Поговоримо про... алкоголь

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем catsleep, 18 сер 2015.

1. iso

iso Well-Known Member

р е к л а м а

2. NilaO

NilaO миється в бані

Це страшно, мене лякає скільки наразі людей з такими проблемами. Я знаю священник під Києвом допомагає з цією бідою, точніше координат не знаю.

3. AlinkaOp

AlinkaOp Member

Дуже серйозна тема..
    На жаль, алкоголь має дуже великий вплив на людей, а суспільність ще й підрунює та провокує на вживання.
    Ми дуже довго сім'єю боролися з тим змієм, але рік за ріком він перемагав.
    Я знайшла кординальний метод (для деяких він неприйнятний) боротьби з алкоголем.
    Я чоловіку запропонувала зовсім інший метод розслаблення (це була його мета при вживанні алкоголю) - це травка
    На данний момент я роблю кекси за таким рецептом
    Все дуже різко і сильно змінилося, він перестав пити зовсім, став більш добродушним, розслабленним, і іноді мені здається, що він стає щасливіше))
    Я дуже сподіваюсь, що в нас все буде добре і мій так званий метод комусь знадобиться)

4. iso

iso Well-Known Member

Класика каже
    "Все может быть, все может статься
    Телега может обломаться
    подруга может разлюбить
    Но бросить пить - не может быть:sad:

5. Krisrim

Krisrim миється в бані

Отношусь равнодушно к алкоголю, ну в принципе в компании могу выпить слабоалкоголку и не вижу в этом ничего плохого

6. elektrik

elektrik Well-Known Member

Це від дози залежить,трошки більше і байдужість відразу зникне.:))):drinks:

• Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Выходит так, что вы поддаётесь влиянию толпы, чтобы "не отрываться от коллектива", тем самым подписываетесь под своей слабохарактерностью и в один прекрасный утренний день вы уже поймете, что равнодушны ко всему.

8. elektrik

elektrik Well-Known Member

Ну і шо ти хочеш тим сказати.
    Значить ти хочеш нас направити в, яку сторону?
    А качт-цапія,це зовсім без характера,точніше бидло.

9. FreeDa

FreeDa Member

Мне кажется, что надо поговорить с мужем. Пока он сам не решит, что бросит пить - вы его не заставите. У нас в семье отношение к алкоголю - нейтральное. Я с подругами могу выпить вина, муж с друзьями - пива, если праздник - то шампанское и коньяк. но опять таки, в пределах разумного и далеко не раз в неделю, а реже. Я в этом проблемы не вижу.

10. VictoryF

VictoryF Member

Випити трохи вина - то не гріх, як на мене :)
    Але все інше - під питанням. Зрештою, вино - то не просто алкоголь, то трунок богів!)

11. zay

zay New Member

Нет ничего хуже того, что родной человек страдает на алкоголизм. Мало того, что человек зависим, так он ещё портит себе репутацию на работе, показывает плохой пример детям и убивает чувства жены. Так как эта проблема не одной семьи, существуют форумы анонимных алкоголиков, такие как этот , на которых люди помогают друг другу победить алкоголизм.

12. anonymisiii

anonymisiii Well-Known Member

Впевнений, що дійсно поки людина сама того не захоче - вона не кине. Тут потрібен самоаналіз і погляд зі сторони.
    Підтримую щодо спокійно і нормально про все поговорити, і виносити ТІЛЬКИ аргументовані факти.
    Звичайно це залежить ЯКА це людина.

Сильно вчити не буду, теж не святий. Але знаю у всьому межу. Буває раз в пів року перетну межу - потім мучусь з совістю довгий час.

13. Anfi

Anfi New Member

Якщо трошки випити, або на святі це одне, а ящо чоловік випиває без будь-якого приводу, це дуже погано. подружка із-за цього розлучилась зі своїм чоловіком.

а де твій аватар? :)