Подорож до Львова.

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем Dima Dimas, 12 сер 2015.

1. Dima Dimas

Dima Dimas New Member

р е к л а м а
    Добрий вечір. Мене звати Дмитро, я з одещини. Я дуже бажаю подорожувати. І місце подорожі я хочу обрати місто Львів. Запитання до львівян, де знаходяться видатні фортеці. Дуже хотілося побачити, може хтось може порадити?
    пі. сі.
    Як у Львові ставляться до інших регіонів країни?

2. prius

prius Well-Known Member

Спочатку знімають з поїзда і відправляють в АТО,потім в львівське метро на допит

• Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. vicuca

vicuca New Member

хочу відвідати Львів, порадьте куди найкраще піти

4. frelansing

frelansing New Member

Ставляться дуже добре) ми гостеприємні)

• Не подобається Не подобається x 1
  5. manur

manur Well-Known Member

гостинні...

• Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. Romansd

Romansd Well-Known Member

• Смішно Смішно x 1
  7. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Класний ролік, вже четвертий раз його на форумі запостили :)

8. Vasyl Bobrov

Vasyl Bobrov Member

перший раз вартто піти на високий замок щоб оглянути все місто з висоти. Що ж до кафе і ресторанів то заходьте на площу ринок і там знайдете бещліч закладів і обовязково знайдете те, що вам сподобається.

9. Cocainmonster

Cocainmonster New Member

Сам їду до Львова, через пару днів. Зайшов от подивитись, що радять, шо кажуть. Сам з Харкова, перший раз у Львові буду. Вже знаю, що відвідати. Єдине, шо ще шукаю то це житло, на 3 дні, мабуть в цій темі не можна смітити подібним. Тому пошукаю іншу, але в разі чогось черканіть в ПП, яко хтось має шо здати, 1 кімнатну на 2х осіб(пара хлопець з дівчиною) пристойні, інше в ПП) дякую!

10. innokentiyK

innokentiyK Member

Згоден, місце дуже гарне, це треба усім відвідати

11. lorens

lorens миється в бані

У Льові була років 5 назад, дуже сподобалась і атмосфера і жителі. Хочу ще)

12. Kushchiy

Kushchiy New Member

Львів мені дуже сподобався. Останній раз був приблизно 2 роки тому. Всім раджу відвідати це місто

13. karlik nos

karlik nos Member

14. aleksander

aleksander New Member

Стикнувся із ситуацією, що квитків до Львова на потяг із Одеси, Херсона чи Миколаєва взагалі немає, або дуже важко їх "зловити". Якщо комусь потрібно добратися, то на сайті kasa.lux-reisen.com можна придбати квитки на автобус до Львова. Ціни, звісно, не дешеві, зате як крайній варіант підійде.

15. Я вже був у Львові, и не один раз. Ставляться дуже до інших регіонів дуже добре.

16. tomanovizak

tomanovizak миється в бані

Нормальна людина завжди буде реагувати нормально і на будь-яку мову і на будь-який регіон.

17. Sergiot

Sergiot New Member

Повністю згоден. Я наприклад коли приїжджав у Львів, то ніяких проблем із відношенням до мене небуло, хоча я сам із Полтавщини. Думаю знайти житло і вже у січні місяці остаточно переіїати у Львів, мені сподобалось там дуже.

18. Lunat

Lunat Member

я во Львове отдыхала 2 раза, вот едем третий, планируем посмотреть то, чего не успели ранее, жить будет в центре, снять номер во Львове вообще не составило нам проблем, мы жили в Отель Львова недорого в центре города - цена на сайте JamHotel , к нам относились люди очень хорошо, ни одного человека не вспомню, который бы не помог или как-то нагрубил.

19. Alisandra

Alisandra New Member

Підтримую вас у цьому, не пошкодуєте:) А з житлом проблем у вас не має бути. Ось на цьому DOM.RIA – Оренда нерухомості без посередників сайті є багато об'яв, люди здають своє житло, так що придивіться, думаю знайдете що треба.

а де твій аватар? :)