Полювання

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем stefka, 9 лип 2010.

  1. stefka

    stefka Well-Known Member

    Бачу що бракує теми для мисливців...
    Є тут такі? Давайтеся чути :)
     
  2. stefka

    stefka Well-Known Member

  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    штука добра, але троха не зручно в ній лазити... надоїдає. а коли комар залетить у серидуну якось, ну то просто копець, а якшо він там ше дзвиніти почне, блін!
    Навіть згадувати противно!

    її на рибилку добре брати, для охоти думаю не дуже, ходи (для мене) в ній не дуже зручно!
     
  4. prominchuk

    prominchuk миється в бані

    В мене чоловік мисливець.
    Чую про полювання майже кожен день:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. RavenXS

    RavenXS Member

    є крем від комарів, трохи спасає.. хотя інколи здається, що притягує)
     
  6. andreypasmenko

    andreypasmenko New Member


    В мене колєга в такій штуці пару раз виїздив http://www.gofree.com.ua/content/moskitnaya-setka-tatonka-moskito-kopfschutz але то якшо нема дагато мошки воно не практично, дійсно краще крем або спрей якись, а тьоща з іспанії привозила такі браслєти на руку смердючі-дієва штука, не знаю чи в нас є.
     
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Негідна сучасної цивілізованої людини забава.
    Дикунство...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. McAron

    McAron Member

    То може й риболовля - дикунство? А вирощувати помідори на убой - безжалісно!!!!11!!! Они же живые ИМ ЖЕ БОЛЬНО!!!!!.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Спортивна риболовля - аж ніяк.

    ---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:52 ----------

    А це якась дуже пласка спроба жарту :russian_ru:
     
  10. McAron

    McAron Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ні, я не вегетаріанець. І я вже бачив сто піццот варіантів тролінгу, подібного до того, який ви почали зараз. Банально і неефективно.
    Вбивство тварин заради розваги - це неприродньо і негуманно, які бздури про "емоції рослин" не приплітай.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. McAron

    McAron Member

    та нє, впевнюю то не тролінг. Я дійсно не розумію таку точку зору, оскільки тварина вбивається не тільки для розваги. Її ж потім таки на шашлик пускають, так що для мене немає різниці між вирощеним на фермі кабанчиком, убитим і з*їденим та впольованим кабанчиком убитим і з*їденим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Вибачте, я не пророк і не гуру, якщо вам дикість цього процесу не здається очевидною, не зможу її пояснити.
    Зрештою, й потреби не бачу, зазвичай після таких розмов всі залишаються при своїй думці, але пересвареними.
    А ви мені здаєтеся адекватним і цікавим співрозмовником, я б з вами сваритися не хотів.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я б не сказав, що дикунство. Скоріше варварство, особливо в наших краях. Що там тих тваринок нещасних лишилось по наших лісах? Ми не можемо собі дозволити їх ще й відстрілювати. Так само як і вирубувати залишки лісів, це теж варварство.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я проти всякого роду мисливства.

    Не розумію того, коли пару пяних хлопів ганяються за зайчиком.
    Якби з того дійства забрати горівку, то переконаний, мисливців би поменшало в разів 10.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А якшо додати, то теж поменшало б, перестріляють один одного

    sent from my Galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    то есть свинку или коровку а то и лошадку на бойне - захреначить это по-вашому - нормально потому как ее потом съедят? а ведь могли бы вместо свинки и травы поесть или какую закуску грибно-крабо-лососевую в которой натуральный полиэтилен, так нет же - свинку подавай, под нож ...

    ---------- Додано в 02:02 ---------- Попередній допис був написаний в 01:59 ----------

    Мих - а попробуйте как нить за зайчиком погонятся, возьмите перспективную релюшку, потаскайте на сапогах по десять кил грязи ... попадите в того зайчика ... охота это то чем человек занимался всегда, и будет заниматься, ничего плохого в этом нет, нахожу сетования на охоту чванливым пафосом, где КРСо-свино геноцид явление приемлемое а зайца впулювать - зло ...

    ---------- Додано в 02:06 ---------- Попередній допис був написаний в 02:02 ----------

    э не, тут надо различать, цивилизованная охота - это в том числе и воспроизводство тех самых зайчиков. кабанчиков, оленей, косуль и т.д. вся еропа успешно охотится без вреда для экосистемы, а то что у нас часто приезжает кодла в заказник и гатит там все что видит - так то конечно жлобство, но тогда не "охота - зло" а "охота по нашему - зло"
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Полювання спосіб регулювати кількість певних тварин в екосистемі .в північному онтаріо заборонили полювати на медведів то тепер поліція стріляє медведиків по містах куди вони забігають і лякають захисників природи.несприйняття полювання це комплекси урбанізованих жителів офісів.я особисто кожний сезон 3-4 олені в морозілку кладу.а земляних собачок(ховрахів) стріляємо десятками на пасовищах.вони тут як кролі в австраліі.тільки шкода від них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А яка оленина на смак? Що з неї можна приготувати?
     
  20. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Вбивство інших людей - це теж те, чим людина займалася завжди, сподіваюся, ви принаймні кілерів вигороджувати не будете?
     
а де твій аватар? :)