Поліція. Вони вже патрулюють - Ваші враження ?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 23 сер 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Знову п"яний...:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ви б ще запитали чому я не на Яворівському полігоні не навчаю саперів розміновувати:)))

    @Samojlovu4, мені вас жаль. Намагаєтесь самостверджуватись за рахунок обгажування всіх і всього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А я це і так знаю, нашо питати?
    Тим більше, що я вже не на Яворівському полігоні.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Васильку, не місце прикрашає людину, а людина - місце.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не затримуйтеся на форумі, пора вже клюзет в господаря помити, а то вижене з роботи, прийдеться жебракувати.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а чо так, вигнали? :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    В мене таке враження, що, взагалі, не просихає.... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дик "положєніє обязиваєт" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Та так і печінку можна пропити зовсім. І від постійного викиду жовчі від раку загнутися. :sad: Коли не зайдеш на ЛФ - помиї на владу, на "вальцмана", на все, що має жовто-блакитний колір. Є щось таке, що задовільняє людину?
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Бреше, як Сірко на місяць.
    Тільки дУрні ототожнюють баригу Потрошенка з Україною.
     
  13. kym

    kym Well-Known Member

    Що ти хлопе знаєш про нормальні країни.... Твої американські поліцаї займаються кришуванням бізнесу так само як і українські міліціянти тільки не так нагло і в меньших обємах. так само криють наркоторговців, проституцію ігровий бізнес як і в нас. Сам це на власні очі бачив. Наглості і правам ваших поліцаїв позаздрить український міліцай. Негри не даром бунтують і палять машини. Буде тут розказувати про нормальні країни. Знайомий приїхав з Норвегії. Литовці з поляками відкри підпільний горілчаний магазин. Норвезькі поліцаї за долю гарантують круглосуточну роботу - блін нормальні країни.
    Поліція в кожній країні працює на межі фолу.Десь більше десь меньше. В Україні було забагато і не було іншого методу як по наглому міняти на не зовсіи професіоналів. Слідчі і інші поки професійні і з освітою - але і їх треба міняти. Тепер старе з новим ітупить в конфлікт і почнеться природнє очищення. Так що все добре і ще ваші американські поліцаї будуть приїжджати до наших і будуть вчитись як треба робити. То так само як американські вояки в Яворові вчаться більше у наших ніж наші вчаться в американських
     
    • Тупо Тупо x 3
  14. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Тупий неадекват. З цього диванного аналітика ітак вже весь хворум сміється.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Васильку, вам до нього далеко: і по освіті і по культурі і по патріотизму.
     
  16. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А, головне, Миху, по кількості доларів в Кіпрських і Швейцарських банках.;) А так, вони мають дещо спільного. Як Василько жив довгий час поза межами України так і Порошенко. Ось в Василька лишились ще якісь крихти патріотизму щодо України. Чого не можу сказати про Порошенка, для якого Україна - це місце де можна красти і давати цю можливісь для своїх спільників.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ігорцю, не матюкайтесь. Не знаю, що це слово означає в вашому креольсько-кацапському ізікє, а в англійській мові це дуже погане слово.
    Ось тільки не розумію, чому Оля, яка володіє цією мовою, поставила вам плюс.:dntknw:
     
  18. Hase

    Hase зайчик

    Аліяс, бажаю Вам пройти всі тури до кінця. У Вас все получиться. Саме такі люди, як Ви внушають довіру, що все буде добре. Чесність та людяність перш за все, і мені здається, що Ви маєте ці якості.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Дякую за довіру. Дуже хочеться змінити країну на краще, позбутися ганебного минулого , працювати чесно та продуктивно. Нове майбутнє за молодими та перспективними. Дуже надіюсь, що попаду в ті 600 ...але все може бути :) Ну нічого, у мене ще є варіанти :)
    Все буде добре. Перемога буде за нами!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Там багато роботи. В Миколаєві кримінал зашкалює.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
а де твій аватар? :)