнутися у бандерівців і перерізати одне польське село... цього достатньо, щоб пішло зуб за зуб, око за око. Хто там розбирався, хто зробив? Ненависть і жада помсти зробили своє.
    І тут нема чого дивуватися. Знайомий метод. Скільки разів східняків страшили бандервцями? А як тільки розмова заходить за дружбу між поляками і українцями, тут як тут появляється кацапська нечисть з нагадуванням про волинські події, хоча в самої руки по лікті в крові. Добре, що сьогодні люди вже трохи мудріші. Я ніколи не стрічав поляка, який би до мене був агресивно налаштований. Може мені повезло?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Українські села почали вирізати таки поляки на Холмщині. І попередня політика польського уряду заклала цей фундамент. Німці і росіяни це вміло використовували пізніше.

    США прекрасна країна для часових досліджень. Якщо поїздити по деяких штатах то можна зустріти стару післявоєнну польську еміґрацію деякі із представників якої страждають на крайній шовінізм і абсолютну ненависть до українського народу. Це до історичного минулого відноситься. Частина польського суспільства на неї страждала ще факт. Ті що жили в післявоєнному Львові 40-50 також знають про крайній шовінізм деяких залишків поляків у місті. На загал на сьогодні він відійшов у тінь і зустрічається дуже рідко і радше є прихованим тому загрози не становить.

    Щодо більшості поляків на сьогодні ненависть до українців не практикується. Хоч є невелика група осіб де така практикується. Під час антиукраїнської кампанії влаштованої путінським режимом до війни навіть серед молоді 20-30 можна було помітити певне зростання українофобії, серед деяких заробітчан які виїхали з Польщі недавно тому можна сприймати як об'єктивне спостереження. Опісля воно пішло на спад.

    В російській українофобській кампанії були задіянні старі кдб-шні кадри як той що опублікував фото циганки. Наскільки пригадую він у свій час був причетний до винищення українських сіл на Волині у складі радянських партизан. Можу помилятись але здається. І звичайно були нові завербовані. Державний апарат нацистської Росії в часи Путіна кинув шалені кошти на поширення українофобії по всьому світі. Деякі поляки стали жертвами пропаґанди на щастя не критично велика маса.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Дуда выступил за создание балто-черноморского блока государств
    http://news.liga.net/news/politics/...nie_balto_chernomorskogo_bloka_gosudarstv.htm

    Ідея виглядає доречно. ЄС (Західній Європі) не потрібна Східна Європа. Тому кожні в своєму блоці були б більш мотивованими, інтереси насправді різні.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. orimo

    orimo Member

    пересічні поляки, з якими довелося мати справу, не агресивні і не активні політично, також винять бандерівців в геноциді. будь-які розмови, що і українці страждали від тої різні закінчувалися нічим.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Поляки обожнюють серіал про українських прибиральниць

    [​IMG]

    В Польщі набирає популярності серіал про українських прибиральниць «Дівчата зі Львова».

    Про це пише Deutsche Welle.

    «Образи головних героїнь явно викликають симпатію у глядачів. А ось більшість поляків – героїв серіалу – особистості вкрай неприємні. Чоловіки в серіалі найчастіше розглядають українок як об’єкт сексуальних домагань. Наприклад, один з роботодавців хоче, щоб Поліна прибирала голою – в одному лише білому фартушку», – зазначає видання.

    На думку експертів, причиною такої популярності серіалу є те, що він відображає реальну картину суспільства. Крім того, багато поляків також виїжджають за межі країни і працюють нелегально в інших країнах Європи.

    Серіал можна переглянути тут
    Dziewczyny ze Lwowa. Vod.tvp.pl - Telewizja Polska S.A.
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Якраз нинька балакав по СКАЙП з товаришем-поляком. То він мені саме про той серіал і вповів.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Зі Львова до Варшави почне ходити прямий потяг

    З середини грудня польський оператор PKP Intercity вводить новий графік руху міжнародних поїздів. Серед нововведень – введення прямого сполучення між Варшавою та Львовом, повідомляє Rynek Kolejowy.

    "До Львова поїдуть безпересадочні вагони з Вроцлава і Варшави через Краків. Їх графік більше не буде змінюватися. За її словами, ця інформація ще не відображена в розкладі", – заявила співробітник прес-служби PKP Intercity березня Земска. Вагони з Варшави будуть включені до складу поїзда, що курсує між Вроцлавом і Львовом. Зараз до Львова з Польщі ходить тільки один нічний поїзд "Львівський експрес".

    Він курсує щодня з Вроцлава через Краків. З Вроцлава поїзд відправляється о 16:54 (за місцевим часом), до Львова прибуває – в 6:03 або 7:15 (залежно від дати). Зі Львова відправлення о 22:59, прибуття до Вроцлава – о 10:55 (за місцевим часом).

    До липня цього року потяг курсував за скороченим маршрутом Краків-Львів.
     
