Подарунок для коханого на річницю...

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Багіра, 21 сер 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Скоро рік як ми з коханим разом, а я ще досі не придумала який сюрприз йому зробити:sad: Підкажіть будьласка, що можна придумати такого у нашомц рідному місті, а то шукаю щось цікаве в неті, знаходжу те, що пропонують у Києві, Москві...:sad: :sad:
    ...я надіюсь ще нема такої теми, переглянула скільки змогла ( новенька я:shy: ) якщо є - сорі:shutup:
     
  2. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Подарунок для коханого на річницю...

    хм... ми про ніякі річниці і не пам'ятаємо :)
    а що всі святкують крім нас? :o :o :o

    мені от чоловік без причини недавно подарував мп3 плеєр, а собі графічний планшет
    зате на ДН я казала, що нічого не хочу, то він подарував мені... вазонок
    а на своє хоче ноутбук :D
    не маю я грошей на ноутбук!!! :sad:
    хіба всі скинуться і він ще докладе то буде йому ноутбук
    але він і хоче і вагається чи вже купити чи ще почекати
    а ДН вже скоро, за два тижні і я в роздумах, що подарувати :crazy:
     
  3. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Подарунок для коханого на річницю...

    Ага, і мені підкажіть. 7 числа буде в чоловіка д.н., а я так і не знаю, що подарувати. Я вже жартома казала, що КПК, що ми кпили минулого місяця - то йому на д.н., але сама не люблю, як так роблять, тож хочу щось придумати.

    Хіба почекати, подивитися, що він мені подарує, а потмі визначитися :ninja::D:D:D:D:D
     
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок для коханого на річницю...

    все залежить від людини.
    мій чоловік марить вишиванкою вишитою мною...
    ну знає він, що не всиджу так довго над шиттям.
    а хоче.
    то треба старатися.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Divcha

    Divcha Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок для коханого на річницю...

    Це має бути матеріальний подарунок чи саме сюрприз?
    От знайшла таку цікаву ідею: http://krasyliv.in.ua/reading_holl/romantic/1207-ljubovnye-kupony-obshhijj-smysl-65.html
    Забезпечте коханого такими листівочками і буде чим зайнятися до наступної річниці:)
    Як на мене, на річницю краще кудись сходити, організувати цікаву подорож, придбати абонемент на двох у басейн, спортзал чи на курси танців, ніж поставитися до романтичної дати по-споживацькому і купити подарунок (але сама не раз обирала подарунок, бо ліньки і фантазії бракне, і хочеться, щоб романтику саме він забезпечував:shutup::ninja:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Fotynka

    Fotynka Active Member

    Відповідь: Подарунок для коханого на річницю...

    Я подарувала свому коханому офігений браслет, тепер по черзі носим.
     
  7. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Подарунок для коханого на річницю...

    Я сама колись йому таке пропонувала. Єдина завада - вишивати я вмію і люблю, а от шити - ні. Хтось би мені сорочку пошив, чи хоча б розкроїв, я би вишила.
    А їхати до мами за 500 км, жєби сорочку розкроїла, якось не туйво.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок для коханого на річницю...

    я хочу щось таке особливо... чи матеріальний подарунок чи сюрприз ,але аби не таке як завжди...
    от наприклад знаю, що в можна замовити футболки з фото, що можна замовити фотокнигу з власних фоток, нууу... польоти на повітряній кулі і написи на небі, то напевно засильно, але щось в тому дусі... просто я не наю де то у Львові всьо робиться - то халепа:sad:
     
  9. Protskiv

    Protskiv Member

    Відповідь: Подарунок для коханого на річницю...

    Багіра, та де робиться? От мені чоловік на 5 річницю весілля просто і на перший погляд банально купив фотоальбом і напхав туди моїх фоток у різних ракурсах. На перший погляд все просто і нецікаво. Але ж він такі гарні моменти там відобразив (і я дитину годую грудьми, і ложкою; і я кривляюся, і ми з ним романтично тримаємося за руки, і така фотка - вся сім"я лежить на дивані, а мій малюк на мені лежить і смокче цицю, ну і багато різного цікавого), що я аж розплакалася від щастя!!! Це безцінний подарунок!
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок для коханого на річницю...

    Воно то так, але просто хочеться придумати щось шалено-закохане)))
     
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок для коханого на річницю...

    Багiра, помоєму ви собi морочите голову зовсiм дарма. Думаю що йому всеодно що ви йому подаруєте. В кращому випадку вiн буде притворятись що йому романтичнi дрiбнички дуже цiкавi i приємнi, а скорiше вiн усмiхнеться, поведе вас на вечерю а потiм... додому. Думаю що мужчинам ТАКА романтика бiльш до вподоби. Може купiть СОБI гарну бiлизну i подаруйте ЙОМУ незабутнiй вечiр.
    Мужчинам тяжко дарувати подарунки, особливо "романтичнi", "незвичайнi" їх нiчим не здивуєш. Я свому дарую або нiчого (ну тобто з речей, шмоток) або то що треба. От на останню рiчницю отримав новi кросовки. Бо сам то немає часу купити то ще щось. А менi вже стидно що в нього такi обдертi. Пiшла i купила i щоб не сварився за потраченi грошi якраз на подiю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок для коханого на річницю...

    Мужчини всі різні, незважаючи на приказки, що вони всі однакові:dance:
    кожен закоханий мужчина особливий - мій теж і я знаю, що йому сподобається мій подарунок, отакий.. романтичний і цікавий...
     
а де твій аватар? :)