Подорож до Львова.

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем Dima Dimas, 12 сер 2015.

1. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

р е к л а м а
    То капєц, в 30 років не вміти писати... :suicide:

2. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Forpost

Forpost Стоїк

4. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Я не знайома з Ліліан і схоже, що вже не познайомлюсь, бо вона 2,5 роки сюди не ходить. Та вочевидь та пані неуважно читає.
    ЗГОДНИЙ і ЗГІДНИЙ можна вважати "одним і тим самим" лише відповідно до москальського СОГЛАСНЫЙ.
    В українській мові ці слова використовуюттся у різних випадках і в прикладі самої Ліліан про те вказано.

5. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

• Подобається Подобається x 1
  6. Innusua

Innusua Well-Known Member

І я хочу подорож до Львова на кілька днів
    А ще мрію про затишну 1к квартирку в районі пл.Ринок за 200-300 грн на добу.:)

7. uginusx

uginusx миється в бані

Доречі підкажіть яка зараз ціна на квартири у старому місті (за добу)? можна район пожежної станції, я там у домі якому Франко жив знімав квартиру ще у 2015 році...

8. liqeno

liqeno Member

раджу вам відвідати лікувально-оздоровчий комплекс в Моршині, але слідкуйте за погодою тут, для хорошого відпочинку. не підводять з прогнозами погоди гісметео. виберіть сонячний і теплий день для поїздки в Моршин.

9. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

10. Innusua

Innusua Well-Known Member

Всім привіт.
    Хто їздить у с.Підберізці (Пустомитівський район), або мимо нього, підкажіть, будь ласка, як там з транспортом, часто ходять автобуси зі Львова і назад?
    В гугл не відправляйте, бо розклад руху то одне (його я вже бачила), а реалії іноді зовсім другі.:cools:

11. MilanaL

MilanaL New Member

Innusua, це гарне бажання, яке цілком можливо здійснити за символічні кошти. Львів відносно не дороге місто. Якщо хочете можу Вам залишити контакти однієї жіночки , вона здає свою оселю на площі Ринок , не дорого. Все файно, чистесенько, вам сподобається. Заздалегідь подумайте про транспорт , знадобиться при нічних прогулянках містом. Я наприклад завжди користувалась цим https://taxi838.ua/lviv/

а де твій аватар? :)