Політичний гумор в анекдотах і картинках

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем KARABIN, 25 гру 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    • Подобається Подобається x 2
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Сегодня Медведева в Якутии местные жители встречали хлебом-солью.. з УКРАЇНСЬКИМ РУШНИКОМ !
    [​IMG]

    ---------- Додано в 21:36 ---------- Попередній допис був написаний в 21:34 ----------

    Розмовляють 2 друга:
    - От скажи, чи можуть бути порізно такі поняття як біда і катастрофа?
    - Звичайно можуть.
    - А от розкажи, як це?
    - Ось, наприклад, жінка грипом захворіла. Біда?
    - Біда.
    - Але не катастрофа.
    - Та ні.
    - А тепер уяви, що Янукович з Азаровим на літаку розбились. Катастрофа?
    - Ага.
    - Але ж не біда?
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Олег Ляшко жаліється, що теж попав під сніжки і прийшлося заново наносити макіяж;

    • В Європі проігнорували скандал, бо там не розуміють, як можна в квітні кидатися сніжками;

    • Снігометальні пушки на лижних курортах Карпат, визнали зброєю масового ураження;

    • Ющенко вже заявив: "Ці руки ніяких сніжок не ліпили";

    • "Попади в депутата сніжком!" - зараз найпопулярніша гра для айпадів;

    • Після скандалу з депутатками-регіоналками, всі школярки масово почали писати заяви в міліцію на однокласників. У міліції поскаржились на брак місця для малолітніх злочинців, а Уряд вже виділив 2 млрд. гривень на будівництво колоній для неповнолітніх-сніжкометів;

    • Поляки підозрюють, що літак Леха Качинськи був збитий українською сніжкою;

    • Опозиція вже готова створити Національну збірну з кидання сніжками і вимагає, аби цей вид спорту включили до Олімпіади;

    • Інтер показав сюжет, як в школах Львівщини, бандерівці вчать своїх дітей ліпити сніжки;

    • Після інциденту із сніжками, діти бояться обливати водою дівчат на Паску;

    • Генпрокуратура знайшла дитячі фотографії Юлії Тимошенко і відкрила нову кримінальну справу по сніжкам;

    • Наталія Вітренко жалкує, що в неї не кидали сніжками, так би хоч хтось про неї згадав;

    • Кілька київських дітей попросили політичного притулку в Чехії, боячись переслідування влади за кидання сніжок у дівчат;

    • Міліція зараз проводить масові рейди в столиці, обшукує громадян підозрілої зовнішності на наявність сніжків;

    • МВС планує створити нове управління, по боротьбі з незаконним поводженням зі сніжками;

    • Людмила Янукович вже готує свою нову промову, про наколоті сніжки;

    • Щоб більше не було таких інцидентів, Партія Регіонів планує перенести Верховну Раду на Ібіцу;

    • Депутатка від ПР в яку поцілили сніжкою, відплатила усім чоловікам за того хлопця з 7-А класу, що колись намилив її снігом в школі;

    • Олег Тягнибок приніс офіційне вибачення за дії своїх однопартійців, що жбурляли сніжками і пожалкував, що це були не гранати;

    • Мустафа Найєм побачив як в громадському закладі курять сніжки і... розгубився! ;

    • Адвокати затриманих заявляють, що в міліції не має ніяких доказів, вони розтанули як сніг навесні;

    • Микола Азаров заборонив депутатам приходити на засідання Кабміну зі сніжками;

    • Депутаток, що постраждали внаслідок атаки сніжків, негайно відвезли на огляд в Феофанію, але там їм нічим не допомогли. Лікарі не можуть знайти у них мізки;

    • Катерина Осадча з'явилася на передачі в шляпці у формі сніжка;

    • Юлія Тимошенко заявила, що тюремники їй під ліжко підкинули сніжки;

    • Верховна Рада вже виділила 800 млн. грн. на закупівлі шахтарських касок для депутатів. "Все заради безпеки", - пояснив спікер;

    • Greenpeace висловив свою стурбованість у зв'язку з жорстоким поводженням із сніжками.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    :haha:

    Оце просто порвало!

    І це просто бомба:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А можна і мене в ті ряди записати? Мене навіть вчити не треба - вже вмію. Хоч я і не бандерівець, а москалюка підкацапська, але я з задоволенням пожбурляв би.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Чоловік заходить в магазин сувенірів у Києві. Бачить маленьку бронзову фігурку кішки. На ціннику написано: "кішка - 100 гривень, її історія - 10 000 гривень."
    - Я можу купити кішку без історії? - Запитує він продавця.
    - Звичайно, - відповідає продавець, - Але за історією ви все одно повернетесь.Чоловік купує маленьку бронзову кішку і йде по місту. Раптом він помічає, що слідом за ним спочатку йде одна кішка, потім інша, потім ще. Через деякий час за ним уже йдуть тисячі кішок. Мужик в жаху починає тікати. Кішки не відстають. Тоді він розмахується і кидає маленьку бронзову фігурку кішки в Дніпро. Всі кішки, які бігли до цього за чоловіком тут же стрибають у воду слідом за статуеткою і тонуть.
    Чоловік йде назад, в той же магазин сувенірів.
    - Я ж попереджав вас, що Ви повернетеся за історією, - каже йому продавець.
    - До біса історію! - Відповідає мужик. - У Вас є маленький бронзовий регіонал?
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    РАЙ... :scratch_one-s_head: Ад...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Янукович заходит в лифт в Лондоне. Лифтер спрашивает:
    -Даун?
    Янукович:
    -Ну, даун не даун, а президентом вибрали....
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Отправил Янукович Азарова в Россию передоговариватся за газ.. Через 4 часа Азаров возвращается.. Янукович с непонимаением: "Я же тебя в Россию отправил, че ты тут делаешь?".. ну Азаров и отвечает мол так и так, поехал.. доехал до границы, а там большими буквами : "НЕ)(УЙ ШАСТАТЬ". Вот он и вернулся...
    Микола Яновичу, скільки разів вам говорити, шо не "НЕ)(УЙ ШАСТАТЬ", а "НЕХАЙ ЩАСТИТЬ"
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не дай Боже таке вночі вздріти...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Все думают, что Луценко выпустили на волю, но его всего лишь перевели в общую камеру под названием Украина!

