Поява фізичного Всесвіту.

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем консультант, 6 вер 2010.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Хто що знає про вибух у вакуумі, який породив фізичний Всесвіт, прошу написати і пояснити суть цього процесу і все. що з ним пов"язане.
     
  2. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Нащо просити пояснень в любителів, коли можна поцікавитись в геніїв?
    Дочекаєте до 9 вересня? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Дякую за інформацію. Те, що вона вийде, нічого не значить. Поки її перекладуть і поки вона дійде до нас, нас вже не буде.:) От Василь міг би напевно щось розказати конкретно, а то постійно дає відповіді на рівні початкової школи.
    Я чомусь думаю, що навіть якщо відбувся вибух, то якісь там частини хаотично розлетілись в різні сторони і все набрало хаотичного змісту. Але ж ми бачимо, що є гармонія у всьому: день змінюється на ніч, холод на тепло, птахів наіхто не вчив. а вони знають куди і коли відлітати. немає жодної сніжинки яка б повторювалась у візерунках, земля обертається навколо осі, і навколо сонця. місяць навколо землі і навколо сонця і багато-багато іншого. Невже немає того, хто вдосконалив все це?
    Який вибух, де він взявся, яка його природа?
     
  4. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Ця тема дуже об'ємна, і тому можу запропонувати книгу Миколи Лєвашова "Неоднорідний Всесвіт". Там найдете відповіді на Ваші запитання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона


    Як почалось життя в фізичному всесвіті після того вибуху?:)
     
    Останнє редагування: 6 вер 2010
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Дозволю собі припустити, що до вибуху не існувало нічого, ні матерії, ні навіть вакууму, і взагалі простору та часу. Після вибуху вивільнилася енергія, з якої утворилися просторові виміри, час, матерія. Те що ви називаєте гармонією, насправді нам тільки здається такою, а це також частина вселенського хаосу, до якої ми просто прилаштувалися і вона нам здається гармонією. А скажімо якби мисляча істота з якогось іншого всесвіту потрапила в наш, вона можливо б зійшла з розуму від того, наскільки в нас все з ніг на голову :)

    Десь так...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Василь

    Василь Well-Known Member

    Про виникнення життя та про життя як фізичний процес читайте тут.
     
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    :)Може й так. Я прочитав той допис, куди відправив мене Василь, але так нічого і не зрозумів. Бачу Василь сам зайшов в глухий кут - вся розмова з його сторони закінчилась на вибусі, а шо було після вибуху, ніхто конкретно нічого не знає, Може то через контузію після вибуху?:)
     
  9. Василь

    Василь Well-Known Member

    Вам треба знайти те місце, де Ви починаєте нічого не розуміти і покласти свої зусилля на те, щоб зрозуміти. Я теж так роблю коли нічого не розумію...
     
  10. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    О, маєш!о_О Та Ви сами підвели мене до вибуху і там залишили... То шо там далі я й не зрозумів?:sad:
     
  11. Василь

    Василь Well-Known Member

    От бачите? Вам Вибух поперек горла став...
     
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

     
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member



    ---------- Додано в 18:50 ---------- Попередній допис був написаний в 18:40 ----------

    Думаю якщо би підключити інші виміри, то все стане на місце. Бо місце знайдеться і для Бога і для темної матерії і для душі і хто зна ще для чого.

    По темі - Бог створив небо і землю (Небо це не хмарки а земля - не планета на якій ми живемо) Земля рвонула під час створення світла і все розлетілося в "дребезги". Ті дребезги - то водень. Коли ширяв Бог над водами То створив твердь (важкі метали і воду (легкі сполуки). Одним словом, як не крути Теорія вибуху нормально описана в Бутті. Може є детальніші книги - але про них є окрема тема
     
  14. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    і була нудьга неземна. Та й не дивно - землі ж не було!
    І тривала та нудьга довго - але й зовсім мало - адже не було часу.
    Не було навіть куди плюнути - бо ж не було простору...

    і суто задля розваги хтось кинув петарду....
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Згадалося... Спочатку був хаос.....

    Ми не є у хаосі. Чому? Та дуже просто.

    Все, що створено є на землі, має певну ідею. Наприклад квітка. Коли насіння проростає в грунті, воно не росте як попало, лиш би наділилося багато клітин. У рості квітки з самого початку закладена ідея. Ідея зовнішнього вигляду. Вона має бути трояндою з певними ознаками і ця рослина не зісохне, поки ця ідея не буде втілена у квітку і повному розумінні того слова. Хаос немає ідеї.
    Як то кажуть, скільки би мільйонів років запчастини від Запорожця на купі не лежали, машини ніколи з того не вийде, бо нема ідеї.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    зате, якщо є ідея - то вода тече під лежачий камінь, сама вибирається на кручу і там б’є фонтаном, і настає той день, коли львів’яни врешті решт перестають лаяти своїх райців...

    все від ідеї - он шампанське має ідею - тому аж вискакує з пляшки....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Василь

    Василь Well-Known Member

    Цікаво! А Сонце має ідею, тому світить, Земля має ідею, тому вертиться і так далі!

    Ні кроку без ідеї!!!
     
  18. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    а то!
    і тільки львів не міняється :) = як то відро з гайками, про яке мих згадував :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Тут, Миху, Ви маєте цілковиту рацію... Чув одного разу в тролейбусі розмову двох жіночок. Одна каже - "вазонок не цвіте". Друга їй пораду - "а ти візьми ножа і помахай перед ним, зацвіте"
    Ще одна розмова на селі. Жаліється один, що грушка не родить. Порада від іншого - візьми сокиру і її трошки цюпни по стовбуру.
    Питання - може вазонок має очі і бачить, що перед ним махають ножем?!!!
    Багато-хто про ці методи чув, але пояснення нема...
     
  20. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Електрикою всі користуються, але електронів ніхто так і не бачив. Може то щось ще менше???
     
а де твій аватар? :)