  11. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Кожна гілка про Польщу рано чи пізно перетворюється в гілку про УПА і про це, чи поляки ненавидять українців.
    :read:
    Взагалі, пане Педро, історія показала одне. Українськи нацйонализм на "польському фронті" програв практично все, що можна було програти. Так в часі війни, і зараз. Геноцид поляків здійснени у часі війни був на стільки безпрецедентним, що викопал емоційну прірву на покоління, на багато поколінь, і вона швидко не заросте.
    Ви тут про ненавитсь... та вона ніяк не небезпечна для майбутнього, вона несе відчуття, ємоції. Та не ворожість полякыв загрожує Україні, а тотальна байдужість. Україна цікавить дуууже невеликий відсоток поляків, у яких або є сіміі на сході або вони є н.п. ентузястами гірських походів в Карпати. Ви шановні не дивитесь на підтримку, яку ви діставали во часі майдану - це була гуманитарна реакція. Якщо б дехто нині сказал, давайте ставляти стіну на українському кордоні, нікто не звернул б уваги мабуть крім підприємців, в яких зараз працюють українці. Все.

    Я живу в місті, яке протягом 200 років був австрійським ( від 1526), і около 200 років німецьким. Німецький кордон поруч (150 км), туристів валом. Інформація туристична в місти на німецької мові є практично всюди, німці можуть на своїй мові навіть купувати квитки в трамваях і автобусах. А зараз порівняйте з наявностью польської мови у Львові. Ладно, вже деякий час не був, буду через 2 тижні, подивлюсь.
    Нихто зі знайомих поляків до Львова вже давно не їздил, тільки якщо за бізнесом.

    Пан В"ятрович може пистати чергові книжки - це нічого не міняє. Дослідження польського ІПН вже потихоньку закінчуються, останні свідки вмірають, адже залишаються ще пошуки могил / слідів. Ви це розумієте, шановні ? - поляки іздять н.п. на Волинь не як до сусідів, а як на цвінтар !
    Відно іншої мотивації вони для поїздок не бачать.

    В Польщі імовірно прийшов черговий час змін, мабуть досить глибоких, чи вони в Україні декого зацікавять настыльки, щоб зробити висновки для нашого з вашим майбутнього... Сумніваюсь.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Natti

    Natti миється в бані

    Мій знайомий був там на заробітках. Приїхав під дуже позитивним, підвищенним настроєм на новий світ.
     
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Пане Аґатон, важко з вами не погодитись. Так склалось, що українці з поляками жили в одній державі понад 700 років. Чому король Данило не створив держави Україна, а під іменем Литва ця держава швидко обєдналась з Польщею, важко сказати. Та я і не історик.
    Але життя в складі Речі Посполитої для українців було найкращим в історії. Разом вони успішно боронили свій край від чужоземних зайд, німців, татар, турків, а найбільше російських ординців. Це навіть показав не такий давній час, коли польсько-українські війська прогнали російських більшовиків з-під Варшави аж за Київ.
    Ось і росіяни, бачачи, що силою не можна перемогти поляків з українцями, почали перемагати інтригами. Організували Хмельницького, "визвольна" війна якого спрямовувалась проти, насамперед, українців. І врезультаті Україна на століття потрапила в рабство ординців.
    Це продовжувалось і далі. І масакра поляків здійснена Савуром і Лебедем (цікаво, чому потрібно було галичан для цього перекинути на Волинь?) була знову ж таки організована, щоб на наступні десятки поколінь розсварити поляків і українців. Хто це організував, ми можемо здогадуватись.
    Ви їдете незабаром в Львів. Не знаю як ви там себе будете почувати. Я недавно в Кракові почував себе як вдома. Бо справді, де б я не був, а особливо на Вавелю, я відчував, що це і моя історія.
    Совок не торкнувся поляків. Але він завоював українців. І це різниця, яка позначиться на багато-багато років.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    За Австрій було найкраще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    після Австралії, я б себе теж так почував.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    За Австралії.
     
  17. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Жив за Габсбургiв, михасю?
     
  18. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Та нормально.Фанатів "Карпат" чиплятись не маю наміру, то певно якось виживу :pardon:

    Наскільки мені відомо, це стосується більшості гості із західної України. Так є і у Вроцлаві, (хоча його історія зовсім йнша) і так саме має бути.
    Хоча більшість гості зі сходу у Вроцлаві, це заробітчани, у яких на жаль ні часу, ні гроші на це, щоб зацікавитись життям країни... Залишаются ще студенти, яких з кожним роком більше, Не знаю як там з грошмі, але час у них скоріше за все є :))).
    Хоча, маю враження ( правда, дівлюсь із зовні), що українськи студенти є суспільством дуже герметичним. На відміну від західних, чи південним коллег, гуртуються здебільше між собою, організують свої кльтурні події і їх контакти переважно обмежені до місцевой української діаспори, правда, досить численної.
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Лех Валенса і польські гуцули

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я люблю і Польщу і поляків. Завжди їду в Польщу з радістю. Люблю польську мову. Навряд чи хто має подібних сусідів, як ми.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
а де твій аватар? :)