    - Партія Зелених висловила свій протест проти звільнення Луценка!
    - Чи вони подуріли?
    - Та ні - турбуються! Кажуть, щось в лісі здохло!

    «Юлия Владимировна, а Вас я попрошу остаться...» В.Ф. Янукович

    - Вот освободили Луценко и сразу наступила весна.
    - А если выпустить Тимошенко, сразу наступит Новый год...2015-й.

    Если по ТВ показывают одного вора в наручниках - это криминальная хроника, а если много и в дорогих костюмах - то это уже светская хроника.

    Попова спрашивают:
    - Чем опасен потоп в Киеве?
    - Тем, что Венеция может подать на нас в суд за нарушение авторских прав.

    Провластное большинство в парламенте предложило бизнесменам-нардепам от оппозиции:
    - Выбирайте: либо вы бывшие оппозиционеры, либо бывшие бизнесмены.
    Для выездных заседаний парламента будет создана Рада-шапито. Тогда можно или по стране гастролировать, или установить это в Межигорье...
    Глядя на чем ездят судьи, прокуратура, милиция - понимаешь, что свобода в нашей стране ценится очень дорого.

    Говорят, что в Украине самая надежная снегоуборочная техника называется Весна. Но похоже, что и она сломалась.

    Нет, я не против того, чтобы некоторые наши чиновники ездили с мигалками... я лишь выступаю за то, чтобы это были мигалки автозаков.

    Российский истребитель-невидимка 5-го поколения перелетел с Дальнего Востока в Подмосковье. Вроде бы..
    .
    Весенняя акция для российских олигархов: Каждому покупателю виллы в Великобритании - шарфик в подарок!

    Через полгода разговор в Скотленд-Ярде:
    - Как идет расследование смерти Березовского?
    - А как оно может идти - уже третий следователь вышел в отставку, купил поместье и на вопросы журналистов не отвечает.
    - И когда это кончится?
    - Ну не знаю. Денег российских налогоплательщиков пока всем хватает...

    Метеорит, конец света, природные коллапсы и прочее - фигня по сравнению с проведением профилактических работ на Одноклассниках.ру

    Россия три дня жила без Одноклассников. Зуб даю, через девять месяцев страну ждет всплеск рождаемости!
    Человек как только родился, сразу должен понять - обратной дороги нет!
    Кассир уличного биотуалета способна задержать дыхание на 5-7 часов.

    - Люди говорят, что я излишне старомоден.
    - Кто, например?
    - Мои крепостные в усадьбе.

    Красная шапочка в 21 веке ходит к бабушке, чтобы проверить, освободилась жилплощадь или нет.

    Стрела Амура не ранит душу так, как стрелка весов.

    Проще сгенерировать десяток идей, чем претворить в жизнь одну.

    Оказывается, в эпоху голубиной почты спам приходилось еще и отстирывать.

    Совпадение взглядов - это два взгляда, встретившиеся в замочной скважине.
    Не бывает ленивых. Бывают цели, которые не вдохновляют.
    На ипподроме: «Женщинам из русских селений вход запрещен».

    Что за выражение такое: «Ты вынесла мне весь мозг»?
    Так и скажи: «Дорогая, у меня не хватает аргументов, чтобы парировать твои блистательные доводы».

    Муж говорит жене:
    - Я могу согласиться с тобой, но тогда мы оба будем неправы.

    - У нас с мужем на завтра намечен внеочередной День примирения и согласия.
    - Это как?
    - Едем в магазин. Я примеряю, он соглашается!

    Если бы не цыганка, предложившая позолотить ручку, Джордж Паркер так бы и остался никому неизвестным изготовителем перьевых ручек.

    Как может быть богатым наш крестьянин, если он навоз покупает дороже, чем продает картофель?

    Я в зеркалах по утрам не отражаюсь. Страшное, лохматое существо с безумным взглядом отражается, а я нет.

    Если вы прочитали объявление: «Научу, как зарабатывать в Сети деньги», знайте, что в нем не дописаны два слова: «для меня».

    Я просто не представляю, что должны будут сделать наши дети, чтобы мы им сказали: «Я в вашем возрасте себе такого не позволяла»
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. morze

    morze Well-Known Member

    Юлі -волю!
    Віті -люлю!
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Вирішив Азаров дізнатися, як живуть прості українці. Насунув кепку на очі і пішов. Назустріч йому - веселий, щасливий чолов'яга. Азаров:
    - Чи відчіваєте ви пакращення, що ваші мрії збіваются?
    - Звичайно, я дуже щасливий!
    - Кар'єрні пєрспектіви, медічне обслуговівання?
    - Все, все просто чудово!
    - А куди ви так паспішаєтє?
    - Валізи збирати. Я Ґрін кард виграв!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)