Поліція. Вони вже патрулюють - Ваші враження ?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 23 сер 2015.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Нам щось там "вскользь" казали, що можуть у своє місто направити. Наших багатенько записалося. Ну...побачимо.
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    До кримiналу ця лялькова полiцiя немае нiякого вiдношення. По сутi то звичайнiсiнькi хостеси, талончики на дворнiки чiпляти.
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Має, до всього. Я дивлюсь тобе від кожної реформи корчить точно як Ваську.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    @Dzeko
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я цитую.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Пердо, а мені по барабану англійська мова з її поганими і хорошими словами ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Hase

    Hase зайчик

    Вибачаюся Смайлович, але і німецька патрульни поліція з справжнім криміналом не має справи. Вбивства рослідує кримінальна поліція. А патрульна українська відіграє таку саму роль, що і патрульна німецька. Вони можуть підвищитися по службі навчаючись далі. Те саме і в Німеччині.
    До речі ще у 70-тих та початок 80-тих нім. поліція була також корупною, знаю, бо мій свекор був поліцейським.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ну так мені то не треба розказувати - це їм пояснити треба, що до криміналу там далеко. Хоча джекі оно переконаний, буцім до всього відношення має.)
    Це все настільки показово і нашвидкоруч, про їхню некомпетентність вже легенди складають. В Києві он за лічені тижні умудрились 20 новеньких тойот покоцати. Наші реалії, хвиля ейфорії пройде, все стане на свої місця за пару місяців, форма потреться, машини поб"ються, фінансування погіршиться, і люди наші швиденько зневажливу клікуху придумають на кшталт "поліцая", та вже певно придумали.
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Їм до криміналу далеко, вони злочинців не ловлять, тільки пончики їдять на роботі. Ти шо, вирішив свої рекорди тупості побити? Не звизди багато, і так ясно шо ти з управління ФСБ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Джекі, розкажи нам краще про переможенну новососсію, введений вже давно безвізовий режим і побудовану китайську стіну між нами і кацапами. А тоді вже співай дефірамби поліцаям.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я твою методику вже знаю напам'ять, можеш не розпинатися. Пішов би краще дівок полякав.
     
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Бачиш, сковтнув вчергове. То чого тут смердиш?)
    Чи тобі сказати, скільки за "без конкурсу" в поліцію пропонували? Це Україна, братику джекі - це Україна.))
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    О, пішов табірний лексикон. Як з тобою нудно, Самуїлович.:morning1:
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я вкурсі цієї патріотичності, вона зараз сидить в Росії і звуть її Лєгітимний Фьодоровіч. Ви теж туди?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А, знаю, знаю, Ігорчику. Щоб лизати кацапські дупи, насамперед потрібний їхній паскудний ізік. Для чого нормальна мова? Манкурти прокляті!
     
  16. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А чим від Лєгітимного Фьйодиріча відрізняється Лєгітимний однотуровий Алєксєїч? Можете пояснити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    можу.

    Янек ліз в дупу Кремлю. Розвалив країну та армію і втік, як зрадник до хуйла.
    Пьотр бореться проти Московії і веде країну в Європу, по суті створив нову армію. Не збирається втікати.

    Є заперечення?

    А що до Василька, скажу наступне: не критикував він зека. Радів, що майдану більше не буде. І для нього Пєтя і Вітя - дві великі різниці. А ви не бачите різниці.
     
    Останнє редагування: 25 сер 2015
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Саме цікаве, що ніхто не має уяви, ким цього Пьотра замінити. І ще дайте мені хтось відповідь: Чи вже ся той вродив, щоби всім українцям вгодив? Я таких не знаю, нажаль. :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я навіть чув таке:

    Порошенко нездалий, бо затягує війну, треба раз раз і покінчити з тим.
    Порошенко нездалий, бо віддав би ту Лугандонію і був би мир на землі.

    Але то ще не все. Слідкую за нашим Васильком.
    Був Ющенко. Ющенко - поганий оранжоїд.
    Був Янукович. Поганий Ющенко, бо він його привів.
    Втік Янукович з країни, як обісране теля до Путіна, розваливши армію і обікравши країну.
    Хто винуватий? Порошенко.
    А Порошенко трохи більше року керує країною, яку 23 роки керували клани і без війни грабували. Давай результат!!!! Вже поганий!

    Давай наступного!

    От скажіть, нафіга Василя взяли в армію? Щоб він служив, чи щоб деморалізував військових, розповідаючи, який у нас поганий президент. Як на мене, це прямий заклик непідкорятися головнокомандуючому. Самі розумієте що буде в армії при такому бардаку. І думаєте, Василько то не розуміє? Прекрасно розуміє що робить. І при тому каже: люблю Україну. В соствє СССР? Такі люди ніколи не привітають з Днем Незалежності(я спеціально слідкував за цим). То є ватники. Доморощені. Пішов заробляти бабло. Барига.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. prius

    prius Well-Known Member

    Може перенести це в гілку про порошенко,мені дійсно цікаво почитати про нову поліцию,а не про двох придурків президентів
     
    • Смішно Смішно x 2
а де твій аватар? :)