Поліція. Вони вже патрулюють - Ваші враження ?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 23 сер 2015.

  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Допис в Фейсбуку одного з громадських діячів Львова:

    Всі ці "реформи" міліціі - фейк і фальш. Аналіз закону про Національну поліцію, приводить до висновку, що держава, в особі МВС і тепер вже поліціі продовжує домінувати над суспільством. А це означає, що влада намагається не допустити реальних реформ, заблокувати формування реального народовладдя, справедливого судочинства, захисту прав людини, громадянина - не допустити реалізаціі ст. 5 чинноі Конституціі Украіни, згідно якоі джерелом влади є народ.
    Висновок - якщо не допоможуть політичні волонтери, то рано чи пізно відбудеться або Майдан-3, або ще гірше - збройна революція.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  2. muravey

    muravey Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    йой :)

    зі
    забрати в хлея права, хай поїздом їздить :)
     
    Останнє редагування: 27 сер 2015
    • Подобається Подобається x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А Янукович хороший чи поганий?
     
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ще треба водіїв навчити, щоби вступалися на обочину , або завмирали на місці всі, щоби поліція, швидка і пожежники могли проїхати, якнайшвидше. Тоді то буде, як в Лос-Анджелесі. ;)

    В Америці вони всі вміють надавати першу медичну допомогу. Часом пожежники приїжджають скоріше за швидку. Або замість швидкої. Якщо випадок не дуже тяжкий.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а давайте його піджаримо!

    Ну порушив... ну отримав... чи варто на тому концетруватися?
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    а давайте підсмажимо, щоб іншим некортіло
    бо як йому карати за те, чого сам не притримується?
    ми вже вдосталь надивились на в зюзю п'яних даїшників за кермом
    чим цей відрізняється? а нічім
    так само поводиться, сподіваючись на безкарність
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Е, нє diablo:

    113 км/год в населеному пункті. От через такис гонщиків стоять хрести на узбіччях. Хрин з ним, якщо сам розіб"ється, а якщо когось?
    Пам"ятаєте голову КС? Щось тихенько все пройшло ;)

    Так що на кожній планерці в минтярні про нього говорити :)
     
  10. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Виправте мене якщо я помиляюсь (моя улюблена фраза яку я привіз зі штатів: Correct me if i'm wrong)- в штатах їдуть всі три служби. В них за це бонуси, хто швидше припхається того і тапки :) ну звісно, що якщо швидка буде за 2 хв, то приоритет в неї, але якщо копи можуть завезти раніше аніж швидка приїде, то навіть не роздумують. Те саме в Німеччині. Я розгаратав був ногу, то першої пожежна приїхала :) побачили що потерплю 2 хвилини і посиділи зі мною поки не прилетіла швидка :)
    Сказали що тут, якщо нема артеріальних кровотеч, або підозра на поломку хребта, тебе можуть і в пожежну, чи в міліцейську спакувати і загнати в госпіталь.

    Взагалі варто, бо з одної сторони він людина, а з іншої лице яке уособлює виконавця закону і охоронця закону. Це якось зовсім погано, якщо такі люди подають такий приклад :sad:
    В підсвідомості воно закладається...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. manur

    manur Well-Known Member

    особа ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви, шановний, БРЕХЛО!
    Заявляю з повною відповідальністю.
    Брехло і безчесна людина.
     
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Це просто якесь свято епічного ідіотизму. І доказувати нічого не треба - головного поліцая театральної поліції ловлять в той же день на хронічному порушенні, як по замовленню - наші форумні жевжики тишком-нишком ковтають.)) Все нормально, ніц ся не стало, а шо тут такого, як каже михасик, най працює. Зато як круто поліція з мігалками по Львову носиться, ну прям Лос Анжелес, гиги. Аліас певно в захваті.)
    Бандитсько-олігархічна страна, де все куплено, просранно і ще раз куплено. 25 років успішної стагнації, галопуюча Руїна вічно молодої держави. Два десятиліття годували бандитський даунбас, щоб тепер вмирати за то бидло і за таких рідних олігархів. Не суспільство - отара.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Задовбали ви вже емігранти штопані. Тільки і вмієте, що срати з-за бугра.
    Вчора своїми очима бачив як поліція затримала п'яного молодого чоловіка, спочатку перевіривши, чи він розуміє хто він і що він.
    Навіть не можу згадати, коли ось так на вулиці, патрулюючи, менти б звернули увагу на п'яного. Повідвертали б голови в інший бік: "ми нічого не бачили". Хіба вміють на вокзалі в п'яних заробітчан гроші забрати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    бачив прикол , міліція ой ПОЛІЦІЯ ( нова) їхала із увімкненими червоними і синіми проблисковими маячками , думаю вони або 1) їхали на завдання 2) просто помилково включили червоний проблисковий маячок ( водії до речі його проігнорували :) )
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    а що то має значити?
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    а то тест для водіїв я от на права офіційно здавав за $100, ще років п'ять тому, але пам'ятаю в чому різниця,
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    я здала безкоштовно, років 15 тому, мабуть від того і не пам'ятаю :dntknw:
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    у вас треба забрати права , або примустити здавати повторно :rock: . не ображайтесь не маю особисто проти вас нічого. ПО гуглу перше посилання вам допоможе.
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    а Вас теж, бо Ви й досі не можете відповісти :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)