Поїздка до Польші на автобусі?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Pavlo, 1 лис 2007.

  1. Pavlo

    Pavlo Member

    Добридень панове, підскажіть будь ласка хто має досвід їзди до Варшави/Польщі на автобусі зі Львова. Зі Львова відїзджає в 18:00 а приїзд у Варшаву 5:00. Мені цікаво на скільки встигає автобус доїхати на 5 ранку в Варшаву? І чи ретельно провіряють на кордоні? Питаюсь бо ситуація в мене така: студент, 19 років і планую поїздку до Львова на наступне літо з Нью Йорку. Дешево до Лондона, а потім польськими авіалініями до Варшави, плюс автобус туда і назад до Львова, економія, приблизно 250 доларів.

    Я громадянин США (цим не хвалюсь) отже просто цікаво чи будуть ретельно перевіряти на кордоні? (Зі Львова буду везти мабуть пару пляшок горілки, блоки сигарет, ну і решта ше якісь продукти). І взагалі яка процедура, виганяють всіх з автобуса чи сидимо в автобусі і заберирають паспорти? Підскажіть якщо шось знаєте, буду дуже вдячний. :)
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Автобус від"їжджає 21:30 з Львівського автовокзалу,приблизно о 8-й він у Варшаві.Везти можна - 1 блок сигарет(на одного),пляшку горілки.
    Їде через Рава-Руську митницю.Забирають паспорти,всі виходять з автобуса і з торбами йдуть на митний контроль.увечері народу небагато,до півавтобуса,так що перевірка займає до години.Час займає перевірка автобуса.
    Не знаю,треба,щоб була транзитна віза.
     
  3. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Я їхала тим Ікарусом багато разів... горе-автобус... розвалюха.
    Я би вам порекомендувала їхати поїздом до Перемишля, потім через перехід пішохідний - і в Шегині... Трохи екстрім, але набагато швидше.

    Назад можна з собою везти 1 блок сигарет і 1 л спиртного. Всі виходять з автобуса... деколи можуть в автобусі зібрати паспорти (залежить від зміни і настрою прикордонників)

    Додано через 47 секунд
    жодної візи громадянам США не потрібно, якшо перебуваєте до 90 днів
     
  4. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Тепер там нові автобуси. Принаймні на той рейс, що в 21.30.
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Залежно,в яку пору доби.дуже багато наших човників,поляки на наших пішоходів ядом дихають,можна застрягнути на кілька годин.Та й дорога до Варшави набагато довша.
     
  6. Pavlo

    Pavlo Member

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Дякую за поради. Тепер не знаю чи поїду через Польшу якщо такий суворий контроль :sad: дуже не хочу давати гроші Аеросвітові, може щось інше придумаю...
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    На Раві-Руській пішохідки нема,тому там набагато швидше...
     
  8. Pavlo

    Pavlo Member

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Але всерівно трясуть нє? 5 пляшок і 8 блоків сигарет в труси ж не запхаю :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    А нашо так багато?На спшеданя?
     
  10. Pavlo

    Pavlo Member

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Від батьківщини далеко живу, то треба запастися
     
  11. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    докупи в Польші... всеодно дешевше як в Америці
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    та я маю досвід переходів... якщо один рюкзак або валіза... то пропускають зразу...
    то ж видно зразу, хто на гендель, а хто - ні
     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Або купи дешевше в шоферів(вони затарені).
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    після того страйку(минулого тижня)вони щось дуже "строгі" стали.
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Той автобус, що в 18:00 (з автовокзалу на Стрийській), це старий ікарус, їхати яким не дуже приємно.. В п'ятницю-суботу-неділю зазвичай він повністю забитий. Крісла не всі можна опустити, тому доводиться сидячи їхати. У Варшаві на кінцевій він приблизно о 5:30.

    Якщо в часі не розходиться, краще їхати автобусом о 21:30, як згадувала Мелоді, там нові автобуси на рейсі. (інформацію про рейси, ціну на квитки, марки автобусів можна знайти тут)

    Переважно пасажири автобусів Львів-Варшава на польському кордоні пропускають свої валізи через "телевізор". Туди люди і кладуть законний літр горілки і блок сигарет. Решту - по кишенях, сумочках, сумках для ноутбуків, які не перевіряються..

    Прискіпуються більше до громадян України.. Мене одного разу заставили зняти курточку, бо вона була велика і дута і в неї можна було легко щось сховати :)
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    А я би казав відмовитись від тої складної схеми .Чим простіше тим система стійкіша.Ньо-Йорк -Бориспіль(Київ) в аеропорту автобус(пять в добу )до Львова.Через Бориспіль можете везти цілу купу сигарет і горілки пару літрів.Перевірено

    Додано через 2 хвилини
    Щодо економії можу дати аську діллера студентських авіаквитків
     
  17. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Павло, можна летіти таким чином...

    Летите до Лондона, з Лондона є дешеві авіалінії до Жешува, я ними завжди літаю: www.ryanair.com. але я не знаю, до якого ви аеропорту прилітаєте ( в Лондоні - 5).
    з аеропорту Жешува, йде автобус до Перемишля- 13 злотих, по-моєму, або експресом до вокзалу і потім на поїзд
     
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Якщо плануєте після автобуса зі Львова відразу на літак, то краще не ризикувати, адже на кордоні можуть затримати на кілька годин, та і на автобус не варто розраховувати.. Був випадок, коли автобус заїхав на Автостанції-8 в яму і поламався.. Заміну чекали 2 години.. :sad:
     
  19. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Найлегший варіант Польским LOTom туди і назад ,а везти можеш хоча цілий чемодан чого завгідно ,головне заплатити мзду на контролі 10-20$.
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Поїздка до Польші на автобусі?

    Найшов я туть рейсик,але не знати чи хлопец потєне, поляки літом студентську знижку не дають
    [​IMG]

    http://www.lot.com/Schedule2/en/Start.aspx?_lang=en

    Додано через 13 хвилин
    Та до якого до Хитроу http://www.britishairways.com/travel/schedules/public/en_ru
    А з Жещува в Хитроу рейсу нема http://www.ryanair.com/site/EN/sched.php?pos=HEAD тре переїзжати(Для трансфера из аэропорта Хитроу в аэропорт Гэтвик можно воспользоваться услугами автобусной компании Speedlink. Минимальное время для переезда между аэропортами - 3 часа.)
     
а де твій аватар? :)