Поговоримо про... алкоголь

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем catsleep, 18 сер 2015.

  1. catsleep

    catsleep Member

    Я писала півроку тому. Не вважала , що моя сім'я повноцінна сім'я.
    За ці півроку у нас багато чого змінилося. Я ризикнула і стала додавати йому питво (чай , компот) колме. Скажу чесно , коли після чергової пиятики йому стало недобре, я злякалася. але не зупинилася. Після кількох випадків , коли замість того. щоб балдеть. він провів вечір в обнімку з унітазом, мій дорогий задумався: "Напевно своє я вже випив" Це була печінка. або все що завгодно. Незабаром він відмовився від випивки. замінивши це міцною кавою. Притому п'є виключно Мокка . там на 50 % менше кофеїну. і життя стало налагоджуватися. місяць тому пішов у фітнес зал. він набрав зайву вагу свого часу. Зараз схуд вже на 5 кг. нехай це небагато, але його ( а значить і мене ) радують такі результати.
     
    • Креативно Креативно x 1
  2. shelev

    shelev Well-Known Member

    Ризиково отак додавати невідомо що, можна зовсім здоровя підірвати. Невже вам його не шкода було?
    Знаю випадки, коли так і сердце садили і почки. Краще спробувати "достукатись" до чоловіка, знайти мотив, щоб він сам захотів кинути алкоголь.
     
  3. AlinaRoy

    AlinaRoy Member

    Бачила багато відгуків на це Колме, схоже на рекламу, але якщо допомагає, то добре
     
  4. Telyli

    Telyli Member

    Потрібно поставити йому ультиматум , нехай вибирає сім'я або алкоголь . По іншому ніяк
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Що ви почали додавати?Бо я щось не зрозуміла)
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    алкоголь у будь-якому вигляді - отрута !
     
  7. Sialla

    Sialla миється в бані

    Жах, навіщо щось підмішувати у напої...
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    99% що вибір буде на корить алкоголю.
     
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    100% тому що це вже залежність.І ніякі ультиматуми не допоможуть.А навпаки зроблять ще гірше.
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Справа в тому що вся та алкогольна залежність (як і більшість інших проблем) може бути вирішена хорошим психологом за кілька годин, може навіть хвилин (якщо звичайно людина хоче сама її вирішити). От тільки де його взяти то, хорошого....
    Цілком реально вирішити проблему самому, без всяких там психологів, але тоді потрібно прочитати з пару хороших книжок на цю тему (зараз мабуть і відео вже є повно), переварити то всьо в голові ну і знову ж таки, для початку має бути бажання...

    В всякі пігулки я не вірю, проблема на 100% психологічна, як її вирішиш хімічно...
     
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    алкотест
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Шта?
     
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Не звертайте уваги, просто тестування:)))
     
  14. Telyli

    Telyli Member

    НЕ согласна! Зависит от того на каком уровне отношения.
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    з горілкою :mocking:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Алкоголь ніяка не отрута.Він для розумних людей, що пють його в малій кількості.
    А для тих хто не вміє пити є квасне молоко.
    Зараз є нагода (для пияків) під час Великого Посту хоча би не пити деякий час взагалі.
    Дати собі слово в Церкві і не пити.Випити вже аж на Паску і то небагато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. AlexPetrenko

    AlexPetrenko миється в бані

    Боюсь що для пияків це ніякий не повод...Вони як пили, так и будуть продовжувати..
     
  18. LalaN

    LalaN миється в бані

    не знаю, то, що алкоголь це зло - факт! ось потрібно робити його малодоступним та лише для свят, щоб воно було хоч більш менш шкідливим. подружка з Італії вино привезла - то такий смак, незрівняний! та і зараз такий час, як кажуть "бутилка пива коштує більше, ніж бутилка молока" - про що говорити.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Алкоголь - не зло. Це хімічна органічна субстанція. Зло вживати його надмірно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Olenall

    Olenall миється в бані

    а французьке це краще
    Але мова про надмірне споживання, тоді - зло
     
а де твій аватар? :)