Покращення і "покращення"

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 29 гру 2017.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Latana Royal я всього лиш хотів показати як рухаються гроші. Гроші потрачені в маленьких приватних "точках" переважно залишаються на місці, потрачені в великих мережах- в основному йдуть ненависним вам олігархам, і вивозяться за кордон.
    А ви про сільпухів і горілку завели :facepalm:
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Справа не в тому, де і ким отримані гроші, а в їх кількості.
    Чому Ви вирішили, що гроші отримані в великих мережах касирами, комірниками, вантажниками, водіями, поварами, кондитерами, технологами, товарознавцями, рубачами, обробниками, консультантами, дизайнерами, маркетологами, менеджерами, економістами, бухгалтерами, промоутерами, прибиральницями, керуючими, директорами, секретарами, охоронцями, пакувальниками, інвентаризаторщиками, інспекторами, інженерами, сисадмінами, програмістами, слюсарами і т.д., і витрачені
    - це менше, ніж може витратити на те ж саме власник маленького магазинчику???
    І чому Ви раптом вирішили, що коли у власника маленького магазинчику з'явиться якийсь вільний залишок прибутку, то він не попре ті гроші у парижи і багами??
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Гроші з великих мереж йдуть в основі своїй на закупівлю товара і відкриття нових мереж,а щоб гроші залишались на місці треба щоб всі платили податки, ось наприклад я при купівлі їжи плачу 2% інших промислових товарів товарів 10.5% і це все залишается в штаті,за квартиру податок коливается в середньому 2500$ на рік,в кінці року ще плачу податок на прибуток то штатовскій більший федеральний меньший,ось так тоді будуть гроші на місцях,а не рахувати чужі гроші і не чекати скількі Київ видасть
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Я категоричний противник смарта. До останнього, доки буде можливість, буду користуватися кнопочним
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Це так мило!
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    Коли винайшли автомобіль то були люди теж категорично проти і їздили на конях
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Виходячи з цього я розумію, що з кожного мого придбання у мережах податок буде відраховано у бюджет, бо кожен раз оформлюється чек і все те контролюється податковою. Тоді як у маленьких магазинчиках чеки не дають, контролю ніякого, або такий сякий, і мої гроші не підуть на податки, а будут витрачені на горілку особисті потреби власника магазинчику.
     
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Він буде брати податок з товару бо він коли придбає цей товар то теж платить податок,і коли його податкова міцно "возьме за фаберже стисне і прокрутить” то він або буде робити все по закону або закриє бізнес
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А десь у глибинці росії і досі є кілька десятків таких, хто проти прогресу, тому підсвічують лампадами на салі, рубають дрова, орають кіньми, жнуть руками, бояться фотоапарата. Про телефон - взагалі мовчу. Не ходять до школи, тільки трохи вчаться читати по святому писанню. Не заробляють гроші, тому нічого не купують. Можуть тільки виміняти на шишки та шкурки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Це якщо візьме. Бо із дрібними торгівцями - один геморой. Він сьогодні тут - завтра там. Іди, лови його. Або виставить продавчиню з круглими очима, а вона плаче, нічого не знаю, каже, перший день працюю. Націнку - яку хоче таку і накручує, кожен день різну.
    Коротше, саме процвітання для економіки :)))
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Ну таких і поглинуть великі супермаркєти,а так в Україні поки що дикій капіталізм
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. prius

    prius Well-Known Member

    А ви коли наприклад місяць поторговали на базарі і після того порахували витрати на бізнес у вас залишилось чистого прибутку наприклад 10000₴ Ви платите з них податок чи ховаєте в панчоху? Тількі чесно
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якщо б ви були знайомі з українськими законами то не задавали б таких питань.
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @prius в вас то в Америці з малим бізнесом все добре
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Latana Royal в вас надто олігархічні погляди як на противницю олігархів
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Де, покажіть, будь ласка?
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ви ряно захищаєте великий бізнес, а наш великий бізнес не може бути не олігархований.
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ні, я захищаю свій комфорт.
     
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Так для чого тоді ці всі революції? Виходить щоб тількі поміняти один злодійский клан на інший, а прості люди як скиглили так і продовжують скиглити
     
  20. prius

    prius Well-Known Member

    Так,знаєте щоб відкрити малу будівельну компанію мені знадобится 150$ і пять хвилин на компютері щоб зареєструватись і перші три роки податкового послаблення
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)