Поліція. Вони вже патрулюють - Ваші враження ?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 23 сер 2015.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Може бути звичайно, але якщо так просто можна зґвалтувати поліціянтську машину то це вже щось не то :mocking:
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Україна увійшла у список країн з найбільш високим рівнем організованої злочинності. Про це свідчать дані рейтингу, складеного фахівцями Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), пише "112-Україна".

    Згідно з рейтингом, Україна посідає 113-е місце в переліку з 137 країн з оцінкою 3,9. У групі країн з високим рівнем організованої злочинності Україна опинилася поруч з державами Південної, Латинської Америки і Африки. Рейтинг очолили Сальвадор, Гондурас і Венесуела.

    Слава Вальцману і його мусорам!!!
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    World Economic Forum
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вже є позитивна динаміка за рік - підйом на 10 пунктів, де Болгарія та Італія нижче.
    Вам це не цікаво?
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Бухав і палив на дитячому майданчику разом з курвою. А тепер "зашокають". Бидло
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. prius

    prius Well-Known Member

    В штатах з ним би не панькались пістоля наставили б палицею по ниркам і сам б ліг на землю і вдів кайданки а тих недолугих дали б одно попередженя ,а потім б пристрелили
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Недавній випадок із моїм знайомим.
    Їхав п‘яний, на великій швидкості скакав по лежачих поліцаях. Гламурні, що стояли на узбіччі без мигалок, почали переслідувати, запідозривши керування під мухою. Знайомий по газах, мусора за ним. Знайомий не вписується в поворот і влітає в бетонний паркан. Машина, звісно, в хлам. Але про що це я?
    Знаєте чим закінчилось?
    :)))
    Протокол був складений на батька знайомого, який навіть прав не має, а винуватець ДТП не при ділах.
    За, увага, П‘ЯТЬ тисяч гривень.
    За п‘ять, Карл.
    І це на Львівщині, де мешкають найєвропейськіші мусора.
    :)))
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну і память в старого :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Скажу чисто з свого особистого досвіду, за весь час "гламуризації" поліції спинили мене один раз, бо не горіли задні габарити, помахали пальцем і казали їхати на аварійці...Ше раз під знаком розвантажувався на базарі десь година шоста з ранку, там так "по-дебільному" зробили шо або під знак, або ставати на дорозі і бігати разів 10. Попросили по-швидше забрати машину, через вікно попросили, не зупиняючись, доволі ввічливо. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А мене на тому роліку вразило те, що ДВА поліцаї не могли дати раду з одним бахуром і аж викликали підсилене підкріплення :)))

    Смішні наші органи - то в них затриманих викрадають, то пацана пов"язати не можуть. Бидло...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Нас інколи зупиняють на блок-посту при в'їзді в Харків, бо наша дача від Харкова в небезпечному напрямку, а ми часто їдемо з грузом.
    Там "гламурні" в руках тримають дещо негламурне, але ведуть себе завжди ввічливо, представляються, можуть заглянути до салону, потім побажати "щасливої дороги". Поки тьху-тьху нічого, та і ми не порушуємо ПДР.
    А те, що пильнується в'їзд до міста - то подобається.

    А що було з ДАІ - краще не згадувати. Перед Чугуєвим та Кам'яною Яругою у нас вистрибували з кущів тіко так. Ми якось так загальмували через тих ідійотів, що машину викинуло на зустрічну. Пронеслася повз нас іномарка на відстані мабуть 15см, я добряче вдарилася об руль, а ці два бовдури по 4 пуда кожний ще збиралися з нас зтягнути на щось собі пожрати-випити. Мерзота.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  16. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ролик невиразного епізоду викликає такі різнопланові враження:
    ?
    Ви, мяко кажучи, перебільшуєте.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А от Hyligan зі мною погоджується ;)
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @ІгорМ Ну то що ніяк не можуть затримати Саакашвілі і того пацанюру то точно смішно на на рахунок бидла в даному конкретному випадку
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну то заберіть з мого допису своє Погоджуюся x 1 Hyligan, щоб я не тішився ;) :)
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    ну ше ви мені не командували шо я маю де забирати :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 3
а де твій аватар? :)