Поліція. Вони вже патрулюють - Ваші враження ?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 23 сер 2015.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мені глибоко пох, як ви мене називаєте. Через монітор все одно в пику дати неможливо...
    Але роботу я свою роблю добре. Не зважаючи на багатослівних вишиватників і славаукраїнців.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    яка крута денеерівська фраза. Там би вас похвалили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Там за нас вже давно винагороду назначили. А мій однокімнатник вже навіть "ліквідований" вашими ватними однодумцями.
     
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ваша "робота" - ватне блюзнірство:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мусорва...
    Наша поліцайка цим виблядком командує.

    [​IMG]

    У Миколаєві вчора, 25 червня, під час зустрічі містян із народним депутатом Надією Савченко, поліцейський наступив на обличчя лежачого на землі бійця добровольчого батальону. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст і волонтер Назар Приходько, прикріпивши до посту відповідний скріншот, передають Патріоти України.

    Пізніше у соцмережі з’явилося відео моменту, як співробітник патрульної поліції наступає на обличчя людини, яка лежить на землі під час затримання іншими патрульними.

    Увага! На відео присутня ненормативна лексика!


    View: https://www.youtube.com/watch?v=3MNgUU2R_x8
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мусорва...

    upload_2017-6-29_16-57-43.png
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Бидло мусорильне.

     
  10. prius

    prius Well-Known Member

    А що мусора порушили,водій в цій ситуациї 100% неправий
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. NilaO

    NilaO миється в бані

    Зупинили один раз, за перетин сплошної, зробили усне зауваження і відпустили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мусорва...
    Роман Доник добавил 2 новых фото — с Roman Donik.
    Все. Война закончилась, реформа полиции прошла удачно. Я так, без эмоций.
    Славянск. Третий блокпост. На посту полицейские в камуфляже, ВСПшник и полицейские в черном/синем/херпоймешь. последние это переаттестованные гаишники.
    Гаишник от места проверки документов показывает леденцом подъехать к их скворешнику. Видит форму, зовет ВСПшника. ВСПшник пытается поумничать на предмет того, что ему положено досматривать и гражданские микроавтобусы, но проверив документы, отходит с словами - "у меня вопрос нет".
    И начинается классический разводняк. Предъявите документы на машину. Водительское. Пойдемте со мной.
    Заходим в помещение поста. Там второй гаишник "окучивает" водителя. Далее все, как всегда.
    - Роман Викторович, что ж мы нарушаем. Сплошную пересекаем. Камера пишет. Будем смотреть видео? Или будем оформлять сразу?
    - Конечно будем. Смотреть будем, оформлять будем, если есть нарушение штраф платить будем. В стране война и кризис, каждая копейка важна для бюджета. Давайте видео смотреть и оформляться.
    Водитель которого окучивает второй номер, что-то суетится, объясняет. Мол "командир спешил, давай порешаем"
    Начинаю заводиться потихоньку. Реально давно такого не видел. Говорю
    - Вам вообще не страшно, не стыдно вот так казачить? Или все, страх прошел? Давайте показывайте запись и или оформляйте докумнты или поехал дальше. У меня дел выше крыши. За@бали тупо разводить на выключенной записи.
    - Видео записывается на жесткий диск, подождите за дверью, нужно время чтоб его найти. И чтоб пробить по базе тоже нужно время.
    Выхожу жду. Пока жду, обилечивают на тот же развод еще одного. На свадьбу спешил.
    Слышу о себе в приоткрытую дверь - "ты что не видишь, какое оно говно?". После этого выходит напарник отдает документы, ты ж говорит не кипятись, мы ж тут в 14 тоже не сидели просто так.
    Ну да, что не сидели, то не сидели. Съ@бнули в 14 куда-то в неизвестном направлении.
    А вчера в ленте читал, как на песочине уже в наглую за не пристегнутые ремни выпрашивал мусореныш "хоть что-то".
    А пару дней назад смотрел кусок Геращенко у Гордона. Геращенко рассказывал какие они молодцы и как охуит@льно все реформировали. Просто еще немного времени и подождать нужно.
    Если б не ездил, а смотрел один телевизор, то, наверное, и поверил бы.
    А вообще печаль.

