Політичний гумор в анекдотах і картинках-2

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем KARABIN, 29 кві 2015.

 1. manur

  manur Well-Known Member

  [​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 3
  • Подобається Подобається x 1
 2. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

  [​IMG]

  [​IMG][​IMG]

  [​IMG]
   
  Останнє редагування: 30 тра 2016
  • Подобається Подобається x 2
 3. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

  Бандерівський гороскоп

  Овен
  Ідеальний знак для партизанської війни. Спочатку стріляє, потім питає пароль, потім стріляє ще раз — про всякий випадок. Любить працювати один, часто звіряє записи у щоденнику, зроблені місяць тому. Просто нікому більше не довіряє, тому буде прекрасним охоронцем для сховища зброї. Головне — вчасно попередити, що "свої йдуть". Група Овнів здатна за 24 години змінити русло річки і викопати 20-кілометровий протитанковий рів.

  Тілець
  Улюблена фраза — "Чому ви примушуєте мене нападати на вас?". Надзвичайно прив'язаний до своєї території, тому оборонятиме власне житло до останнього російського терориста. Ворожі танки викликають рефлекторне бажання кинути в них гранату, вистрілити з РПГ, або, в крайньому випадку, написати на них вночі жовтою фарбою "Путін — х**ло".

  Близнюки
  Агресивний і войовничий знак, який надає перевагу зброї масового ураження. Комплекси "Град", "Ураган" цікавлять цих людей з дитинства, пізніше з'являється інтерес до ядерної фізики. Шістдесятирічних близнюків уряд переховує в підземних лабораторіях. До ворога ставиться зневажливо, оцінюючи його потенціал у кілотоннах і рентгенах.

  Рак
  Хороший снайпер і поганий товариш. Адже надзвичайно важко сидіти в засідці і постійно чути його ниття: "Ну коли вже прийдуть "зелені чоловічки"? Я так утомився, хочеться швидше додому, я Сартра не дочитав". Гострий зір не рятує від меланхолії, особливо якщо на небі хмарно, а сепаратисти ховаються у Ростові. Існує легенда, ніби ялинка, що впала на Януковича, народилася саме під цим знаком.

  Лев
  Генерал і адмірал, академік і стратег. Вправно управляє мобільними частинами, чудово орієнтується в міському середовищі, вміє заблокувати танкову колону одним-єдиним циганом з гранатою. Іноді забуває паролі, а також схильний до перебільшення необхідного калібру. Тому цих людей необхідно тримати подалі від близнюків і тактичної ядерної зброї.

  Діва
  Логістика — ось їхнє покликання. Організувати подачу бруківки на барикади; забезпечити бійців ідеальними коктейлями Молотова з-під віскі та джину; викупити танк у сепаратистів за пляшку "лівої" горілки — все це зробить Діва зі словами "Роботу просто треба любити!" Від ворога намагається триматися на відстані. Наприклад, у середньому радіусі ракет "земля-повітря".

  Терези
  Ідеальний знак для подвійного агента. Постійні вагання — біле чи чорне, сало чи ковбаса, Київ чи Жмеринка — дають багато часу для зважених рішень. Обережний і підступний крок уперед, потім два назад, знову вагання, і, нарешті, сміливий хрестик крейдою на дверях — "тут живе сепаратист". І нишком назад, до секретних документів і кодів. Кажуть, що на "тупому важкому предметі" з Івано-Франківська було написано "Вітаємо! Терези схилилися на ваш бік! Приз чекає на Вас у Ростові-на-Дону".

  Скорпіон
  Ідеальна машина для антитерористичних операцій: тверезий розрахунок, персональні амбіції та жага помсти — і ось швидка тінь промайнула над блокпостом сепаратистів. Вони навіть відставили пляшку з горілкою та добряче матюкнулися. Однак це не врятувало пост від щирої української "деескалації" та "занепокоєння".

