Погода

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Мих, 19 гру 2006.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Поки що хоч тепло, але не спекотно не типова літня погода для засмаги і купання, така погода ніби буде і у найближчі дні, причому по всій Україні.
     
  2. Ollena

    Ollena Member

    Ну вот жара наконец то и пришла и теперь не знаешь куда себя деть от жары, спасает только кондиционер, у меня стоит сплит toshiba Кондиционеры сплит-системы Toshiba (Тошиба) купить по низкой цене с доставкой в Киеве, Харькове, Днепропетровске, Черкассах, Одессе, Львове, Украине | Temperatura , без него сложно переносить такое жаркое лето.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А у нас пройшов дощик, бо земля висохла на заступ. Добрий. Тихий. С блискавками. Назбирав 8 фляг по 40 літрів води (підливаю дерева і кущі). А потім засняв захід сонця. Добре, що треба йти подалі від хати, а то сидів би, та дивися на небо... А коли працювати?
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Спочатку уявив, як @Коммунарец з тими флягами гонить по полю і блискавки ловить:))):))):)))
    Аж потім дочитався, що там
    :)
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    З добрим гумором ви мені більше подобаєтеся. Але де гумор, там і правда вештається. Зробив так би мовити "тепличку" - так всім кажу, а вони йдуть, та спотикаються, коли незрозуміле бачать. Одному вумнику сказав, що параболічна фазірована решітка... А-а-а-а - відповів той.:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще не так спекотно, можливо поки що більше зачіпає Схід і Південь, після прохолодних кінця квітня і початку травня, коли на Одещині і Кіровоградщині падав сніг прогнозують неврожай абрикосів, у нас і при -2 зберігся черешневий цвіт, був хороший урожай черешень, досить померз грецький горіх. Але після весняних холодів хочеться спекотної літньої погоди.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Lanktocha, а у нас... Питаю у людей, чому усюди урагани, дощі проливні, спека пекельна, пожари, а у нас благодать божия, навіть дощ і громовиця - такі тихі і лагідні? Кажуть, що колись святий дух тут проходив, а точніше не знають, але кажуть, що все це дивно в цьому році. Та де тільки дух не був... Вийшов сьогодні на поле, а там запах полуничний, як з дитинства жувальна гумка на зубах... Пару дні було дуже тепло, а вчорашній дощ порозбивав перестиглу полуницю на двадцяти сотках. І від того аромату аж голова йде обертом...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Деколи так на початку серпня, як йде збір ожини, офіційна температура десь +32, а у полі під лісом, де багато ожинників, десь +35, як пахнуть розпарені ягоди, а також трави безсмертник і полин.
    Із грозами, враховуючи вчорашні жертви не все так добре.
    Та і дещо краще виросте та достигне при сильному сонці.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хм... А мені подобалося збирати гриби вночі. Брав із собою рюкзак такий з кожи добротної на 4 відра, два відра в руки в вперед!
    Назбирав два відра - не сподобалося. Викинув. Почав збирати тільки білі, не більше за коробку з-під сірників, а поганих я і не знав, бо там немає ні поганок, ні мухоморів. Набрав в рюкзак чотири відра і покинув його. Зробив круг, набрав ще два відра грибів, забрав рюкзака і додому, відсипатися або почитати піонерську "Зірку", яку я виписував з України. То був запах рідної землі і шматочек рідної мови. По дорозі зайду в свій любимий розпадок, посижу біля води (фото я виставляв), навруги тиша... і тільки гнус дзвенить та шелохвіст пікірує на тебе в тундрі...
    Хочу туди, де плекав юні мрії
    про щастя людське і своє,
    у тиші серед мовчазливих сопок,
    під неквапливий біг струмка...
    А наді мною полярний день, сонце крутиться в зеніті. Іноді вдалечі бачу якісь сілуети. Може ведмідь, а може хто збирає гриби, голубіку, морошку або плюється від шикши. Аж десь далеко-далеко стоять на сопках кікури і мовчки споглядають за людьми, за їх метушнею. Їм немає куда квапитися. У них ціла вічність попереду.
     
    Останнє редагування: 30 чер 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Я так розумію, що "ніч" - то лише на годиннику? Насправді, все видно, бо полярний день?

    Що за звірі?

    Може, я щось пропустив, але "там" - то де саме?
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Там - я зараз не знаю де, а тоді був Чукотський АНО (автономний національний округ). Чаунський район (в народі Чаун-Чукотка). По назві затоки, вірніше губи - Чаунська губа.
    Шелохвіст - то типу така дика чайка з довгим роздертим надвоє хвостом, який атакує здобич із зависання, тобто як вертоліт або калибрі - швидше, може на одному місці в повітрі триматися. І кричить, як нерозумне.
    Шикша - ягода, чорна, кругла до 5 мм в діаметрі, рясно росте на приземних кущах більше всього на сопках в сухому місці. На смак - як розкусиш - ніби кисло-солодкий, а через 5 секунд випльовуєш від горечі.
    Кікури - місцева назва виветрених скал, які стоять поодинокими стовпами, але групуються на певній території.
     
    Останнє редагування: 30 чер 2017
    • Інформативно Інформативно x 3
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Був від неї в 2000 км на південь))))) - Петропавловськ-Камчатський.

    Знаю, що тундра є й на півночі Камчатського краю- на материковій його частині, але, не судилося мені тундру побачити....

    @Коммунарец, дякую за роз"яснення. Цікаво!!!
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Будь ласка, завжди радий допомогти.
    Не бачив тундру? Нащо далеко ходити... Іноді щось кажешь людині, а вона як... тундра :fool:
     
    Останнє редагування: 1 лип 2017
    • Смішно Смішно x 2
  14. Rossignol

    Rossignol Member

    А скажіть мені корінні льві'яни чи це літо є типовим для Львова? Маю на увазі прохолодні дні і холодні вечори.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це як коли вийде. Бувало, дощовий та прохолодний червень, але аномально жаркий липень.
    Дехто вже нив, що занадто сухо в кінці червня, тепер має...
     
  16. Rossignol

    Rossignol Member

    От чого-чого, а дощів у Львові явно не бракує) Як кажуть місцеві - Львів за погодою як Лондон...
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    Але не завжди так, минулої осені, принаймні у вересні до середини місяця було +28 і сухо. У середині вересня був у лісі, ніодного гриба, навіть мухомора чи сироїжки.
     
  18. karlik nos

    karlik nos Member

    У цьому році погода аномальна в усьому світі.
     
  19. Ollena

    Ollena Member

    Так екологічна катастрофа, як кажуть вже настала...
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Катастрофа настане тоді, коли люди отруять воду і бджіл (і все йде до того). Це основні елементи життя. А не люди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)