Погода

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Мих, 19 гру 2006.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зараз майже по всьому світу аномалії і крайнощі, десь занадто жарко і сухо, десь забагато опадів і вітрів, у нас трохи нетиповий липень, але загалом ніщо сильно не пошкодилось стихіями.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Все таки і нас трохи зачіпило, згадуючи сильну нетипову зливу 17 серпня.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  5. DennyPhantom

    DennyPhantom миється в бані

    Черт его знает
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Какой будет погода зимой: синоптик дал шокирующий прогноз

    Зима в Украине не будет очень морозной. Об этом сообщил синоптик Леонид Горбань.

    "В декабре будет четыре оттепели, морозным декабрь нельзя назвать. А если этот месяц не будет морозным, то серьезных холодов не стоит ждать до середины января. В январе - три оттепели. Морозы - до -9-11, а вот с 20 числа температура упадет до -15, может, местами до -20", - считает синоптик.
    По его словам, мороз ожидается в феврале - в течение двух недель синоптик обещает -15-25. Но и в этом месяце погода побалует нас оттепелями. С 20-х чисел небольшие морозы будут приходить только ночью. В марте, как бывает в последние годы, зима вернется - в первую неделю можно ждать до -9-14.
    "До 14 числа будут морозы с небольшой оттепелью на 7-8 марта днем. Холода посетят нас и в конце марта - с 20 числа, но температура повысится до -4-6. Суровой зимы в этом году быть не может, так как планеты находятся с одной стороны по отношению к Солнцу. Если бы Земля - с одной стороны, а другие планеты - с другой, тогда стоило бы ждать очень суровой зимы", - добавил синоптик.
    --------------
    В чому шок - не зрозумів...
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Рідко коли буває точний прогноз на тиждень, то що там говорити про такий тривалий термін.
    Особисто я, визначав за деякими прикметами, так як в останні роки були грози у вересні, а вереснева гроза на теплу зиму, так дійсно було, останні зими були нетривалі з відлигами, цього вересня я нарахував 3 грози. Народні прикмети, особливо у наш час, не на 100% актуальні, а послухати деяких синоптиків, то зима кожного року має бути найхолодніша за останні 100 років. У моєму пості вище є така інформація.
    Як буде насправді побачимо, чекати вже недовго.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    маю самий точний прогноз: ЗИМА БУДЕ!Все інше або буде або ні.
    Зараз міняються прогнози на наступні три дні кожен день.
     
  9. dianina

    dianina миється в бані

    А я тепло люблю и солнышко
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На щастя, сонце та тепла погода поки що тішить, зарано ще зарікатись, що у нас не буде снігів як у Франції чи Іспанії.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вчора якась мряка була... Сніг брудний зледінилий, дощ моросить, вітер пронизливий... Сумно, аж ніяково...
    Сьогодні сонечко сяє і гріє мене через вікно, морозець до мінус двох. Настрій чудовий.
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В Харкові сонечка нема, але сніжок тихий їде +1, покатались в ярку з малою на льодянці, вона разок зробила сальто, поплакала та й пішли додому. По дорозі купили смаколиків і настрій покращився.
    От таку зиму я люблю. Трохи холодніше можна, але -10-20 з вітром ніяк не хочу.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Наразі із дощем та сирістю, ніби не дуже інша погода і на Різдво, головне свято у душі.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Декілька днів тому почув грім, спочатку здавалось, що це якийсь гуркіт від літака чи машини, але навіть одна перехожа сказала, що грім гримить. Десь років 10 тому у Хрещенську Ніч була гроза із вітрами, переплутуються ці явища в останні роки, довготривалі грози бувають і в середині вересня, а перші - у березні.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вже у понеділок, 11 лютого, в Україну прийдуть дощі. До випадання опадів повинні бути готові жителі західних регіонів України у Львівській, Тернопільській, Рівненській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Вночі в цих областях опади можуть бути у вигляді снігу.

    При цьому у Житомирській, Чернігівській та Вінницькій областях прогнозується сніг з дощем і вдень.

    По решті території країни опади 11 лютого не очікуються. Втім, 12 лютого атмосферний фронт з опадами продовжать просування вглиб території України.

    [​IMG]
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще рік тому у такий час був тріскучий мороз, квітень різко теплий і ранній Великдень був незвично теплий.
    Чи є прогнози на тепер?
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    прогнозів повно, але їм і на три дні не можна вірити, хіба що назавтра.
    От з 8 березня і далі на 2 тижні Гісметео прогнозує днями самі двозначні плюси (це на Харківщині). Я не можу в це повірити.
     
    Останнє редагування: 4 бер 2019
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Нинька у Варшаві було +16.о_О
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А в Харкові +3.
     
а де твій аватар? :)