Покращення і "покращення"

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 29 гру 2017.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    А що закони вам забороняють платити податки?
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Згідно закону підсобні селянські господарства не оподатковуються.
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Де то ви в мене скиглення побачили?
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не дорого ж коштує ваша лояльність :mocking:. Але великі мережі це монополії, змови з метою підвищення цін, вимивання грошей і тп. ;)
    Хоча я не проти великих мереж, скоріше я проти монополій.
    Просто якось то не правильно що з приватного малого бізнесу залишились тільки надмогильні памятники, пиріжки і дешеві ганделики.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Доречі, я можу помилятись але здається такі як я і в Америці не оподатковуються.
    От наприклад хлопець розказує про всі доходи і витрати своєї фарм, і про таксис ні слова


    View: https://youtu.be/0hBUOdv2vn8
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    Так , фармс вся на субсидіях
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Я не мав особисто вас на увазі
    ну так бачите ви по закону державі ніц не винні, і ще напевно маєте субсидії,а звідкі держава гроші візьме? Ось великі мережі і платять податки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Де ви то почули? Навпаки він ся хвалить високою рентабельністю.
     
  9. prius

    prius Well-Known Member

    Тому і рентабельність бо дістають непогану допомогу від держави
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не в цьому випадку. В нього є відео "чому не варто брати гроші в держави" не дослівно, але близько по суті.
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Відкрию Вам таємницю: рубанням дров я займаюся професійно останні 27 років. І якщо ви помітили, то за останні кілька років, кількість тих, хто рубає дрова, в нашій країні різко збільшилася. І в найближчі роки ця тенденція буде лише зростати. Оскільки наша влада не залишила людям іншого вибору... В найближчі роки наша країна перетвориться на Сахару такими темпами. І напівлисі сьогоднішні Карпати ще здаватимться нам раєм
    Ось що з цього приводу пише ПАТ СУМИГАЗ на своїй веб-сторінці (20.11.2017):
    Як підказує мені моя чуйка, в інших областях нашої країни тенденція аналогічна.
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вже зменшилась ;) ( говорю чисто з своєї сільпохової точки зору, про своє село і околиці)
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Нажаль, мої спостерігання в нашому регіоні, не дають мені підстав так говорити
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Десь два дні тому запитав я людей в фейсбуковИ як би то продавати зеленину оминаючи базар. І був на правду вражений, виявляється є вже кілька груп по продажу і покупці домашніх продуктів біля 20 000 користувачів, кілька онлайн магазинів, і навіть доволі екзотичні обєднання споживачів які бегуть гуртом, і діляться товаром, щоб зекономити)

    Прогрес :mocking:
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В нас навіть вже дерева вітром поваоені 2 місяці лежать собі.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Львівський метрополітен викупив відпрацьовані прискорювачі Falcon Heavy
    Львівський метрополітен викупив відпрацьовані прискорювачі Falcon Heavy, йдеться на сайті львівської підземки.

    «До наступних польотів бокові елементи ракети вже непридатні, а для прискорення руху поїздів метро згодяться», – повідомив замісник Головного технолога Львівського метро Андрій Ілоненко.

    Перемовини Львівського метрополітену та компанії SpaceX, щодо збереження в хорошому робочому стані ракетних прискорювачів, тривали досить довго, та зрештою двом технологічним гігантам вдалося дійти згоди і Falcon Heavy успішно стартувала. Синхронна посадка бокових елементів ракети була однією з основних вимог Львівського метро, з якою компанія Ілона Маска успішно впоралась.

    Тепер бокові ракетні прискорювачі рекети-носія Falcon Heavy розганятимуть потяги Львівського метро по Сихівсько-Голосківській лінії.

    «Шкода, звісно, що не вдалося зберегти основну центральну ступінь Falcon Heavy, яка не приземлилася як планувалося», – додав Андрій Ілоненко. «У нас і на неї були також плани»
    (с)
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. manur

    manur Well-Known Member

    :haha::haha::haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ОБС, що основну центральну ступінь Falcon Heavy, яка не приземлилася як планувалося, хотіли використати на Буковелі.
    Не зрослося... :cry:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. tea man

    tea man 茶人

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Гарна пісня
    Тільки треба зробити правильні висновки і ЖИТИ ПО НОВОМУ

    зі
    Колись тоже був запущений конкретний меседж
    "Але не треба скігліти - треба браті лопату і годуваті свою сім"ю"


    View: https://youtu.be/4L-c1MtzwrQ

    Я тоді послухався Азірова ;)

    Тепер от вже трошки ЖИВУ ПО НОВОМУ.
    Нормально :good:
     
а де твій аватар? :)