Подаруночки

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем Yuliaaaaaa, 22 гру 2017.

  1. Yuliaaaaaa

    Yuliaaaaaa New Member

  2. AngelinaGS

    AngelinaGS миється в бані

    А я мужу на новый год подарила вот такие часы [​IMG][/url]
     
  3. Florens

    Florens Member

    А я не чекаю, коли буде нагода, та роблю собі сама дарунки. Ось заказала в brabrabra.ua класну білоруську білизну Мілавіца. Жінка завжди повинна бути жінкою на всі 100.
     
  4. RomaBevZ

    RomaBevZ миється в бані

    обожнюю подарунки особливо якщо це коштовностi
     
  5. mixam

    mixam миється в бані

    и я
     
  6. mixam

    mixam миється в бані

    Особенно золото
     
  7. GarnaGanna

    GarnaGanna миється в бані

    А мені подобається отримувати у подарунок книги, якусь цікавеньку косметику, всілякі ароматичні штуки, як арома-свічки, індійські палички і таке інше. З прикрас ношу лише дерев'яні підвіски
     
  8. NataliaDemchenko

    NataliaDemchenko миється в бані

    А меня вот муж порадовал подарком, в виде красивой бижутерии, которую по хорошей цене купил в этом магазине: Купить бижутерию в интернет-магазине FromStones . Я потом изучила магазин и осталась впечатлена богатому и качественному ассортименту различной бижутерии на сайте.
     
  9. Nosov Stas

    Nosov Stas миється в бані

    подарки это хорошо, когда они нужные, но даренному коню в зубы не смотрят...
     
  10. Evynya

    Evynya миється в бані

    а я на цей новий рік даруночка собі зробила - замовила в інтернет-магазині looklike сумочку для себе. Вже місяць з нею не розлучаюсь. Дуже класна!
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    А фото?
     
  12. YanaVolodimirivna

    YanaVolodimirivna New Member

    Привіт. А ви даруєте подарункові бокси на свята?
    Якщо так, то заходьте сюди. Маю багато пропозицій до Нового року та Миколайчика. Новорічні Архіви - Yasco Gift
     
а де твій аватар? :)