    8 ч · Доступно всем
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Бикота мусорила, -
     
  14. iso

    iso Well-Known Member

    Піаром виявилася і реформа поліції. Відбулася ліквідація (принаймні поки що) ДАІ та патрульно-постової, замість них набрали трохи «нових облич». Нові обличчя ненадовго «підняли рівень довіри». В принципі, все логічно, якщо називати речі своїми іменами. І тут не варто називати поліцейських «старими мусорами», адже об’єктивно важко зберігати честь мундира, коли людина в мантії перетворює цей мундир на костюм клоуна.
    Відчуття справедливості замість справедливості
     
  15. katyalupanowa

    katyalupanowa Member

    У нашому місті все добре, поліція справляється зі своїми обовязками
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    Не поділяю злоби ВасМТ на поліцію. Але мої ілюзії щодо того, що реформа поліції продовжиться в «обозримом будущем» - розвіялися.
    В принципі, вже на початках реформування в мене виникали серйозні застереження щодо успішності цієї реформи.
    Ще 15 лютого 2016 року я відписав Аліас в ПП
    "Це все правильно, гарно, благородно. І Бог Вам в поміч… Але є речі незалежні, або мало залежні від Вас…"

    А зародили в мені сумніви аналіз Ведернікової
    Реформа МВС. Без мундира Інна Ведернікова (Зеркало тижня №1, 15 січня, 00:00
    Де місце правоохоронця в трикутнику влада—народ—держава? Якою має бути правоохоронна система, щоб з кийка влади перетворитися на щит народу? Як правильно очистити систему від баласту, утримавши при цьому правопорядок, зберігши професіоналів та інституціональну пам'ять? Як і в яких рамках цей щит має реагувати на провокації проти держави? Як поводитися в разі реалізації народом права на повстання? На жаль, нинішній глянцево-патріотичний дискурс, нав'язаний керівництвом МВС у форматі скільки "патрульних поліцейських склали присягу" і чому "в новій поліції не буде некомпетентних і брудних ментів", не зачіпає навіть поверхневого шару проблем правоохоронної системи, що вийшли на поверхню мов з розрізаного нариву взимку 2013-го….
    Реформа МВС. Без мундира - Внутрішня політика України - аналітика, статті, ексклюзиви - gazeta.dt.ua
    На жаль сумніви справдилися. Усюди, де реформа могла піти не так, саме так вона і пішла.
    Я, не уподобляючись ВасТМ, не вішаю собак на усю поліцію, але факт-реформа провалена. І той відсоток порядних людей, що попав туди, або скурвиться, або буде виметений з рядів доблесних, а то і попаде до цюпи. «Бо хто не з нами – той проти нас»
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А є, іso, такі люди, яким мусорва буде сцяти в очі, а вони як папуги, раз у раз торочитимуть, що наша поліція найкраща, бо я знаю одну поліцайку, яка розказує, що прийшла зробити життя кращим. А тим часом статистика Миколаївської області по злочинності жахає.
    Як, зрештою, і по Україні.
    Слава Вальцману!
     
    Останнє редагування: 9 сер 2017
  18. manur

    manur Well-Known Member

    А Вам говориш-говориш, а до Вас ніяк не дійде.

    Що Ваша знайома поліцайка проходить службу в патрульній поліції. І, якщо взяти всю Миколаївську область, то далеко не у всіх райцентрах ця поліція є (патрульна).
    І злочинів патрульна поліція розкриває лиш якісь кілька % від їх загальної кількості (і це так має бути). І це виключно очевидні злочини. (Це термін такий є в юриспруденції : очевидні злочини і неочевидні). І виключно ті, які скоюються в громадських місцях.

    А основний вал злочинів повинен розкривати кримінальний блок (до якого Ваша знайома поліцайка жодним боком непричетна).

    А в кримінальному блоці особовий склад і не змінився за час "реформи".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А от цікаво, чи ця поліцайка ще досі чесна, чи вже трохи нє... :scratch_one-s_head:
     
  20. iso

    iso Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)