  Стрілець
  Ще один вправний солдат української революції гідності. Щоправда, занадто балакучий, тому в умовах міської партизанської війни працює більше в тилу пропагандистом. Уряд навіть розробив секретний проект "шумового блокування" російських телеканалів: двадцять Стрільців у три черги будуть щоденно вести в ефірі довгі розмови про націоналізм, путлєризм і загибель Москви. Лабораторний експеримент показав, що подібний шум середньостатистичний російський глядач стійко витримує 24 хвилини і після цього починає співати "Ще не вмерла".

  Козеріг
  Веселий і щирий друг усіх скривджених — так Козеріг називає сам себе. Сепаратисти ж пишуть в оголошеннях: "Небезпечний головоріз, керівник повстанської армії, вміє гіпнотизувати, тому не дивіться йому в очі, а одразу стріляйте". Можливо, така суперечність — наслідок готовності до діалогу, бажання будь-що поговорити про вічні цінності. А, можливо, це через звичку стояти на своєму. Якщо куля в лоб — то куля в лоб, кажуть старі люди.

  Водолій
  Мама була шпигункою, тато — психопатом. Дієвий, активний, непосидючий — Водолій із задоволенням візьметься за фортифікаційні роботи. І навіть перевершить задумане — рови будуть викопані на п'ять метрів глибше, мури — зведені на два метри вище. Струм по дроту проведе такої сили, що пташки не зможуть пролітати над ним — боятимуться. Якщо візьметься за організацію народного спротиву, то звільнить паралельно декілька сусідніх країн — навіть із демократичним режимом.

  Риби
  Незалежні і стійкі, ці люди недовго обдумують накази. Щоправда, вибирають власний шлях виконання, іноді конроверсійний. Найбільше люблять працювати рятівниками і героями, наприклад, виносити на спині поранених (одночасно відстрілюючись із двох "Стєчкіних"), розміновувати поля, розвідувати чужі території. Буває так: пропаде десь Риба на декілька днів, усі хвилюються, шукають... Аж ось іде — двох "язиків" веде, що російською матюкаються.
   
  • Смішно Смішно x 2
  • Подобається Подобається x 1
 4. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

  [​IMG]

  [​IMG]

  так ось для чого х..ло їздило в Афон

  [​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 3
  • Подобається Подобається x 1
 5. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

  [​IMG]

  Два ватника приехали в Киев и там пропили все деньги, на обратную дорогу денег нет. Решили разойтись по разным местам Крещатика и просить милостыню. Вечером встретились.
  — Ну как, много набрал?
  — Да не. Нашел на помойке рваную одежду, надел, написал на картонке "Помогите, три дня не ел" — вот, только восемь гривен и накидали. Черствый народ, эти киевляне. А ты как?
  — А я уже двенадцать тысяч гривен собрал!
  — Ух ты, а как это?
  — Да я просто написал на картонке "Помогите ватнику уехать в Россию".
   
  Останнє редагування: 31 тра 2016
  • Смішно Смішно x 5
  • Подобається Подобається x 1
 6. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

  [​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 2
 7. UNIA

  UNIA Well-Known Member

  Cегодня услышал анекдот недели:

  Вата уверена, что американские военные уже распределяли места в детских садах Крыма между своими детьми... И только вмешательство России этому помешало!

  Вот оказывается зачем Крым брали! :)
   
  • Смішно Смішно x 3
 8. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

 9. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  [​IMG]
   
  • Зе бест! Зе бест! x 2
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1
 10. manur

  manur Well-Known Member

 11. manur

  manur Well-Known Member

  [​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 2
 12. UNIA

  UNIA Well-Known Member

 13. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  [​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 1
 14. manur

  manur Well-Known Member

  @Hyligan, а підпис?

  - Не до сметани зараз... криза... грошей немає... тримайтесь...
   
 15. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Тут і без підпису все ясно...:mocking:
   
 16. Fear

  Fear Well-Known Member

  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1
 17. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

  [​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 3
 18. Hoakina

  Hoakina Well-Known Member

  у мене знайома живе у Франції. Там коли бачать таких от дамочок, розступаються, або стараються вийти з приміщення.
   
 19. manur

  manur Well-Known Member

  [​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 2
  • Зе бест! Зе бест! x 2
 20. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)