Подорож в Карпати

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем IvankaT, 25 лис 2016.

  1. IvankaT

    IvankaT New Member

    Доброго дня. Планую поїздку в Карпати. Можливо в когось залишилися контакти людей де можна зняти житло. Буду вдячна за будь яку інформацію)
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    "В Карпати" - то якось узагальнено. Ви б спочатку визначилися, де саме в Карпатах хотіли б зупинитися. Почитайте теми про подорожі, які є і тут, і де інде. Відкрию Вам секрет - майже усі, хто в курортних містах, містечках, селах здає житло - викладають свої пропозиції з фото, цінами, контактами в інтернеті.
    То ж Ви б не чекали, доки за Вас хтось напружиться :pardon:
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Еге ж... @IvankaT, куди саме плануєте?
     
  4. vayn

    vayn Active Member

    Олх, крапти інфо, яремче ком, ворохта ком і т ін....
     
  5. Igor Solovey

    Igor Solovey New Member

    Вмішаюсь в розмову. Усе це правильно, але в наш час часто таким оголошенням не можна довіряти. Можна зіпсувати відпочинок купивши не існуючі послуги. Людина певно хотіла інформації хто де був, відпочивав і конкретні адреси, телефони.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Друзі, заспокойтеся! Іванка не дуже то й чекала чиїхось відповідей, бо зареєструвалась, написала єдиний допис і з тих пір не з'являлася
     
  7. Liliyaaa

    Liliyaaa миється в бані

    наші Карпати - чарівні гори. Я дуже захоплююся їми. Красиві, щедрі. Кожний рік їздимо туди
     
  8. vendylove

    vendylove миється в бані

    Прошлым летом была первый раз и поняла что это любовь на всю жизнь
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Звідки сами?
     
  10. KarinaAbramova

    KarinaAbramova миється в бані

    Ми завжди бронювали готелі завчасно.
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    "Каріно", Вас за спам вже забанити, чи таки почекати?
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. KarinaAbramova

    KarinaAbramova миється в бані

    Причому тут це. Говорю як є. Тому що в Карпати ми с родиною їздимо на лижах катати взимку, а тоді дуже багато відпочиваючих і місця потрібно бронювати завчасно. Пишу як є. Якби в мене були знайомі де можна було б жити, то мабуть по іншому все було.
     
  13. dashaq

    dashaq New Member

    теж мрiю до Карпат вирушити, да що завжди мiша
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. olgademcka

    olgademcka New Member

    недавно їздила в Східницю, приїхала задоволена, відпочила, оздоровилась, подихала свіжим повітрям( селеще оточує лісовий масив). Відпочивала в спа-готелі Відпочинок Східниця, санаторії в Східниці. Відпочинок на курортах Східниці, ціни 2017 – Едвард-Тур тому ходила на різні спа-процедури))))) раджу зїздити
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    По воду до якого джерела ходили? Гриби є? В лісі, маю на увазі, а не на базарі)))
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    З свого особистого досвіду можу ще раз порадити туркомплекс "Ворохта". Там те, що пропонується, все будете мати. Вважаю, що ні разу не схибила адміністрація: гарна організація, гарна їжа, душевне відношення до відпочиваючих, гарні походи, екскурсії тощо.
    Звісно, треба домовлятися раніше, бо там пусто не буде. Навіть в міжсізоння їдуть, коли мокро, сніг тане.
    Але треба їхати, коли там гриби та ягоди - кінець серпня.Гарний активний відпочинок для активної людини.
    І доволі бюджетний, що приваблює. Кому радила - потім дякували.
    Підростуть онуки - ще з ними поїдемо в Ворохту))
     
  17. AliniNovish

    AliniNovish New Member

    [​IMG] Ось, коли їздили з компанією на природу в Карпати, ми розводили вогось, але сірники не брали бо вони б відсиріли і тут одни мій знайомий кинув сайти,де можна купити оптом зажигалки за низькими цінами Зажигалки купить в интернет-магазине xFox.ua. Зажигалки оптом: Киев, Харьков, Одесса так як в нас в компанії є курильщики ми без сумніву взяли (хоча думали що покористуємся декілька раз і вони спортяться )але вони виявилися дуже хорошої якості.Раджу всім не пошкодуєте цим вибором!)
     
  18. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Дякую за інфу) На Говерлу звідти близенько. Я в Яблуниці відпочивала, це трохи ближче до Яремче. Але Говерлу видно було. І хребет Горгани. Гарно, ох і гарно там.
     
  19. MakarMakarich

    MakarMakarich миється в бані

    я теж в Яблунівці відпочивав)
     
  20. Lyubomirka

    Lyubomirka New Member

    Ми були в Яремчі, дуже сподобалось))
     
а де твій аватар? :)