Подарунок хлопцю

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Alisandra, 2 тра 2018.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    з шаленим коханням, з нескінченним струмком насолоди, з коханою дівчиною з розплетеною косою під тонким простирадлом на гембльованих дошках на смарагдових галявинах на безмежних схилах Дніпра, з карколомними позами, з різноманітними пестощами й витребеньками до безтями, без нацюцюрників, З БАЖАНИМИ НАСЛІДКАМИ, і ОБОВ’ЯЗКОВО - лише в робочий час!!!
     
  2. Babienko

    Babienko миється в бані

    парфуми якісь можливо
     
  3. можна подарувати парфуми оригінальні
     
  4. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    Парфуми, прикраси, можліво якісь технічні засобі, якщо захоплюєтся таким
     
  5. ViktorGorm

    ViktorGorm миється в бані

    Подарунок повинен бути практичним!
     
  6. Karamelika

    Karamelika миється в бані

    Портрети неперевершині!!! Аж самій захотілося замовити...
     
  7. WELERI

    WELERI Member

    Гарненькі штанці, але дійсно дорогі...
     
  8. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    Не даруйте практичні подарунки, даруйте враження, емоції, згадку
     
  9. JackoS

    JackoS New Member

    Подаруйте йому чоловічу косметичку :)
    Таку, наприклад:
    [​IMG]
     
  10. AnnGelinka

    AnnGelinka New Member

    Я недавно дарила абонемент на массаж, но любит это, поэтому подарок понравился. Вы смотрите сами на его предпочтения [​IMG]
     
  11. Olia Ostash

    Olia Ostash миється в бані

    повністю згідна. одного разу подарувала другові квиток на "Антитіла", до тепер згадує) Емоції - ось що важливо.
     
  12. oksanadok

    oksanadok миється в бані

    Я би подарувала романтичний вечір та його любимий парфум
     
  13. Olia Ostash

    Olia Ostash миється в бані

    теж варіант. люблю, коли чоловік смачно пахне:blush:
     
  14. Olia Ostash

    Olia Ostash миється в бані

    а загалом то в інтернеті повно ідей з подарунками, вибирай що хочеш. головне, аби щиро. я завжди стараюся обрати подарунок такий, щоб викликав емоції. тоді він запам'ятовується на довго. до речі, чоловіки зараз починають все більше розбиратися в моді. моєму братові недавдно друзі подарували шкіряний рюкзак. вже й сама захотіла щось таке. можна якусь класну сумку чи портмоне.
     
  15. BeenMy

    BeenMy миється в бані

    Можно ужин, я своему парню дарила рюкзак, ужин и карточки желаний;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. manur

    manur Well-Known Member

    @Anns, сайт кацапоязичний. То лиш для кацапів. Чи Ваш хлопець - кацап?
     
  17. Oleksandra Lesko

    Oleksandra Lesko New Member

    Дівчатка, привіт! Хочу привітати хлопця (30р) з днем народження. Не знаю, що дарувати...
    Думала подарувати враження з https://bodo.ua або https://buylook.com.ua, але не знаю, чи підійде...
    Як ви вітаєте своїх коханих? Поділіться, будь ласка!
     
  18. anamarie

    anamarie New Member

    Я прислухалася до поради, замовила своєму портмоне, звісно ж дуже зрадів, тому дякую) якщо хтось ще буде замовляти, то тут непоганий вибір ᐉ Мужские портмоне купить в Киеве, Украине • Цена в Интернет-магазине Wallet.ua до свят точно встигнуть надіслати)
     
  19. YanaVolodimirivna

    YanaVolodimirivna New Member

    Привіт. Стосовно подарунків - я дуже люблю подарункові бокси. Сама їх збирала спочатку для членів сім"ї і близьких, а потім вирішила і продавати.
    Для мене універсальна і класна штука - це солодкі бокси. Але якщо хлопець не їсть солодке, то можна також щось типу м"ясних чи рибних букетів.
    Мої бокси тут: Солодкі Архіви - Yasco Gift
    Якщо в когось є ще якість ідеї по темі - пишіть. Мені теж буде корисно, щоб в подальшому збирати такі подарунки.
     
  20. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    Я свому мужу подарувала велосипеда, йому дуже сподобалося, також дуже корисно
     
а де твій аватар? :)