Подорож до Львова.

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем Dima Dimas, 12 сер 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То капєц, в 30 років не вміти писати... :suicide:
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я не знайома з Ліліан і схоже, що вже не познайомлюсь, бо вона 2,5 роки сюди не ходить. Та вочевидь та пані неуважно читає.
    ЗГОДНИЙ і ЗГІДНИЙ можна вважати "одним і тим самим" лише відповідно до москальського СОГЛАСНЫЙ.
    В українській мові ці слова використовуюттся у різних випадках і в прикладі самої Ліліан про те вказано.

     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  6. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    І я хочу подорож до Львова на кілька днів
    А ще мрію про затишну 1к квартирку в районі пл.Ринок за 200-300 грн на добу.:)
     
  7. uginusx

    uginusx миється в бані

    Доречі підкажіть яка зараз ціна на квартири у старому місті (за добу)? можна район пожежної станції, я там у домі якому Франко жив знімав квартиру ще у 2015 році...
     
  8. liqeno

    liqeno Member

    раджу вам відвідати лікувально-оздоровчий комплекс в Моршині, але слідкуйте за погодою тут, для хорошого відпочинку. не підводять з прогнозами погоди гісметео. виберіть сонячний і теплий день для поїздки в Моршин.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Всім привіт.
    Хто їздить у с.Підберізці (Пустомитівський район), або мимо нього, підкажіть, будь ласка, як там з транспортом, часто ходять автобуси зі Львова і назад?
    В гугл не відправляйте, бо розклад руху то одне (його я вже бачила), а реалії іноді зовсім другі.:cools:
     
  11. MilanaL

    MilanaL New Member

    Innusua, це гарне бажання, яке цілком можливо здійснити за символічні кошти. Львів відносно не дороге місто. Якщо хочете можу Вам залишити контакти однієї жіночки , вона здає свою оселю на площі Ринок , не дорого. Все файно, чистесенько, вам сподобається. Заздалегідь подумайте про транспорт , знадобиться при нічних прогулянках містом. Я наприклад завжди користувалась цим https://taxi838.ua/lviv/
     
  12. burtseva

    burtseva миється в бані

  13. Kursha

    Kursha миється в бані

    Користуватися таксі у Львові мені здалося дуже дорогим задоволенням на жаль.
    Коли приїжджали вдруге брали великий мінівен у BLS за ціною в рази дешевше ніж таксі bls.ua/prokat-arenda-avto-lvov/arenda-minivjena Ну звичайно ж для великої родини це набагато зручніше
     
  14. mentos

    mentos New Member

    Рекомендую взяти декілька екскурсій по Львову https://list.in.ua/Львів/Екскурсії - тут є великий вибір агентств, які проводять екскурсії, зможете почитати відгуки про них і вибрати те, що вам підходить.
     
  15. Tatiananana

    Tatiananana New Member

    По приезду во Львов закажите себе экскурсию Замками Львова тут. Узнаете историю, увидите самые красивые замки. Ведь планируя поездку первый раз, будет намного познавательнее и информативнее провести ее с гидом, нежели самому искать достопримечательности.
     
  16. demiiyan

    demiiyan Member

    У цьому році багато хто з нас планує відпочинок в Україні.
    Рекомендую звернути увагу на Львів - це місто з легкістю замінить подорож до Європи, тільки ви зможете витратити набагато менше грошей.
    Його унікальна архітектура і атмосфера переносить в якусь іншу реальність, де забуваєш про все, поринаєш в легку атмосферу відпочинку, скрізь витає аромат кави, витіюваті вулички манять на прогулянку ...
    Краще побачити все особисто.
    Вибирайте свій варіант вікенду у Львові.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А для чого?
     
  18. Floopystartool

    Floopystartool New Member

    Блін, був у Львові у 2016 році, сподобалось) Ще тоді хостел зняв за 90грн за добу в самісінькому центрі біля якоїсь гори)
    До театру було 5 хв пішки.
    Тільки тоді нормально не можна було десь поїсти.
    А зараз вже 2023 рік, відкрив в Полтаві доставку суші https://satoshi-sushi.poltava.ua/
    і Буду радий, якщо коли ви приїдете в наше прекрасне місто в гості, я вас таки смачно нагодую!
     
а де твій аватар? :)