Погода

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Мих, 19 гру 2006.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На завтра обіцяють грозу, не тільки у нашому регіоні, було чути грім ще у січні.
    Є прикмета, що березнева гроза - на холодне літо, не завжди так було, але грозові сезони в останні роки тривають як мінімум з березня по вересень, а не з травня до середини серпня як колись, через теплі зими більше шкідників, які не вимерзають.
    Якісь зміни у кліматі є.
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас в місті нічому падать - попиляли геть усе. І лавочки поробили. Це у меркернеса фірмова фішка.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Наскільки знаю сильні вітри більше зачіпили Польщу, та і Україну, особливо Захід.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    У Варшаві в ніч з суботи на неділю був вітрище. В неділю біля мене їхав трамвай, який тут їхати не повинен - можливо, на його стабільному шляху щось завалило. Але я нічого катастрофічного не бачив.

    В суботу ввечері мені прийшо 2 СМС-ки - тіпо, буде вітер, уникайте відкритих просторів, без необхідності взагалі з хати не вилазьте.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Озеро Мічіган розбилося надрузки.
    [​IMG]
    Вже сіяти пора, а у них ще грізлі не проснулися ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Погода в Рівному на вечір 26 березня
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 бер 2019
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У Львові так само трохи проходив мокрий сніг.
    Вже чув деякі прогнози, що літо не дуже тепле, не знаю на основі чого такий прогноз і як буде насправді, у попередні роки навесні, навпаки, були протилежні прогнози, що буде аномальножарке літо, а було далеко не завжди так.
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Нас чекає прохолодний тиждень, але заморозки, які прогнозували раніше, на початку травня, принаймні у нас, за багатьма прогнозами, будуть відсутні, хоч ночі мають бути досить холодні.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    До наступної неділі тиждень дощі та грози, без просвіту. От же ж невезуха.
    З одного боку дощики то добре, але якщо тижнями, то бджілки не літають над деревами, а вишеньки ж цвітуть...І абрикоси, і персики, і черешня. І полуниці рясно цвітуть, і порічки, і смородина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Абрикоси вже перецвіли, під час цвітіння була настороженість, щоб не зачіпили приморозки. Спокійний дощ + вітер, який також може запилювати цвіт, не думаю, що зашкодить. Є прикмета, якщо прохолодний початок травня - жаркий має бути кінець і навпаки, хоч так не завжди співпадало.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На вершинах гір, особливо при походах по двохтисячниках, навіть у літню пору бувають опади у вигляді мокрого снігу, ще у мої студентські роки фотографувались у легкому літньому одязі на фоні снігу.
    Якщо близько 9 травня їхати у долину нарцисів - біля Синевиру ще прохолодно, тільки дерева розпускаються, а біля Хуста вже перецвіли всі фоуктові дерева, достигають полуниці...
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    7-го травня циклон з дивнуватим ім’ям Xerxes принесе в Україну чергову порцію дощів. Давно не бачили. У західних областях опади місцями очікуються сильними. Також усі будуть здивовані) І навіть подекуди, в прикарпатських районах, можливий мокрий сніг. У східній частині України втримається суха сонячна погода», – прогнозує синоптик.

    «Словом, корвалоли, нурофени та іншу подібну «смакоту» краще не вживати, проте можна тримати неподалік.Це ще в нас снігу не було, як у Франції, Німеччині, Хорватії, Італії, Австрії і не лише. Тобто, є ймовірність, але все ж локація – ближче до гірських районів. Хто поїхав у Карпати нюхати полонинські квіточки, не завадив би пуховик та лижні черевики», – зазначила синоптик. Читайте більше тут: Україну накриє чергова порція дощів, подекуди можливий мокрий сніг, – синоптик
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На Прикарпаття повернулася зима. ФОТО
    [​IMG] diana_editor
    [​IMG]
    7 травня в селі Зелена на Надвірнянщині побіліло – вранці випав сніг.
    “Так файно зазеленіло і тут раптово побіліло. 07.05.2019 ще такого не пам’ятаю… У природи свої правила та хороше почуття гумору” – пише прикарпатка.
    Також сніг на початку травня випав на Верховинщині.

     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У нас трохи таке менше, але все одно, захолодно, як на такий час. Наприкінці квітня чув ниття, що занадто сухо як для розсади, тепер мають. Сподіваюсь все надолужиться, часто буває чергування, якщо незвичний холод, має бути і незвична спека.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас тепло, як влітку. Розсаду висадили, все нормально.
    Дощики найближчим часом будуть - хай.
    Майські дощі до врожаю.
     
  19. iso

    iso Well-Known Member

    А в нас зранку трава побіліла в низинці:sad:
     
  20. Mikhaa

    Mikhaa миється в бані

а де твій аватар? :)