Подорож до Азовського моря

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем LenaSkachko, 27 лис 2018.

  1. LenaSkachko

    LenaSkachko New Member

    Как часто вы путешествуете по стране и где чаще всего отдыхаете в летнее время? Нравится ли вам отдых на Азовском море?
    Мы с мужем очень любим отдыхать на азовском побережье в небольшом поселке Кирилловка. Нам нравится там тем, что отдых можно организовать буквально за полчаса (т.к. живем мы в Днепре). По телефону бронируем билеты на проезд в Кирилловку на этом сайте www.поездки-на-море.net.ua , бесплатно. По приезду ищем уже и жильё. Отдыхать в Кирилловке классно потому что: теплое море, чистые пляжи, самый большой аквапарк в стране! Рекомендуем!)
     
  2. Lelekapruletiv

    Lelekapruletiv миється в бані

    ой мы тоже в кириловку постоянно ездим, очень нравится, и не дорого как на черном море
     
  3. contactcatalogs

    contactcatalogs миється в бані

    Согласна. Море теплое, недалеко ехать.
     
  4. contactcatalogs

    contactcatalogs миється в бані

    Для недолгих поездок на море - Азовское море просто красота
     
  5. Anatoliiy

    Anatoliiy Member

    Колись був на Арабатській стрілці, прекрасний пляж і саме головне що дуже просторий))
    Але не знаю наскільки зараз там безпечно((
     
  6. Tommi Pel

    Tommi Pel New Member

    Кирилловка — хорошее местечко, но лучше проехать еще немного, и доехать до Бердянска. Там намного лучше. Это все-таки город. Там цены ниже, чем в Кирилловке, и занятий больше. И место для купания и загара выбрать проще. В Кирилловка довольно опасна. Там летом очень много утопленников
     
  7. Crovere

    Crovere New Member

    На Азовському морі мені найбільше довподоби Арабатська стрілка, крім того поруч Сіваш. А Кирилівка мені якось не зайшла - гамірно та якось незатишно.
     
  8. olexandrr

    olexandrr Active Member

    Цього року дружину з сином відправив в Кирилівку. Жили саме в місті, поблизу санаторію. Ну що каже пляж гомінкий, людей багато, цікавого чогось не бачила. Єдина радість то море вранці, коли ще не скаламучене, чисте та прозоре. Але такого було всього кілька днів, по потрапили саме на шторм, хвилі були велечезні, дощ. Більше думаю не поїде. Хіба що туди ближе в Степок, на бази відпочинку з власним пляжем. Хоча за ті гроші можна цілком і в більш прибавливі місця поїхати та навіть про приготування обіду не турбуватися.
     
  9. Tanyaeli

    Tanyaeli New Member

    В Кирилівці були, відпочивали на федотці, таке собі задоволення
     
  10. Tassu

    Tassu New Member

    якось сумно стало
     
  11. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    Мені дуже подобається Азоське море. Цікаво було відпочивати на Тузлі: якщо на Азвському шторм - ідеш на Чорне, якщо Чорне хвилюється - ідеш на Азовське.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    Хотілося б ... Але ще дуже не скоро.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)