Погода

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Мих, 19 гру 2006.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Типова погода у минулі тижні: понеділок, вівторок - дощі і холодно, із середи починає тепліти, пятниця, субота - дуже теплі, із неділі змінюється погода... і знову по колу.
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ямал. Вчора)))
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Через тиждень прийде літо, однак погоду на Ямалі навіть весняною не назвеш. В останні дні травня в регіон прийшов південний циклон, який приніс з собою численні снігопади і хуртовини.
    У прес-службі окружного уряду повідомили, що на боротьбу на заміських трасах вийшли дорожники, а самі дорожні служби Салехарда переведені на посилений режим роботи.
    Через сильний північно-східний вітер і рясні опади тимчасово припинені вильоти та приліт літаків в аеропорт Салехарда. Це зроблено для того, щоб забезпечити безпеку польотів і розчистити злітно-посадкову смугу. За попередніми даними, рейси «Салехард - Тюмень» і «Салехард - Москва» затримано до 14 годин, як мінімум. Затримуються і вертольоти: низька видимість досягає до 400 метров.
    За даними синоптиків, 24 і 25 травня на території округу очікується дуже сильний вітер поривами 22-27 м/с, сильні опади, хуртовина і ожеледь.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Під Рівним... спека
    [​IMG]
     
  4. AnastasiyaGr

    AnastasiyaGr миється в бані

    Хехе, ну так це воно і є, зараз полюса зміщуються, тому ї трапляеться усюди такий катоклізм.!
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Смерчі й заморозки до -5: синоптики дали страхітливий прогноз на червень в Україні
    31 травня 2019

    У червні 2019-го в Україні очікується активна грозова діяльність, град, шквали, сильні дощі та зливи, в окремих областях прогнозують мезомасштабні смерчі.
    Абсолютний максимум температури становить 32-39°, у гірських районах 21-33°; абсолютний мінімум – 0-7° тепла, в горах і в окремих районах північних, східних, Рівненської та Дніпропетровської областей 1-3° морозу, на високогір'ї Карпат до 5° морозу", – йдеться в повідомленні.
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як гадати, тим більше, такі довготривалі прогнози рідко коли бувають точними.
    Тішить, що від сьогодні теплішає, вже не страшно висадити, що не було можливості через дощі посадити у травні.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Марна справа щось вже сіяти або садити в червні.
    Місяць в поганій старіючій фазі та й кажуть "июнь - хоть плюнь ". Але... Згодом розкажете, що там виростили)
    Я сподіваюся на врожай динь та кавунів. Нова технологія висівання. Нащо в Херсон пертися, якщо свої бахчеві кращі?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Залежно від літа, у мене деколи диня виростала, звичайно менша узбецької, навіть у 2 - 3 рази менша херсонської, пізніше достигала ( не раніше вересня ), але на смак пахуча і солодка.
    Чи може рости щось посаджене у червні - зауважував, хто садив картоплю на початку квітня, хто у прогрітий грунт десь під кінець травня, потім у середині літа були майже одинакові по росту і одночасно збирали урожай. У який місяць сіють кормовий буряк, зимову капусту, досаджують огірки...? Чи не у червні?
    Звичайно проти неприємних погодних сюрпризів, та і дощів вже нападало немало.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Погода від спайдера
    Милувався місяцем на небі. Д
    [​IMG]
    вечора майже не стало хмар.

    Павук гарно і швидко наплів свої тенета і завмер у центрі в очікуванні попоїсти.
    [​IMG]

    [​IMG]
    Погода має бути гарна на завтра. Я ще й не бачив сильних злив. Зазвичай я з міста - дощ у місто))
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я знаю одне: июнь - хоть сади, хоть плюнь.
    Зазвичай в спекотний червень погано розвиваються молоді рослини. Може, кормовий буряк і так, а досаджувати огірки треба травнем закінчити. Зелений горошик якось в травні саджала - ніякого врожаю.
    В останні дні травня досадила три десятка перців, що взяла на базарі.
    Так на тих боляче дивитись. Мабуть, нічого з них не буде.
    Поливайку, звісно, ставимо раз- два на тиждень.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сьогодні місцями було +37, температурні рекорди за останні сто років побито, але так ненадовго.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У Рівному півгодини злива води з неба. Я ще таких дощів не бачив. І не втихає...
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Були прогнози на це літо, що можливі перепади та деякі природні аномалії, майже так і є, жаркий сухий червень, перепади температур, зливи у липні.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    О, якраз моє повідомлення, як бачите, ніяких приморозків у серпні не було, були навіть побиті плюсові температурні рекорди.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    4 год
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Подивився? Тепер вдягнись у шорти з футболкою, а зверху джинси і куртку про всяк випадок. :)
    У нас на сході напрочуд гарна погода - тепла, нема вітру. Останній раз купалися з малим 13 вересня, і залишили на пісочку сліди до нового сезону. Але було таке, що купалися в ставку 28 серпня - 4 роки назад. Ще буде і тепло, і спекотно, хоч ночі вже прохолодні.
    Вчора накінець трохи бризнув дощік , повітря стало - ну хоч пий його, пречудове. В мене серпень майже вільний, то я часто кайфую на дачі. Мрію на старість там жити, ну крім справжньої зими, бо дров треба багато та й заноси, сугроби...якось того. І нудно. Хоча можна лижі привезти))
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сьогодні була холодна ніч.
    Я не раз купався після Дня Незалежності, могло бути +28 - +30, але вода значно холодніша, ніж у липні при такій же погоді, такіч самі відгуки чув і від тих, хто їздив у вересні на чорноморське узбережжя, у вересні ніби Азовське море, яке менше і мілкіше тепліше.
     
  19. Lelekapruletiv

    Lelekapruletiv миється в бані

    "Вот и лето прошло", реально уже холодно становится!!! Но я уже хочу прохладу))
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    То прошу дуже в Комі, чи в Пермь, чи в Ханти-Мансійськ. Там прохолодно і по кацапському всі балакають.
     
а де твій аватар? :)